» »

Siol ADSL ali Telemach ?

Siol ADSL ali Telemach ?

daffy ::

Lep pozdrav. Odločil sem se, da bom malce posodobil dostop do interneta v naši bajti, zato bi vas prosil za mnenje. Zanima me predvsem, dostop preko telemach-a. Pred časom sem prebral na raznih forumih precej pritožb na prenos in zanesljivost pri tem ponudniku. Cena za 1M je 9000 SIT (sklenitev naročnine za 2 leti). Pri siolu znese naročnina za 1M 8600 SIT, vendar moram kupiti še ISDN in NT1+2ab, ki ima samostojno napajanje zaradi alarmne naprave. To govori v prid telemachu, vendar me zanima vaše mnenje. Drugače so nam pred leti posodobili antensko napeljavo v bloku (Ljubljana-dravlje) predvsem zaradi interneta, tako da s tem verjetno ne bo težav. Že v naprej hvala za odgovore.

root987 ::

Počakaj še mesec ali dva da bo siol omogičil adsl brez isdnja ter si potem nabavi, če si seveda moreš, dijaški adsl za 5900 za 1mb.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Fury ::

Klikni tukaj in napisi not Telemach

in pol ves da je ADSL prava pot. Jest sem tut TM mel in smrdi.

lock topic.

some1 ::

Odvisno za kaj rabis, ce nisi glih kaksen "manijak" iger preko interneta ti bo pomoje telemach cisto zadostoval.Jest nisem imel izbire in sem bil obsojen na adsl, drugace bi se sigurno odlocu za kabel.Tisto ko pa govorijo da bo brez isdnja - bo pa telekom oz. siol tako zrihtu da bos na koncu na istem,ce ne celo na drazjem zaradi narocnine, ki naj bi bila potem visja!
Ftp://nekdo.no-ip.org

http://freeweb.siol.net/jjuha/slofs


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL brez ISDN

Oddelek: Omrežja in internet
132345 (1990) Gwanaroth
»

ADSL brez ISDN - končno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11217056 (11683) Tr0n
»

Siol - konec poceni ADSL? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1019262 (5940) BluPhenix
»

ADSL za 4 tolarje! Navali narode! :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
716900 (4456) clemmy
»

ADSL in prazniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
856648 (4052) CaqKa

Več podobnih tem