» »

Titan TTC-CU9TB/SC in ATHLON XP2700+

Titan TTC-CU9TB/SC in ATHLON XP2700+

matic35 ::

Zaradi nezadostnega hlajenja z aluminijastim hladilnikom, sem se odpravil na lov za bakrenim. Tako sem nabavil Titan TTC-CU9TB/SC in ga ves srečen zmontiral na plato. A lej ga vraga, po nekaj minutah se mi računalnik obesi in pomaga samo še reset tipka... Ker to pri meni ni dovoljeno, sem lepo zbrusil stari aluminijasti TITAN 5 in ga spoliral do visokega sijaja, potem pa spravil nazaj v škatlo, kjer je potem pokazal kar zadovoljive rezultate, pa tudi obešanja procesorja je bilo takoj konec. Zanima me, čeje še kdo naletel na podoben problem, da mu procesor veselo deluje z aluminijem, ko pa ga hladiš z bakrom pa blokira?
Podatki o mašini: ATHLON XP2700+ , KUDOZ 7x / KT600, ATI RADEON 9200SE, WINFAST TV
Pozdrav.

bmandelj ::

samo par komentarjev:

a je priklopljen vent na ta pravi konekor?
kaj ce probas brez regulatorja vrtljajev?
mogoce kaksen bios upgrade?

vem za podoben prob:
msi k7n2g in pa titan hladilnik (ne vem vec tocnega modela) se sploh ni hotela vec prizgat z drugim ventom je delalo bp

LP Brane
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

matic35 ::

Takole:
-vent. je priklopljen prav
-brez regulatorja počne isto
-bios je zadnja možna verzija

Bom poskusil še nekaj... Tisti plehnati oklep mi gre malo na živce, ker je magneten... Ga bom snel in namontiral ventilator direktno, pa bomo videli. Seveda poročilo sledi...

matic35 ::

Evo poročila:

Odstranil sem pločevinast okvir in na baker direktno prilotal nosilce za ventilator. Pred eno uro sem zadevo zalaufal in do sedaj se še ni obesila:P . Izgleda, da se ATHLON in magnetni okvir ne razumeta najbolje...

Pozdrav M


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Kateri hladilnik za Socket A (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9417980 (15103) Wofk
»

Normalna temperatura?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71137 (1037) Blaz90
»

Vodno hlajenje - test 1

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
292058 (1466) Eddy
»

Zalman 6000AlCu - Temperatura(Athlon XP2000)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241446 (1069) b
»

Vulcano 6cu VS 6cu+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211536 (1123) Jux

Več podobnih tem