» »

geforce2 mx 400 64 mb ram, tv out ... ne delajo spili :( HELP

geforce2 mx 400 64 mb ram, tv out ... ne delajo spili :( HELP

racaMIT ::

Kr k problemu ... mam XP 1600+,256ddr rama,matsonicovo MS8137C+ mama plato ... pa ze prej omenjenega geforca ... instaleram nvidiine gonilnike in direct x 8.0 in potem ne dela noben spil ... pa se computer se totalno sesuje ce hocm gledat DVD ! grrrr ... operating system. WIN ME ANG ... pomagiteeee miiiiiii !!:O

Senitel ::

A ima grafična svoj IRQ (na uni tabelci, ki se pokaže tik preden se začnejo windowsi nalagat)?

racaMIT ::

Multimedia device 5
ide cntrlr 14
serial bus cntrlr 11
serial bus cntrlr 11
serial bus cntrlr 11
display cntrlr 11
acpi controller 9

Milsm da je to to ... cifre zarun naj bi bli pa irq! papa

Senitel ::

Kako to, da so kar trije serial bus controlerji??
V biosu poišči neki ala "force ESCD update" in to enable-i, pa upaj, da bo BIOS grafični dal en drug IRQ...

OZZY ::

A ma ta plata gor že grafično integrirano. Če je a je disejblana v biosu.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

racaMIT ::

hmmm ... najdu sm tist force ESCD sm je biu ze itak na auto nastiman ... pol sm se mau spreminju ... nastavitve ... sm kr sm naredu mi je se vedno dalo vn isto ... drnc ... n vem zakaj je tok serial bus cntrlrju ... ne plati ni graficne ...

Binji ::

Ja dej ga na enabled
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

racaMIT ::

u biosu niker ne pise direktno force ESCD update ... ampk sm pise neki like ... Resources controlled by ... pol je pa na auto(ESCD) nastiman ... drgje pa ni niker vec ESCD ... tko da n vem ... ;(

Senitel ::

Kakšne možnosti pa še maš pri tem "resources controlled by"?
Pa če nimaš na USB-ju ničesar dej v biosu "assign IRQ for USB" (neki v tem smislu) na disabled...

racaMIT ::

manual pa atuo(ESCD) mam tam pod resources ... kr se pa usb tice mam pa herculesov Game theater XP gor! ... oz. tist rack ...

Pircek ::

fukn milleniume dol pa 98 instaliri

Eric Cartman ::

nism cist pozorno bral ampak vseen. pr kolegu je bil isti problem (konkretno colin mcrae 2 ;) pa sem instaliral detonatorje in je stvar zacela delat. Res pa je da ma Win2K. Se pa strinjam WinME sux, Win98 SE ali Win2K je boljsa izbira - odvisno od zahtev.
mum can I watch american gladiators?

racaMIT ::

hmmm :) spet formaterat? :) kr usak dan :) ... no sej bo :)= ... amm ... sm neki zarad brata ... pa bojo spili normaln delal mu pod win 2k zato k nimam 98 ...

racaMIT ::

Zanimivo je to ... zdj sm dobu win 98 ... pa posneu gor ... no ja ... pa stvari kr delajo ... :)) ... zgleda da so win ME gnili ... no whatever ... sicer pa tnx na helpu pa have fun ... 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri zvočni in čitalcih kartice

Oddelek: Programska oprema
122362 (2266) jan01
»

mama plata in mrežna kartica se sovražita

Oddelek: Pomoč in nasveti
161341 (1161) Jaz
»

verifying DMI POOL DATA

Oddelek: Strojna oprema
101378 (1216) Matek
»

"Verifying dmi pool data"

Oddelek: Pomoč in nasveti
71574 (1410) Medved
»

IRQ me zafrkava!

Oddelek: Strojna oprema
152646 (2430) JanezH

Več podobnih tem