» »

Prevelika temperatura proca?

Prevelika temperatura proca?

REvež ::

Zdravo!
Mene neki jebe temperatura proca, mislim sploh ne vem ce je to normalno za tak procesor. Mam pa AThlona xp 2200 + (maticno MAtsonic 8167C,256 DDR,bla bla). No v glavnem temperatura je 55 - 57, k je pa obremenjen proc je pa tud 59 - 60 stopinj. Pa nč ni navit proc, orginal.
Ajd!upam da ma kej kdo pojma. (To pa itak)
:\ :( :( :(

boštjan ::

in kako je poskrblejno za cooling

REvež ::

Ma cooling je relativno ok, mislim to je ok da ne bi smela bit temperatura visoka ne. A kej vpliva k mam ene 70 cm stran radiator?drgač pa glede nimam spet neki enga fancy hlajenja. Mislim da bi se moral manj potiit.

boštjan ::

ja seveda vpliva,sploh če maš fajn zahajcano in pol nimaš dobro prevetrenega ohišja ali pa maš ohišje pod mizo na polički,ki je obdana s stranicami z obeh strani.

REvež ::

Ja sm probu odpru obe stranici,ugasnu radiator. Tko da maš prov ja, sm spustu ene par stopinj, zdej se mi greje normalno 53-54, k je pa obremenjen pa 56-57. Dej še neki mi povej plz, a je to kej bed če se tok greje?mislim koliko je pa sploh potem normalna temperatura proca za amd athlone xo (2200 MHz)?
tnx ajde

boštjan ::

kot prvo,če nimaš navitega proca,ti ziher ne deluje na 2200MHz,mislim da maš okoli 2000MHz.
kot drugo,še zdaj mi nisi povedal kaki cooler je gor in če maš sploh kaj prevetreno ohišje.ker če boš mel stranico odprto,bo še več praha šlo not in s tem tudi na vent od coolera

REvež ::

Athlon xp 2200 mam, zajebu. V glavnem tko odprti mam obe stranici od rača. Pa glede ventilatorja ti tko povem, ne vem glih kera ferma je pa to. Sam je dobr res.Mislim dobr, tok je dobr da ne vem zakaj se tok proc greje. Aja pravš da ni ql da mam odprte stranice zarad praha al kva? sam če mam odprte stranice spustim ene par stopin dol.

REvež ::

Aja pa še to. Nimam nekih extra dodatnih coolerjov not. Sam za proc. ajt

boštjan ::

če maš rač. na tleh,bo bolj izpostavljen prahu,kot pa če bi ga mel na mizi,govorim iz lastnih izkušenj.dovolj bo če boš mel samo eno stranico odprto.
a je to cooler iz BOX izvedbe?mogoče pa ti senzor od socketa narobe kaže.

Dr_M ::

mogoče pa ti senzor od socketa narobe kaže.

jest bi prej reku da prov kaze, pa tistim narobe ki jim kaze pod 50°C.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali je ta temeperatura normalna ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
578596 (7415) Pro_moted
»

Delovna temperatura procesorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
474711 (2853) kitara8
»

Prevroče

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211602 (1234) krucymucy
»

hlajenje... moj amd!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
442484 (1411) Cuoresportivo
»

XP1700+ na 58° verjetn ni normaln ha?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492413 (1436) Markoff

Več podobnih tem