» »

Kateri radiator ?

Kateri radiator ?

Primoz78 ::

Koncno sem se odlocil da si omislim vodno hlajenje, sedaj me pa zanima kateri radiator naj kupim oz. naj si priskrbim. Veliko krat sem bral o radiatorjih o kakem Yugo-tu ali kaj podobnega...sam neki me zanima a...a ni to mal prevelik al se ga kaj predela al kaj podobnega ? Ker osebno se mi zdi veliko bolj primeren radiator kakega skuterja al kaj podobnega, predvsem zaradi velicine govorim.

Lp Primoz

TribesMan ::

Dobri radiatorji so bakreni, in to avtomatsko pomeni, da če iščeš dober radiator moraš gledat za starimi sovjetskimi avtomovili. Tudi od yuga niso vsi radiatorji enaki, nekateri so že aluminijasti... Definitivno se ti splača malo naokoli pogledat za kakšnim Ladinim hladilnikom, pa tudi v kakšnih japonslih avtomobilčkih najdeš bakrene hladilnike (Mitshubisihi, Suzuki, Honda...). Zelo priljubljen je tudi radiator od Opla Kadetta, ki je prav tako bolj majhen in bakren....

Skratka preberi tole temo, v kateri je govora o radiatorjih ki se jih da kupiti v evropi...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

ali3n ::

Thorn78 - uporabljajo se radiatorji za ogrevanje kabine, ne tisti za hlajenje motorja :D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Primoz78 ::

...khm :8) najlepsa hvala za pojasnolo :)

Lp Primoz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katalog radiatorjev evropskih avtomobilov (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
46569484 (37553) lufy
»

sam bi naredil radiator ...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
142358 (1898) Karaya 52
»

Pritrditev ventov na radiator...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181183 (986) boštjan
»

Kaj vse za vodno hlajenje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161618 (1445) koli99

Radiator za vodno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91108 (976) TESKAn

Več podobnih tem