» »

Kaksno skripto uporablja SloTech za cel site

Kaksno skripto uporablja SloTech za cel site

pivmik ::

Zanima me kaksno PHP ali Perl ali drugo skripto uporabjate za celotno vaso stran Slo-Tech:
Ali pa je to cisto vasa skripta, ki ste jo vi napisali?
Ali je to obstojeca skripta, ki ste jo vi predelali?

Pa cestitam imaste res fantasticno stran!
LP, Gregor GRE^
  • spremenil: pivmik ()

Primoz ::

Skripte na tej strani so POPOLNOMA moje delo (vse je napisano iz NULE)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Sergio ::

And THAT is not a bug, it's a feature :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

pivmik ::

A bi se dalo kje to tvojo odlicno skripto downloadat?
Rad bi uporabil tvojo skripto za mojo stran(ni o hardware tako da ne se bat za konurenco). A bi mi jo lahko dal ali prodal za simbolicno ceno?
Res mislim daj e tvoj skripta najboljsa, pa povrhu je se vse v slovenscini.
LP, Gregor GRE^

whatson ::

pičnik si pa optimist..
niti nimaš toliko denarja da bi lahko Primožev umotvor plačal... >:D

Pretorijanec ::

Ne, ne. Primoz je prihodnji Bill Gates. On bo to zdej lepo prodau pa zaslužu. Ha, ha. :D

Tomi ::

Pičnik: začni stradati, prodaj računalo in še stanovanje, pa boš lahko odkupil. Saj ne, samo saj veš, kako je z avtorskim delom, posebej, če zaj ne dobiš nobenega plačila..
metrodusa.blogspot.com

PaJo ::

Hm... Primoz verjetno nebo prodal te skripte, vsaj za nek pameten denar ne, raje jo ima zase.
Pa se nekaj je, ne priporcam ti gledanje njegove source kode:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Mate ::

Picnik... cena teh skript bi bla nekje v krhm.. desettisocih mark.... (if u ask me)...
Source je pa pisan v vec jezikih... :P

pivmik ::

Odgovarjate mi samo drugi Primoz ali tisti ki dela skripto pa mi ne.
Jaz za zo skripto bi ponudil najvec isto ceno ko si ti rekel, samo da v tolarjih :)
Zakaj pa da je nei dal zastonj, veliko drugih takih skript je zastonj:
PhpNuke, EzNews, iScouter.... samo so vse v Anglescini :(
LP, Gregor GRE^

sasox ::

picnik A si ti mau znoru, da bi ti dal Primoz zastojn skripto??? Sam se loti take zadeve in ko bo tako uspešna kot je ta, mi jo daj potem zasjtojn >:D. Po moje se boš dokaj hitro premislu............

slycer ::

OK sej nočem bit vsiljiv. Mene zanima na kermu OS-u bazira server, ki poganja tole čudo.

sasox ::

Verjetno linux :D

PaJo ::

Vsa strvar laufa na Linux-u(se razume) in sicer za web sluzi Apache server, za bazo pa postgresql.
Zelis se kaksen informacije?:D

Glede skripte pa je tako da je zagotovo Primoz nebo prodal, edino ce mu ponudis es bajno vsoto. Pa se to je, vsa stvar je bial specificno pisana za Slo-Tech, tako da nevem glih kak bi se kej drugje odneslo;(
Aja... odogovarajam pa ti kod eden izmet Slo-Tech adminov, da nebos misliv da govorim bedarije.:\
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

MaverickT ::

Če bi mel tok rad skripto v slovenščini si dol-potegni kakšen forum pa ga preved, to kot jaz zdele delam. Enkrat boš zaj..... pol pa boš v ta druge pa bo šlo. Sam to ti svetujem. Ne prevajat stvari v slovenščino v dreamweaverju. Aja primož še to, kdo je dot com, da gre vam povedet za moj site? K je še čist v povojih.

Elemen_T ::

webmojster: zakaj se meni zdi da sam sebi lažeš?|O
Tudi nevem kako boš prevajal npr. cgi datoteko v dreamweaverju? Celotno izvorno tako php kot cgi kodo modificiraš oz. delaš v perlbuilder-u - progi seka.

Glede tele skripte. Če jo objaviš, izgubi tisto pristnost in unikatnost...

lp

whatson ::

Elemen_t veš slučajno kje bi se dalo celo verzijo Perl Builderja dobit.. jaz sem mel nekega, ki se ga pa ni dalo crackat...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

MaverickT ::

Jaz sem cel forum danes prevedel v navadni beležnici, kar se pa ni dalo pa v WordPadu. Pa naj še kdo reče da sem slab. V Dreeamweaverju izbereš, da ti pokaže vse fajle pol pa odpreš. Zdej sem pav zadovlen, ker sem jo prevedu. Drugač pa, če mi kdo kej plaču jo prevdem še njemu. To pa itak, da bi slo tech zgubu svoj čar, če bi mu kdo ukradu skripto.

whatson ::

"Webmajstor": kaj je bil torej tvoj dosežek? To da si prevedel "lang" file v notepadu?>:D control yourself:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Elemen_T ::

whaston: Tukajle ti težko povem - pošlji email

Tomi ::

Maverick: oprosti, če se motim, ampak bi bilo možno, da bi bil to sam. Ker je bila tema zelo podobna samohvali.
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skripte (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
508310 (6173) Microsoft
»

mojmobitel.net

Oddelek: Izdelava spletišč
303791 (2646) schejk
»

Skripta za prikaz najnovejšega na forumu

Oddelek: Izdelava spletišč
391600 (1205) c0dehunter
»

Pomoč pri izdelavi strani.

Oddelek: Izdelava spletišč
151172 (910) Tito
»

PHP ?

Oddelek: Programiranje
251317 (1059) poldi

Več podobnih tem