» »

Nero..........

Nero..........

bobetko ::

imam eno težavo in sicer imam film ki je dolg 4.956.000 KB in bi ga rad posnel na DVD plošček ki ima prostora 4,7GB in zdej je problem sledeč da nero ta prazen plošček prepozna kot da ima samo 4.483.000 KB praznega prostora in da ga nemore zapečt ker je premalo prostora;((.Kaj predlagate a je kaka fora v nerotu al kaj?

celada ::

ne to ni fora v nerotu to ti je fora n dvd-ju ker dvd trdi da je na njemu 4.7 GB placa je na njemu samo tolk bytov(4700000000) to pride pol 4.43 Gb ker mors delit s1024 ne pa s 1000 in to ti je celotn stos

Dr_M ::

na dvdju je placa dejansko 4,489.3 MB oz 4.38 GB

edit: dvdjov se NE da overburnat.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

bobetko ::

ja prej sm se mal zmotil in film ni dolg 4.956 ampak 4.596 GB in sepravi da sploh ni možnosti da se ta film zapeče

Dr_M ::

ja najt dvd shrink, pa ga mal obdeli. dobra ura dela. potem pa zapec.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bobetko ::

Dr_M fora je v tem ker sm jest ta film snel z neta in je zararan k sm ga pa odraru so pa končnice vob,ifo in bup in zdej teh datotek neznam obdelat z shrinkom ker se mi zdi da jih nemore nism pa 100% če se pa da bi te pa prosil če poveš kako lahko tudi po PM

Dr_M ::

zalaufas dvd shrink, kliknes na Open files in dolocis folder kjer so tej vob-i in ifo-ti. to je to.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bobetko ::

sm naredu tko kot si reku in sicer vse te fajle sm odraru in jih dal v mapo 1 pol sm zalaufu shrinka in dal ukaz naj obdela mapo 1 in pol jo odpre in najde notr 2 fajla in sicer VIDEO_ TS in VTS_01_0 in prvi fajl ima velikost 8 Kb drugi pa 76 KB zdej me pa zanima ker je pravi pa sorry k tok morim sam to delam prvič in se neznajdem najbol oz. sm še začetnik kar se tega tiče

Dr_M ::

ja ce si prov odpakiru USE rare, potem bi tega mogl mal vec bit... ene 5-6 vobov, pa ene 3 ifoti, pa se kej...tko pac za dobre 4gb usega skup.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bobetko ::

no tako odpakiral sem use in se vidjo vsi fajli nato sem te fajle dal v mapo1 in sem jih hotel z shrinkom obdelat nakar je shrink v mapi1 pokazal 2 datoteki tako kot sm napisu v prejšnem postu.Fora je v tem da je treba obvezno obdelat taprvi file in sicer VIDEO_TS ker samo ta bo pravilno delal.Sem probal še drugega in sm opazil da se neda posnet oz. se da sam pol napiše da ni uredu format in noče predvajat>:D .Drgač pa 100x ti hvala Dr_M za nasvete no zdej pa spet neki novega znam.:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako več DVD risank združiti na en DVD?

Oddelek: Zvok in slika
62073 (1363) Miki23232000
»

DVD+dodatni podnapisi (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
22077637 (19773) CaqKa
»

več mini dvd na en velik dvd

Oddelek: Pomoč in nasveti
252789 (2409) Dusan_HD
»

Kopiranje DVDjev

Oddelek: Programska oprema
201906 (1584) jabe
»

DVD burn?

Oddelek: Programska oprema
111644 (1478) Tr0n

Več podobnih tem