» »

Zalman ZM-NB47J na southbridge?

Zalman ZM-NB47J na southbridge?

Alexius Heristalski ::

Lep pozdrav!
Rad bi ohladil southbridge na NF7 rev. 1.2. Lahko bi nanj prilepil Zalmanova rebra zm-nb32j ( povezava), tu ne bi bilo nikakršnih težav, saj je v kompletu termalno lepilo.
Še raje pa bi na southbridge dal zm-nb47j ( povezava), vendar na Zalmanovi strani piše, da ga ne moreš prilepiti (tudi termalno lepilo ni priloženo paketu), ampak ga moraš namestiti s pomočjo lukenj. Teh na southbridgu ni.
Kaj naj sedaj storim, naj "tvegam" in kupim zm-nb47j in ga poskušam nalepiti s sekundnim lepilom in AS3, ali naj kupim zm-nb32j in se ne sekiram več glede tega?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

ghibly ::

naj "tvegam"?

In koliko bi ti tvegal :\ 900 SIT:)

Kupi kar si želiš.

BTW, vsako hladilno rebro se da nalepiti. Predlagam ti, da stično površino pred montažo pobrusiš (zravnaš), ker iz izkušenj ti povem , da je površina nekam čudno "neravna".

TribesMan ::

Človek kompliciraš. Zakj za vraga bi hladil z nb47, če je nb32 dvakrat preveč za južni most, katerega hlajenje nima nikakršnega vpliva na performanse, samo ti se boš bolje počutil.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Grimlord ::

Jaz mam tega Zalmana NB32J, pa je prevelik za southbridge. še dobro da nimam reber na grafi, ko pa bom dal rebra na rame od grafe, pa gre ta zalman dol. Pa bom dal manjša rebra gor... Mam NF7-S.. pa sem tega zalmana s termalnim trakom gor prlepil, pa so rebra...mlačna....
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

kuglvinkl ::

Sam imam trenutno na SB Abitova rebra iz NB (KT7E). Zelo nizka, da ne motijo dolgih PCI kart (to je spešl štorija).

In so zelo vroča. Tko da, ko bo čas zimskih uric in levo od mojega imena naziv izobrazbe, bom zamenjal z NB-32.

Namreč, pred tem mi je zvok nekoliko preskakoval, po montaži reber pa je to izginlo. (8RDA+).
Your focus determines your reallity

frenk ::

jest mam tud 8rda+ in mam gor zalman nb32j...stvar je ne cajte precej topla, je pa tud men preskakoval zvok na cajte in zdej tega problema ni več...itaq bo pa počas vodno gor:)

Alexius Heristalski ::

No, hvala za odgovore, bom kupil zm-nb32j.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam hladilnik?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131331 (1078) Kleto
»

Hlajenje NB z Zalmanom 6000AlCu

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141149 (992) DimmniBurek
»

ABIT NF7 hlajenje čipseta

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
12965 (781) blazp88
»

Hladilnik za chipset maticne? Kateri?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201272 (929) sash
»

Zvok na trenutke hrešči.

Oddelek: Pomoč in nasveti
131029 (914) kuglvinkl

Več podobnih tem