» »

nero

nero

Klemenn ::

Mam eno težavo mam

Celeron ppga 466 mhz
Voodoo 3 2000 8 mb pci
Sb 128 pci
(Grafika in glasbena na matični)
Cd-rw Teac 8x8x32 ide
Cd 24 x
Hdd 2.1 , 6.4 (to sta dva diska)
In seveda Win Me

Mašina pa pol kaj???
:D:D:D:D

In za peko uporabljam Nero 5.0.4.4.
Velikrat mi cd-ja noče spečt, naiše eno ali več teh naenkrat:

BuferUnderrun
Could not perform EndTract
Invalid BlockAdress
Invalid Writestate

in še se nadaljuje...

Sm mu že Nec-a 8x4x32 pa sm mislu da to dela zarad pekača pa mi s tem dela istu. Kaj naj naredim

lordgreg ::

možnosti je več..

najverjetneje je zadeva povezana s sistemom, torej Win ME. poglej na nerotovo stran, ahead.de, če kje kaj piše okrog tega. poglej tudi v pomoč nerota.. saj ima le-ta veliko opisanih težav v sami pomoči (help fajl po domače)..

če to ne pokrije tvojih težav ti priporočam, da pišeš mail točno nerotovim programerjem.. zagotovo nisi edini, ki ima težave s to napako!

ps: nimaš mašine pa pol :D

OZZY ::

Vprašanja: S kolikšno hitrostjo pečeš? S katerega diska pečeš?
Zakaj: Lahko ,da ti diski niso sposobni tako hitro posredovati podatkov. Testiraj s katero hitrostjo lahko pečeš. Probaj z 4x pa povej.
Vklopi DMA v winsih.
Dej diska na isti ide kanal in cd na drugega.
Go with the flow.

Klemenn ::

Pauk sm že od 1 - 8 x enako. Povezano sm mu že takole:

cd-cd
disk-disk
isto
zdej mam
cd - disk
cd-disk

enako. ObA SE VRTITA S 5400

Na diskih vklopim DMA. dam v redu še enkrat zaženem mi pa kljukica dma izgine in je isto kot prej kaj pol. Je pa zanimivo, ko se mi to enkrat začne pojavlat te napake mislim, še enkrat inštaliram nerota pa spet nekaj cajta dela. Čudno kaj

matic ::

Klukca ti zgine zato ker ti disk ali mb ne podpira u/dma-ja!! Al mas pa kej druzga sfusano.. ce je disk u/dma in ce drug disk na istem vodilu ni u/dma mislim da ti nebo delovalo.. nism 100% probaj..

error se ti pa pojavlja zato ker imas prepocasno masino In kupi si SCSI ce hoces delat tako.. ali na malenksot daljsi nacin:
buffer ti "ven" pade.. ker procesor opravlja se druge aplikacije in se tvoj mali buffercek "sprazni" Ce bos imel vse skup na scsi vodilu se to naj nebo dogajalo, ker bo potem to na scsi vodilu in to on opravlja ne pa tvoj procesor.. seveda mors met tut disk in pa navaden cd na scsi! dma pomeni samo direct memory acces in to se ne pomeni da procesoor pri tem sploh ni vpleten.. se vedno igra velikoo vlogo! in ce ne more dohajat potem... shit.. se zgodii-> buffer underrun

Nasvet za sedaj: ko peces sedaj pusti racunalnik primiru pa ne stiki pa kliki gor! Ko koperas cdje ipd si naredi najprej track image in potem z diska koperaj!

Klemenn ::

Sej tut zdej, ko snemam nč ne šarm

matic ::

probi se izklopit vse taske..
drugac pa si najd neki progy kot je task manager in opcija preformance v win2k kjer bos gledu cpu in kaj ti ga tok porabla + ram! Probi pa se sw za cd pect zamenjat.. kaj uporabljas?

Klemenn ::

Za buffer underrun jaz vem že nekaj časa vem kaj je. Me ne zanima ostalo (poglej prvo pismo) kaj je. Uporabljam nerota


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

1GB ram-a in windowsi XP??? Gre to sploh skupaj?

Oddelek: Operacijski sistemi
382319 (1569) R33D3M33R
»

Plextor writer 24/48/48 problem! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
644599 (4108) Hux
»

razlika med IDE in SCSI pekacem ?

Oddelek: Kaj kupiti
8961 (837) Han
»

PlextorWriter 12/10/32 SCSI ali 24/10/40 IDE ?!?

Oddelek: Kaj kupiti
391297 (941) AngelOfDeath
»

8x bere,12x pa ne

Oddelek: Pomoč in nasveti
9962 (879) matevzm

Več podobnih tem