» »

mrežna pa klicaj

mrežna pa klicaj

SpiDEr8 ::

mam mrežno kartico 100/10Mbps Fast Ethernet Card Tip: 100mb tx PCI Pro-200 WL Proizvajalec: C-net !!!! Pa win Me gor In najde gonilnik na disket ko pa bi ga moral instalerat pa napiše da "windovs ne najde datoteke gonilnka Cnet PRO 200WL PCI fast Ethernet adapter. Pa prtisn pomoč za pomoč!!!!" Pol pa dam dokončaj pa je kr je!!!! Mrežna ma klicaj zravn na upravitelju naprav tko de špilov prek mrežne ne morem špilat datoteke pa lahko presnemavam!!!! Kak bi se to dal zrihtat????? Lepa hvala vam za odg.... :D:\

Mr.B ::

Potegni gonilnike za WinME
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mr.B ::

PS : pozabil sem ti omeniti , da obstajajo tudi ti. univerzalni gonilniki , po novi MS specifikaciji , imenujejo se WDM. Ti bi morali tudi delati.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

SpiDEr8 ::

sem ugotovil kaj je blo še en kabl je biu zravn mrežne ke je frend reku de ne rabm nč vezat (ni nujn) zdej sm ga pa dau in zdej dela ok!!!! Sam zakaj pa v win 98 je pol delal 100% v win Me pa ne (sm pa rabu kabl prklopt na plato (Wol))????? drgač pa zdej dela......:D:D

l0wc4 ::

Po mojem ti ni začelo delovati, ker si kabel gor priklopil. WOL je wake-up on Lan.

Cr00k ::

No Jst sm mu reku nej proba z WOL kablom, ki sicer ne igra nobene vloge...je samo dodatna funk., vendar je potem lohka resu zadevo...jst rulz :)

SpiDEr8 ::

si pa tut ti reku da mi ga ni treba gor dat!!!!!

Mate ::

Mal posici tist file k ti manka. Ponavad je na disketi.. samo da ga winsi pac ne najdejo... al pa na cdju od winme.

Cr00k ::

pa sej zdej use dela :))

SpiDEr8 ::

Kick Ass!!!! U UT sm use nalomu prek mreže!!!! :D:D:D:D nimajo niti za 5g zenfa!!! a ne cr00k?????:P

Cr00k ::

Ne bi pritrdu....:)...poznam enga k te je...:P

SpiDEr8 ::

če je 1x zmagu je pa 5x zgubu!!!! Kej več pa ni znesl......:P>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lan med win 2k inwin 98se (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
654905 (4141) Klemenn
»

Switch ali Gateway?

Oddelek: Kaj kupiti
111330 (1198) SasoS
»

win me + win 98 se

Oddelek: Programska oprema
151461 (1319) Spajky
»

mrežna

Oddelek: Kaj kupiti
81068 (971) mrbig
»

whistler & ram

Oddelek: Pomoč in nasveti
9982 (833) Cr00k

Več podobnih tem