» »

še ena osnova plošča

še ena osnova plošča

Boltezar ::

Zaradi težav z bivšo matično ploščo,sem bil prislijen nabaviti novo in ker po naravi nisem len,sem zamenjal še procesor,zanima me kaj veste oziroma vaše izkušnje z sledečo ploščo MSI-kt7 turbo,ima Via KT133A chipset.Serviser es je resno pritoževl čez Abitke in njihovo stabilnostjo.Vsako mnenje in pripomba bo smrtno resno vzeta na zanje.

ChiefThunder ::

Ta plošča je ql. Sicer ne omogoča tweakanja RAM nastavitev (bios teh opcij nima: za novejši bios pejd pogledat na domačo stran MSI), nabor čipovja je KT133A, zaradi katerega se procesorji dobro navijajo preko FSB, pol maš UATA 100 kontroler... Drugače je pa ta plošča zelo stabilna in ima zelo dober layout.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

element ::

Plata je dobra, ABITKA KT7a je pa tud zlo dobra. Sam jo mam in sm ful zadovoln. Niti enkrat se mi computer še ni sesedu, pa tud navijat se da zelo lepo. :))

VASkO ::

kolega prodaja MSI K7T Turbo RAID za 39000 SIT. Nova kosta okoli 44 jurjev. Ne vem, ce lahko njegov mail objavim, zato bom ti dal svojega, pa meni pisi, ce te zanima. Plata je stara en mesec, kupljena v SLO in z racunom in garancijo.

mail me


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vsi, ki ne morete spraviti FSB-ja na 133 pišite sem (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
684532 (3573) rc-car
»

Kaj kupit AMD osn. plošča

Oddelek: Kaj kupiti
161655 (1390) morphling1
»

ASUS vs ABIT

Oddelek: Kaj kupiti
301782 (1448) BigFoot
»

motherboard za AMD Athlon

Oddelek: Kaj kupiti
111404 (1148) CCD
»

kaksno mamaplato naj kupim

Oddelek: Pomoč in nasveti
101318 (1192) ChiefThunder

Več podobnih tem