» »

Kebelski internet ali Adsl

Kebelski internet ali Adsl

m_alex ::

Živjo upam da mi boste lahko pomagali. Sem v dilemi in ne vem kaj bi. Zanima me ali bi kupil kabelski ali adsl. Isdn nimao v bajti in kabelsko pa imamo in še priklučnina bi me stala samo 5 sit. Zanima pa me koliko je za adsl naročnina in koliko je naročnina od kabelske in kaj mi svetujete. ( kabelski bi kupil od Telemacha )

l-note ::

MUC ::

Če rabš KAO internet pol vzem kabel, če pa rabiš internet za resne zadeve, pa vzem ADSL

Pa napiše se KABELSKI, brez J!

m_alex ::

No mi pa povej kaj ne bi mogel narediti z kabelskem netom kar bi lahk z adsl? Kaj a z adsl lahko delaš nekakšne čudeže k jih ne moreš dekati z kabelskim. Aja že razumem hokuspokus lahko delaš z adsl

Sade ::

Hm, jst ko sem iz Celja in mam Triero , dela velik bols kot pa ADSL pri frendu tut v CE, sam ce si pa iz LJ, pa po vrhu se na TELEMACHU pol pa vzem raj ADSL, ker cist vsi ko jih jst poznam pa so na Telemachu majo pa sranje !

Ni noben hokuspokus, sam te rahl jezi ce se ti modem skoz zgublja linjo, ne vem kolkrat na dan!!!

Pa se enkrat men v CElju dela triera no problem!!!!!!

Lp Sade!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sade ()

RokX ::

kabelska....768/128...nimam problemov....:D (vsaj zaenkrat se ne)
Kdor kuha ta nekaj zakuha

Hux ::

Pusti ga nej gre n atelemach in stestira hokus pokus sam po tem ko sklene 3 letno pogodbo :D

m_alex ::

Kakšna 3 letna pogodba? MEne vičinoma zanima zaradi denarja ker je priklučnina za adsl predraga za kabelsko pa je samo 6 sit! Zdej pa da se do konno odločim me pa zanima koliko je naročnina mesečna. Pa še kašna je hitrost v primerjavi z adsl!


A se zdej ne širijo neke govorice ki pravjo da se bo adsl plačevalo impulse?!

Fury ::

ne telemach. to je vse (iz lastnih iskusenj)

ce nimas denarja za ADSL si vzami AMIS preko telemach omrezja - mislim da to gre... to je edini dober kabl provider v LJ.

torej - po vrstnem redu:
1. ADSL
2. AMIS
3. KONEC :) Ce bos pa pameten in vzel dejansko telemach si pa bebec. Spet - iz lastnih iskusenj. Nespoti so pac.

m_alex ::

ma k jez nism v ljubljan! jez sm iz tržiča k nam je našo kabelsko mrežo telemach prevzel!

Blisk ::

telemach
suks!

Fury ::

adsl. pomoje ti ne bo zal. crap je teh 6 sit, ker ce ti zacne kej srat, pa zacnes pizdit ti lepo rece - sorry 24 mescov vezava jebi se sam si si kriv... in pol ce hoces stran itak placas 30k pa se mal odklopne kazni... tko da... ADSL! :)

RokX ::

kot sem slisal (nisem pa 100% preprican v to) pri telemachovem kabelskem internetu placat tudi za vsak pobran MB.....neki v tem stilu....

ce te zanimajo inforamcije o Amisovem internetu
klikni tu (ne placas dodatnih stroskov)

drugace pa vzami ADSL....


se strinjam s tabo Blisk

Dead_Eye ::

Ma Telemach je k**** že za navadno CATV - kar nekaj programov šumi, nekaj občasno.... Po telefonu 99% cajta jih ne dobiš, če pa jih ti rečejo da je problem pri tebi - potem pa ko še sosedu ISTO dela in jih pokliče se malo zbudijo...

Za internet pa se v določenih dnevih, verjetno ko je več ljudi gor, povečajo pingi tako, da ne moreš igrat iger preko mreže. Na ADSL nimam takih težav.:D :D
The one and only

m_alex ::

Ej hvala za vaše informacije zdej saj vem da kabelski sux! Zdej pa en nov vprašane koliko stane prikolučnina, mesečna naročnina in a rabiš isdn ali pa kej takega?

footprint ::

Ej si pa faca.

Na spletni strani http://adsl.siol.net/ imaš vse informacije.

Drugače pa se cene precej spreminjajo z novimi ponudbami.

ISDN pa je pogoj čeprav samo na papirju. Tehnično deluje adsl tudi brez ISDN-ja, vendar uradno nima nihče (fizične osebe) ADSL-ja brez vsaj ene naročnine ISDN-ja.

LP pa dobr surfaj.

_Xavier_ ::

jest sm iz lj pa mam kablca pa dela vse ok za vse tiste k majo pa adsl pa rečem sam hvala vam da ste presedlal al pa tko uzel adsl zato da nm bolš dela.pa puste te fore z kablc sux.

Gandalfar ::

alien-m: iz tvojega sporocila sledi, da ko bo prislo vec novih uporabnikov na tm bo pa vse crknl .. full perspektivno, res :>

flipflop ::

Sej je bilo že veliko povedanega o tem. Malo vprašaj tam v tvojem kraju kako drugim dela kabel. Triera dela OK,baje je tudi Amis dober,pa veliko ljudi govori da je telemach tudi dober ampak ne povsod.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL vprašanja :)

Oddelek: Omrežja in internet
261733 (1061) Mr. Wally DJ
»

Pomoč! ADSL vs CABL!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
515282 (4379) darkolord
»

ADSL za 4 tolarje! Navali narode! :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
716711 (4267) clemmy
»

ISDN + ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
291925 (1239) Mavrik
»

ADSL oz kabel na Obali

Oddelek: Omrežja in internet
151216 (934) XsenO

Več podobnih tem