» »

Hlajenje NB z Zalmanom 6000AlCu

Hlajenje NB z Zalmanom 6000AlCu

DimmniBurek ::

Torej, imam plato Epox 8k5a2 in me zanima če bi šel ta hladilnik na NB, mislm zarad placa? Stavim si poooočaaasi Vodnu, in ga ne rabm več, bloka za na NB pa si ne mislim nabavljat!

Gost ::

Hm, glede placa ne vem, preveri sam ce bos imel dovolj placa, samo kako ga bos pa pritrdil? Tudi jaz bi si kako NB hladil na Abit IS7 (moj vent in cooler, ki sta bila zraven, obadva sucks) samo je problem kako montirati kakrsna koli rebra na NB.

DimmniBurek ::

Zakaj je problem zmontirat kakršna koli rebra na NB? al termalni trak, alpa v lukne!
:|

Gost ::

Hehe sem ravnokar začel spoznavati termalni trak:8) , samo kako se pa obnese?

DimmniBurek ::

Aja, to zarad teže si mislu, ne? ja mal je jeba, sam pomoje termalni trak drži kr zadosti! Če ne pa ene nosilce zmozgaš, pa je!

Gost ::

Aja pa še to a termalni trak se napopa direktno na čip al zraven. pa tole bi bilo morda tudi za probati. Samo morda bi tvoj zalman znal biti malo pretežak.

Gost ::

Aja zalman 6000 AlCu je težak baje 270g.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gost ()

DimmniBurek ::

Ja kaj pa če recimo nardiš en nosilc recimo da pridrži vent, oz se vent gor ˝nasloni˝? To bi valda šlo, ne?

Gost ::

Če sem te prav razumel, bi ti hladilna rebra pridržal s tem nosilcem, to bi gotovo šlo. Ventilator pa itak lahko upogniš proti rebrom. Če sem prav videl tisti nosilec od zalmana, se da upogibati okrog.

DimmniBurek ::

Ne, s nosilcem za vent se ne da, ne morš ga upogibat, kaj si sploh stem mislu točno? Nosilec je sam za vent, vent pa lahko obračaš v vodoravi smeri!

Shark-357 ::

tisto termalno lepilo je odlična zadeva kar se pa termalnih trakov jaz sem jih kupil in ti povem da so za en drek so mi rebra dol padala pol sem pa tisto lepilo uporabu in drži kot pribito


aja če boste kupoval samo lepilo se vam ne splača (za 800 sit)ker točno tako lepilo dobis zraven ko kupiš zalmanova rebra ki stanejo pri mlacomu 900 sit:D zalman ZM-NB32J

Gost ::

@DimmniBurek, ja sej tako sem nekako mislil. Dodaten nosilec, ki bi ga pa ti naredil pa po Shark357ovem postu ne vem, če je še potreben. No ja možnosti je 237465273.

Nice tale zalman ZM-NB32J, samo kako dobro pa to hladi northbridge (ker jz imam sedaj na NB-ju ventilator?

profii ::

se najbl simpl je ce nabavs zalmana nb-32j in gor rukneš en 4cm vent in ti ohladi k šus.

lp

Shark-357 ::

tko mam jest narjen na NB in SB :D

DimmniBurek ::

Ma jest mam pa boljšo idejo, un Hladilnik-ZM-NB32J bom jest dau na grafo-Radeon8500LE, pa originalen vent gor, pa bo!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Hlajenje Chipseta (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9913903 (7882) Buldožer
»

Hlajenje northbridga na Abit IS7

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151381 (1147) Gost
»

Hladilnik za chipset maticne? Kateri?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201276 (933) sash
»

Abit nf7-s -Gretje south bridge

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221355 (1023) Grimlord
»

Zalman ZM-NB47J na southbridge?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61135 (974) Alexius Heristalski

Več podobnih tem