» »

Kraja siol tv paketa !!

Kraja siol tv paketa !!

twingosport ::

HI!
Imam zelo zakompliciran problem.Ne vem a se to sam men dogaja al se tut kirmu drugmu?
Prejšni četrtek grem KONČNO po 30 dneh iskat v Kranj SIOL TV paket.Ves nasmejan in presrečen prevzamem paket in se odpravim še v LJ po opravkih.Avto prkiram v LJ na Zaloški.Ko pridem nazaj hočem odpret in vrata so bila že malo odprta.V mumentu me je prešinila misel PA JA DA ME NISO?!?!Odprem dokonca vrata in vidim same kable kjer je namontiran avto radio .Pogledam po avtu in opazim da mi manka še SIOL TV paket!!!JAOO FAK!!Ukradli so mi radio ,siol tv paket in zlomili obe klučavnici poškodovali so mi pleh in barvo.Takoj pokličem policijo in stvar popišemo kaj se je naredl.
Nasledni dan takoj obvestim SIOL in do danes nisem vedel kaj bojo naredili zmenoj.So se odločali ali bom plačal cev paket ali ne.
Danes zvem da morem plačati celoten paket in to je 45.000,00 sit .Novega lahko takoj prevzamem ko plačam tega.
Kaj vi mislite ? Res to so najbol ČRNI dnevi življenja!
ADIJO!

darh ::

a ni nobenga logina/mac naslova na oni škatli od IPTV ? Mogoče bi se ga dal izsledit?
Excuses are useless! Results are priceless!

ganzi ::

Sred belga dneva so ti na zaloški vlomil v avto?
(polno folka , policijska postaja zraven...)
LP

ali3n ::

Sred belga dneva so ti na zaloški vlomil v avto?


dobrodošel v Ljubljani! :\
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

[SkA] ::

Ok.. zaloška.. :\ ... si siol paket na zicih pustu ane... :\ .. erm. Ja no.. now you know.
In ja, to se zgodi veliko osebkom ki pustijo zadeve na zadnjih zicih in nimajo radija na ploščice ali podoben sistem.
Moje sožalje...

OZZY ::

Mal velik je 45k za ta paket.
Go with the flow.

ganzi ::

Sori k js zvim v ljubljani in vem kako je, pa žvim v takem naselju k je še več tega crapa..
ampak sred belga dneva..
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ganzi ()

MEDENA ::

moje sožalje...

sam a niste enkrat na POP TV videl oddaje kako hitro in neopazno se to da izvest ?

pač folk se briga zase...tudi če kdo vidi rop gre naprej po svoje....

primer danes.....

na parkirišču je ena punca imela težave z avtom pa folk gre mimo nje ne da bi vprašal. če je kaj za pomagat....jaz ustavim s svojim avtom in ji pomagam "porinit" avto na parkirišče, ker je ovirala promet.....mislim ratujemo Amerika...vsakega boli kurac za ostale.....kam to pelje ni dobro...

Brane2 ::

Le kdaj vas bo izucilo, da ne puscajte stvari v avtu, sploh pa ne na vidnih mestih.... :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Tody ::

To je res jest sem meu avto parkiran pod lučjo na kao organiziranem parkirišču in z avto alarmom pa je radio vseen šel... žal siol tv paketa nisem imel notr >:D :D

twingosport ::

Kaj mislte da res morm plačat 45 k al se da to dogovorit ali dokazat da ne plačam?
Avto je bil kasko zavarovan.

Ziga Dolhar ::

Twingosport, kupil si izdelek. Nato si ga prevzel, s čimer si tudi prevzel ves riziko. Sicer vem, da ti to ni všeč, a vseeno -- kaj je tu nejasnega? SiOL s tem, kaj se je _tebi_ zgodilo, nima nič. Ne glede na to, ali ti izdelek imaš, si ga komi podaril, ga ne uporabljaš, si ga izgubil -- to nima nobene veze na odnos oz. razmerje med teboj in SiOLom.

Predstavljaj si, da kupiš avto, ki ti ga po tednu dni ukradejo, ti ga pa še nisi odplačal ...
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

twingosport ::

Ne izdelek nism kupil ,izdelek dobis v najem od siola.Tam v aneksu pise da moras lepo ravnati z paketom in ce ga poskodujes moras poravnat stroske.Nič pa ne piše glede kraje oziroma višje sile.V mojem primiru jaz paketa nisem poskodoval ampak sem bil oropan.To je cisto druga stvar.
Naprimer da enemu ulomijo v hišo in oropajo tv ,racunalnik, adsl paket ,siol tv paket in pol bi mogu oropanec placati siol tv paket ?

Zgodovina sprememb…

ali3n ::

Praviš da imaš kasko... verjetno si krajo prijavil policiji -> pokliči svojega zavarovalnega agenta in preglejta kasko polico kaj je zavarovano in kaj ne...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

||_^_|| ::

Po nicku sklepam da maš twingota. Če se nisi slišal je to zadnje čase najbolj vroč avto za vlamljat. Odpirajo jih kot ribje konzerve. Vem da ti s tem postom nič ne pomagam ampak je bolj opozorilo drugim, NE PUŠČAJTE STVARI NA VIDNIH MESTIH & PLOŠČICO OD RADIJA VEDNO S SABO!!!

SkIDiver ::

Daj v salamonca oglas da kupiš siol tv paket od najugodnejšega ponudnika:) mogoče se bo pa najdu bumbar, ki ti je zadevo ukral in ti ga skušal prodat. Če imaš kake serijske številke ali kaj podobnega sploh ne bo težko ugotovit istovetnost paketa.

Nam so se tud spravl ulamljat v avto. Sam nam ni jasno zakaj. Namreč avtoradio ni vreden skoraj nič. Smo nazadnje dognal, da so hotl cev avto zaradi dragih rezervnih delov;(( . No uspelo jim je povzročit minimalno škodo na okrasju ključavnice. Zgleda da v forde le ni tako lahko ulomit.

Tody ::

al so bili/bil nesposobni men so obe klučavnici uničl preden so prišli notr... Pa alarm z elektronsko blokado motorja sploh ni slaba ideja :D

SkIDiver ::

Tody to pa drži kot pribito. Sploh, če si mal štromarja in se polig ponavadi osnovnih treh blokad motorja spraviš naredit še sam kake 3. Preden ugotovijo kje vse si prekinu elektriko se morjo kr namatrat, da ugotovijo, če sploh ugotovijo.

||_^_|| ::

edina dokaj učinkovita zaščita je kill switch, pa še ta ne deluje če avto naložijo na kamion.

Tody ::

jah sam za mojga puntota je blokada kr zadostna zaščita... Ko imaš pa kakega audia bmw al pa merco pol je pa druga štorija.... Kasko itak rula :D

Blup ::

Kasko ne pokriva Siolovega TV paketa ... in tudi drugih stvari v avtu... saj tko je blo pr men vedno in mi ni ratal nikjer zavrvt za stvari v notranjosti... kar je pa nekak logično, morš pač prjavt zavarovalnci kaj zavaruješ... radio lahko zavaruješ, CDjev pa pač ne... za zvočnike bi se tut mogoče dal zment... ampak Siol TV paket :)) .. ta bo pa mal bl teška

Blup
:\

Brane2 ::


Kasko itak rula :D




Kasko rula malo morgen. Ce stalno placujes kasko in te ne okradejo zgubis v petih letih toliko kot da so ti opustosili avto, niso pa ga ukradli... :\

Na malce starajsih avtih pa kasko itak ne pride v postev. Ni ga cez nadzorovan parking, urejeno sosescino, soliden alarm in odgovorno zaklepanje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Tody ::

Soliden parking --- plačljivo parkirišče na ekonomski fakulteti

nadzarovana soseska no ja ..

avto alarm

Avto radio vreden 85.000 sit

Zavarovalnica vrnila 50.000 in popravilo vrat

Kasko za letos 50.000 sit

tko da....

Asgard ::

Ka je en višje govoru da postajamo Amerika. Zadnjič sva se z frendom peljala iz Idrije domov , pa sva pobrala dva štoparja (pičko in modelarja). Pa vidi hudiča drug dan uleti k meni na šiht kriminalist (budalo jedno od kepsa vam rečem) pa mi začne tupit v glavo de kva smo se včeri pogovarjal in take.In to sam zato ka sva pobrala una dva modelarja. No kasneje sem zvedel zakaj : una dva sta eni mamci pomagala ka je padla na ledu pa ji je denarnica padla bogsigavedi kam, pol pa takoj stara na kepsarijo da de so jo okradli. Pa pomagaj komu če si upaš dio. Jest drugič če vidim kako mamco na cest ji bom najprej pomolu papir za podpisat de me ne bo tožila pol pa ji bom pomagal. Evo vam vašo Ameriko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach custom paket

Oddelek: Omrežja in internet
51154 (840) klemenSLO
»

SiOL bo podražil telekomunikacijske pakete (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9227951 (23651) Dami
»

Katero internetno TV izbrati

Oddelek: Omrežja in internet
92138 (1796) zuz3k
»

SiOL Trio vs T-2 Trojček

Oddelek: Omrežja in internet
349403 (7381) Mare2
»

ADSL brez ISDN - končno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11216709 (11336) Tr0n

Več podobnih tem