» »

mojmobitel.net

mojmobitel.net

schejk ::

ustvarili smo stran namenjeno uporabnikom mobilnikov. na strani se najdejo teme, ozadja, info o igrah, programčkih,...

potrebujemo pa aktivne uporabnike zato vas vabimo da se nam pridruzite!

mojmobitel.net

p.s. če sem kršil kakršnakoli pravila prosim moderatorje da izbrišejo post!

sverde21 ::

In kaj je na tej strani boljšega od tega kar ima www.mobisux.com :D . Še prevedena ni OK 8-O
<?php echo `w`; ?>

schejk ::

za moje pojme mobisux sploh ni stran za uporabnike mobilnikov ampak stran za molzenje $$$. kaj pa ima mobisux razen 3 oddelkov za telefone vse ostalo je mimo. novice na njihovi strani hudo zamujajo. naše novice tud niso ne vem kaj ( imamo pač tiste ki se nam zdijo zanimive). res je pa da imajo teste telefonov kar mi ne mislimo ponujati. tudi mi jih lahko prevajamo >:D ampak ne bom zdaj tu "šimfal" drugih strani. tudi mi nismo popolni.

imamo pa veliko veliko več. samo malo bolje moraš pogledat. :D

za prevod je pa še čas!!!

edit: pa še to. ne bomo nikoli konkurenca mobisuxu, ker je naša stran zastavljena drugače in je za drugačne uporabnike!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: schejk ()

AndrejS ::

Konkurenca je zdrava

root987 ::

Stran o mobitelih brez kakršnih koli testov mobitelov? IMHO to ni najbolj pametna ideja če se želite obdržati...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

schejk ::

poudarek strani je trenutno na:
-teme ( uporabniki lahko dodajo teme, ki jih izdelajo)
-ozadja ( omogočeno dodajanje na stran)
-igre ( info, kompatibilnost,...)
-programje ( info, kompatibilnost,...)
-melodije
...

BluPhenix ::

No meni se ne zdi tako zgrešeno. Pač ni star namenjena testom GSMov, ampak bolj njihovi "periferiji", oz tistemu kar gre v telefon.

IMO je mobisux preveč zašel. Včasih so bili referenca glede GSM testov, sedaj pa za veliko tel. testov nimajo, pa vedno več imajo povdarka na avtomobilih (sploh ne vem kdaj so se tako preusmerili). Skratka ni tako kot je bilo nekoč. Meni ni več všeč.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

schejk ::

hvala:D

schejk ::

evo še dokaz glede novic. namig: glej datume

mobisux
mojmobitel

SodVina ::

No, stran se mi zdi kar v redu. Samo ce ne mislite pisati testov oz. se pretirano poglabljati v telefone ampak bolj v njih opremo oz. dodatke, potem naj bodo tudi novice take.

roli ::

Vredu je.Sem se že registriiral.Pohvalne novice imate!
Bi pa predlagal,da,če že uporabljate phpBB uporabite knbowledge base namesto foruma zaradi preglednosti.
http://www.r00li.com

schejk ::

hvala za nasvete. rolihandrej lahk mal več poveš o knowledge base. tega ne poznam.

Ziga Dolhar ::

A bi se dal prosit za slovenščino?
https://dolhar.si/

roli ::

Tole je en primer uporabe:
http://www.phpbb.com/kb/article.php?article_id=271
Ne najdem pa samega moda trenutno nikjer.Poguglaj pa boš upam,da našel.
http://www.r00li.com

schejk ::

hvala bom pogledal

@ziga - mislis prevod strani?

Loki ::

In kako mobisux molze uporabnike? :D
poleg tega imas se www.mobile-si.net
I left my wallet in El Segundo

Zgodovina sprememb…

schejk ::

hmm mi je kr kul ta mod! neki takega uporablja slo-tech za arhiv novic?

sverde21 ::

ne slotech je napisal Primoz kolkor je men znano, tak da se ne uporabla tist mod... sicer pa z malce znanja ni težk napisat takšen knowlage base 8-)
<?php echo `w`; ?>

Mulh ::

Novic, člankov, foruma pa teh stvari ni napisal on, kolkr je pa meni znano :)

ahac ::

mobile.si je v redu, ampak preveč podoben mobisuxu (ker je produkt nekdanje mobisux ekipe).
Mobisux je pa itak mimo.. laufa zarad foruma.. in zarad foruma mu tudi nobena druga stran še dolgo ne bo prišla blizu.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

schejk ::

mobisux forum je ok če iščeš splošni forum!

markojecar ::

odlične novice

blazblog ::

Živ!

Mi lahko kdo pove ali je sistem ki ga uporabljajo na www.mobile.si kaka izpeljanka open cms-ja? In če je katerega.


LP

pivmik ::

Vse je po mojem custom made - torej posebej sprogramirano samo za mobile.si - po naročilu.

www.mojmobitel.net - morda je preveč genereična oblika strani
Priporočam, pa da za začetek omogočite pogled in download tem, ozadij, melodij VSEM, brez registracije - le tako boste privabaili nove uporabnike.
LP, Gregor GRE^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pivmik ()

Tody ::

Pomoje ni lih generično, ker majo mobisux isto sranje ozirma vsaj tako zgleda, tako da je vrjetno kdo od te ekipe tole napisal. Kontaktiraj njih ?

Mulh ::

Mobisux ves temelji na ubb forumu, in izhaja z njega, za novice in ostali šit uporablja mač addone ki se dobijo po netu, za galerijo uporablja photopost, prav tako mobile.si uporablja ubb forum, photoshop galerijo, le prvo stran kar se tiče novic pa tega sranja uporablja neko drugo predelano skripto, ki pa ni povezana z ubb bazo. Če kdo rabi tako stran kot je mobisux, mu jo nardim za neki tisočaku :P Samo licenco za ubb in photopost naj še plača :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mulh ()

schejk ::

sem upošteval tvoj nasvet PicNiK!
sedaj lahko tudi gosti downloadajo teme in ozadja, ohranjevalnike ;)

tejka ::

Mobisux ves temelji na ubb forumu, in izhaja z njega, za novice in ostali šit uporablja mač addone ki se dobijo po netu, za galerijo uporablja photopost, prav tako mobile.si uporablja ubb forum, photoshop galerijo, le prvo stran kar se tiče novic pa tega sranja uporablja neko drugo predelano skripto, ki pa ni povezana z ubb bazo. Če kdo rabi tako stran kot je mobisux, mu jo nardim za neki tisočaku :P Samo licenco za ubb in photopost naj še plača :)


Pa da te popravim, zivcek :)

Mobisux od vsega svojega začetka uporablja lasten CMS (verjemi, sem bila zraven pri razvoju :D ), mobile.si pa ne uporablja "neko drugo predelano skripto", ampak ravno tako lasten CMS (ki ga, btw, ni naredil nihče iz ekipe), ampak je samostojen produkt, narejen po naročilu ---> Powered by VPO

Pa dvomim, da si za nekaj tisočakov sposoben narest zadevo, ki zadosti in zadovolji zahteve takih (in podobnih) strani ;) (edino, če si mislil tisočake v evrih :)) :)) )

Lp

exMobisux, sedaj mobile.si :D :D

Zgodovina sprememb…

primozzzz ::

čist offtopic rajš malo pokomentirajte stan www.mojmobitel.net kakšna se vem zdi in kaj bi lahko še popravili

BluPhenix ::

Opravičujem se za brisanje in ponovno objavljanje odgovorov. Sem prepozno opazil, da sem sodeloval v debati.

Vsekakor pa prosim, da se od sedaj naprej posti ukvarjajo le še s komentiranjem strani mojmobitel.net in ne več o mobisuxu in podobnih straneh.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

schejk ::

sedaj sm tud mal spremenil način dodajanja ozadij! ni še dokončano ampak mislim da je bolj praktično!

povezava


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobitel?

Oddelek: Kaj kupiti
333326 (1751) nosecnica
»

Barvna ozadja, melodije, pošiljanje SMS-ov, logotipi,... - linki

Oddelek: Mobilne tehnologije
3364061 (3045) Mitja358
»

Mobitel do 100€

Oddelek: Kaj kupiti
131853 (1499) CallMeAl
»

nokia n70

Oddelek: Mobilne tehnologije
171996 (1784) spoon
»

Banner občutno upočasni stran

Oddelek: Izdelava spletišč
6968 (830) schejk

Več podobnih tem