» »

Astrološki programi - kje dobiti????

Astrološki programi - kje dobiti????

Maxtor ::

Torej, malo me je začela zanimat astrologija. In zdaj bi rad imel en program, ki bi mu vpisal roj datum in še kaki podatek, on pa bi vrgel ven napovedi za prihodnjost. No, vem da taka stvar morda čisto nič ne pomeni, ampak je pa vseeno zanimivo pogledat.

Torej prosim za linke.

LP

Maxtor

|CyGNUS-x ::

Če uporabljaš LInux Slackware 9 je notr en tak astrološki program. Vendar ne vem kaj dela in zakaj je namenjen. Vem samo da je :P
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

Baja ::

zglade da zadnje razhaja neka astrološka manija:D . Mi je zadnjic glih en rekel za take progamčke. jaz sem mu jih nekaj dol potegnil z www.download.com. Mogoce bos nasel kaj pametnega.

lopov ::

LoL ... Kot prvo, noben program ti ne po NAPOVEDAL prihodnosti. Na podlagi podatkov ti izrise diagrame in ti moras imeti znanje, s katerim razlozis narisano.

Free program za Windows, Unix, Mac ... ki ga poznam je Astrolog. Moja najljubsa coprnica je uporabljala WinStar, kaj ima sedaj sem pa pozabil.

Za domaco nalogo vtipkaj v Google "Astrology programs" in videl bos, da se beseda "free" ponovi presenetljivo velikokrat :)

b.

Brane2 ::

Mislim, da nemski AstroWorld poleg prikaza lege planetov itd ponuja tudi verbalno razlago.

Seveda je ta zlozena iz predpripravljenih stavkov in ni ravno delo A.I., je pa presenetljivo dobra. Mislim, da imajo tudi angleske in druge prevode, ne vem pa kolk je kaj zadeva free...

Matev ::

pojdi na lunin.net

ali pa v google vtipkaj bioritem

kar nekaj tega je na netu

osebno sicer temu verjamem tako kot verjamem našim politikom da jim gre za blagor ljudstva in ne za osebno korist

Maxtor ::

Hvala, to sem rabil.

www.lunin.net je zakon :))

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vse očitnejša vloga bakterijske mikroflore pri avtizmu, diabetesu in drugih boleznih

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
368470 (486) Bajska

Leto 2012 .. velika katastrofa? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6911527 (5352) bluefish
»

Age of Aquarious

Oddelek: Znanost in tehnologija
222357 (1258) Shegevara
»

Horoskop

Oddelek: Loža
353004 (2364) Tear_DR0P
»

Konec civilizacije čez 7 let?

Oddelek: Problemi človeštva
302568 (1679) tomaz-

Več podobnih tem