» »

Rešen problem KJE kupiti!

Rešen problem KJE kupiti!

damirs ::

Hi!

Priporočam ogled strani http://www.skopuh.com

Končno je možno na enem mestu videti ponudbo velikega dela slovenskih računalniških firm. Skopuh je v bistvo zelo podoben avstrijski strani geizhals.at. To pomeni, da ima zbrane cenike računalniških firm. Tako se zelo hitro vidi kdo kaj ponuja in po kakšni ceni.

Lp,Damir

JustVi ::

>To pomeni, da ima zbrane cenike računalniških firm.

nisem zasledil.... oz nisem zadel sedmice. :)

BoLhCa ::

kr neki=)
bomo vidli kok se bo kej obdrzal=)

Caligula ::

Dejmo pomagat, da se. Sej je v nasem interesu.

Men je zadeva zanimiva. Dobrim prodajalcem tudi.
Pa se kr vredu pregledno je vse.

Skratka I like!

kihc ::

Točno to sem/smo potrebovali.

Caligula ::

Pa verjetno bodo meli nekaj pametnih oglasevalcev.

Dajte, ko kaj kupujete povedat ali mailat, da ste za zadevo zvedeli na tej strani. Tako bodo prodajalci to podpirali.
Skratka naredte tem modelom malo zastonj reklame kadar kaj kupujete. Se nam vsem splaca, ce se obdrzijo.

Gandalfar ::

Emm .. kaj je fora tega, da vse linkajo na Enaa in ni nobene primerjave. Isto kot, da bi sel direkt na enaa pogledat.

Sem pricakoval vsaj 5 konkurencnih ponudb in ne mirror enaa.

Zheegec ::

Enaa in pa tudi JAE, potem je pa že konec.
Kakšnih 10 firm - od MlacoM, AGT, JAE, EnaA, BOF, Big Bang, Harvey Norman,... potem pa primerjava po ceni pa je to že skoraj super stran :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Fury ::

sej je hudo, samo je mal ferm gor :'(

Dr_M ::

ocitno dajejo samo najcenejse...sicer pa upam da bodo dodal se druge firme.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

boštjan ::

stran je komaj zalaufala,tako da dajmo strani čas.vsega ne moreš dobit naenkrat

antonija ::

Men se pa zdi cist super stran! Res da se ni velik firm, zato pa upam da jih bo v prihodnje vec.

Pa se lastniki te strani bojo vrjetn z reklamam zasluzil dost dnarja, ce se le obisk dost dvigne...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Black Adder ::

Skopuh je v bistvo zelo podoben avstrijski strani geizhals.at.


Upam, a je bilo to mišljeno kot zajebancija! Stran, taka kot je, je totalno bedna in nevredna obstoja, primerjava z geizhals pa huda žalitev za slednjo.
BlackAdder stroke again!

Caligula ::

Po pravici povedano jaz nocem in ne rabim met vseh izdelkov gor.

Samo dobre in najcenejse.

Kaj me briga kaj vse ima Harvey na policah, ce je pa drago.

Enaa ima pac nekaj zadev najcenejsih, se bo pa kmalu tudi konmkurenca zavedla, da bi bilo pametno biti zraven.

Pa res je zadeva se cisto nova. Zaenkrat se mi zdi zlo vredu.

JustVi ::

>Enaa ima pac nekaj zadev najcenejsih,

mal sem brskal po cenikih, da bi po tej logiki našel napake...sam hudič, res so pocen

sam vseeno, bi za primerjavo bilo bolj pregledno, če bi gor pastal več cenikov. Recimo 1. 2. 3...

Ghero0 ::

Edin neki je. Na skopuhu pravjo da majo v enaa na zalogi, k pa na njihovo stran pogledas pa piše da jih morš VPRAŠAT če majo na zalogi, kar najbrž pomeni da nimajo. No ja mogoče pa kej več vejo od vseh ostalih na temle skopuhu.

Drugače je pa ideja super in tut upam, da bo ornk zaživel tole!
Banging your head against a wall uses 150 calories an hour.

OZZY ::

V SLo je dost firm in marsikje se da kaj cenej dobit kako stvar kot pri ena-a, samo iskat je treba po njihovih cenikih. Seveda pa je todvisno o tega kar rabiš. recimo kartico albatron 5600P se dobi pod 30k ''nekje'', medtem ko jo majo drugi po 33k itd. Kar se mi zdi dober nakup naproti ostalim cenam fx5600 kartic ko stanejo 34-37k.

Vendar zame je taka stran brezveze, če so gor samo 3-je ponudniki. Absolutno jih more bit več. Se vrnem nanjo pogledat ček kaka 2-3 mesece.
Go with the flow.

Gandalfar ::

Ozzy: pa se ti splaca jebat cel dan po stacunah zarad 3k? Gres kupit tja, kjer si zadovoljen s storitvo in podjetjem. Ce das nekomu 3k vec ti bo s tistim denarjem lazje nudil pomoc kot tisti, ki mu nic ne das.

Fury ::

3k od recmo 150k place je 2%, kar se ze splaca prsparat.. cist tko nej omenm :)

Gandalfar ::

Fury: koliko ti placajo za 5h dela? In koliko casa izgubs s skakanjem po trgovinah, uveljavljanjem garancije, cakanjem na popravljen izdelek, voznjo tja in nazaj ..?

Caligula ::

Gandalfar ma tud point. Vcasih folk pr sparanju pretirava. Pa voznja,.. benz,.. to pol kdaj sploh ne sttejejo..

Sam skopuh je facasta zadeva. Sam se bolsi je lehk. Si pa lahk zihr, da bo kaksn Enaa mel se nizje cene zarad tega, ker hocjo bit kao ocitno najcenejsi,..

Skratka to je vse dobr za nas.

boštjan ::

enaa bo tako dolgo poceni,kako dolgo bodo dobivali ugodne dilerske cene

Turtle ::

enaa je itak od gambita, tako da bodo imeli vedno dealerske cene. Jest prek neta nebi nikoli kupoval.....pa če je še tok razlogov za

Fury ::

Gandalfar :8) :8) zanimivo da na to se nism pomislu :)

OZZY ::

gandalf: Jaz prvo preverim po on-line cenikih kake so cene in s potem odločim. Če pa je štacuna preveč oddaljena pač kupim preko pošte pa še vedno prišparam 2 ali več jurjev.
Kupim tam kjer je ceneje. Od bel-bleda, kfm-a, mlacoma, jae itd. Samo občutljive komponente (MB, disk, ram) pa kupim blizu, da lahko v primeru okvare reklamiram.
morem pa reč, da do sedaj nisem imel skoraj z ničemer problemov, razen z plato.
Sicer dost robe dobim iz nemčije, kjer je vse veliko ceneje.
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A gre kdo v avstrijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
645741 (2977) d0rK
»

Super cene

Oddelek: Kaj kupiti
161216 (806) CCfly
»

Spominska kartica MMC

Oddelek: Kaj kupiti
71044 (970) emkey
»

ATI Radeon 9800 SE ali 9600XT (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20010481 (6973) flisko
»

kopujem komponenete v vrednosti 230k (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1125079 (3755) boštjan

Več podobnih tem