» »

Počasen Upload na Telemachu.

Počasen Upload na Telemachu.

Yeznick ::

Imam Telemach 1024/256 paket. Thomson modem.

Download dela v redu - tja do 115 KB/s
Upload pa skoraj nikoli ne preseže 18 KB/s (moral bi vsaj 25KB/s) - tudi kadar samo uploadam (brez sočasnega dovnloadanja)

Zakaj je upload tako počasen? Sem probal tako Telemach-Telemach, kot tudi Telemach-Siol, pa po obeh omrežjih dela enako.
Je pa delalo v redu kak mesec nazaj ... pa ne da je Telemach kaj spremenil?

LP
Yeznick

CaqKa ::

in kaj je reko telemach ko si jim to sporočil?

KoReNJe ::

cool... se en ka ne ve kva kopuje. hitr prekini pogodbo in pejt na siol adsl, cene bos v dreku

freejack ::

Haha, jst sn tut pred par dnevi ugotovil, da men upload SPLOH ne dela, na SiOL ADSL namreč. Začne se normalno pri 30, 40Kb, potem pa v 1-2 minute pade na 0kb.

KoReNJe ::

odvisno kam uploadas. povsod je tko da ko nekam uploadas, da grejo pingi gor, tko da ko ti neha uploadat en file, vcasih traja da zacne druzga...
sam da je razlika med telemachom pa siolom ta, da ce mas pr telemachu upload 256kbit/s, mas dejansko to 15KB/s al pa se to ne.
pr siolu pa 32KB/s. razlika je se v tem, da pr siolu uploada stabilno, torej skos drzi neko hitrost, medtem ko pr telesmehu zelo niha.

Yeznick ::

Bom jest jutri poklical na Telemach. So rekli, da ko bom poklical, da bomo skupaj pregledali neke grafe ali nekaj podobnega. Bomo videli :\
Yeznick

SasoS ::

Kolikor jaz vem Telesmehu upstream še vedno laufa na QPSK modulaciji namesto QAM. Zato je na voljo komaj četrtina upstream bw-ja, ki se pa pri veliko uporabniki logično zabaše.

Dr_M ::

men TM uploada ql pri 70kb/s, medtem pa pri vseh ki jih poznam ki majo adsl UL nikol ne preseze cca 90% uploada...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Hux ::

97% je moj upload na ADSLu.

KoReNJe ::

ej kdo je spremenu moj post.... v glavnem zacne se tako:
Se en ka ne ve kva kupuje... pr telesmehu je tak upload normalen.
* oops sm ze napisu to...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KoReNJe ()

CaqKa ::

korenje noben ni spreminjal tvojih postov... razn tega nad mano ki si si ga pa sam popravljal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach pritozba (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
748813 (5939) VASkO
»

telemach, lj kabel? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
555176 (4135) prideb
»

Pomoč! ADSL vs CABL!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
515534 (4631) darkolord
»

Kabelski internet cenejši kot ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1049950 (7632) flipflop
»

Kabelski internet cenejši kot ADSL (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
548715 (8715) Skubi

Več podobnih tem