» »

Vodna črpalka

Vodna črpalka

shuttle ::

Koliko stane ali koliko vas je stala vodna črpalka?

_spirit_ ::

Tukaj jih imaš nekaj.
Link

shuttle ::

in kera se bolj splača?

DjTonic ::

Boš navijal? Koliko blokov boš gor obesil? Za večje stvari se najbolj splača Hydor L30, vendar je tudi L20 Pro dobra.

_spirit_ ::

Kot ti je že povedal DjTonic... vse odvisno koliko blokov misliš uporabljat, ker pa si verjetno še nov in ne boš obesil takoj 3 vodne bloke gor, hladil še diske zraven in podobne reči... potem L20pro :D

frenk ::

kup hydor l30, ker se zna zgodit da boš kdaj dodal še kakšen blok...poleg tega je pa le 8200 sit pri www.cool-pc.org

DimmniBurek ::

Ja, sam kašna je razlika med L20 pa L20Pro, pro ma za drugačne velikosti cevk al kaj?

Jok3r ::

Mislim da dobis se prikljucke zraven pri L20Pro :)

GUFY ::

Kaj pa na Maxi Jet ste pa vsi pozabili?. Jaz imam dve MJ 1000 pa mi zelo dobro služita.>:D

mloncar ::

se strinjam s frenkom.. ..pumpo ne boš vsak mesec menju! kupiš enkrat, pa moš pol za kr doug cajta!
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

shuttle ::

mel bom dva bloka

shuttle ::

Bloke bom sam naredu sam moram vedet kere cevne prključke moram uporabt in kere za razdelilec.

shuttle ::

kaj uporabljate za rezervoar?

Jok3r ::

Jaz imam T clen in je cist dober :)

Tic ::

Rezerar je za moje pojme super ideja. Iz praznega sistema do polnega rabim minuto. Brez pretiravanja. Morem rect da sem se pri T členu PRECEJ mučil, tudi mehurčki gredo pri rezervarju ven v prvem krogu, med tem ko imaš pri T členu jih notri še pa še časa.
persona civitas ;>

GUFY ::

Problem pri rezervoarju je samo kam ga postavit.:D

shuttle ::

jst bi ga odzadi.

Tic ::

Pred pumpo seveda.
;)
persona civitas ;>

DjTonic ::

Tic, kaj ti maš rezervoar v krogu? Mene zanimajo zmogljivosti glede z/brez (Rezervoarja :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

OwcA ::

Otroška radovednost - gonilo napredka.

Tic ::

Jah prav velike razlike nemore bit. Itak je hermetično zaprt tako da ne vidim večjega problema.
persona civitas ;>

Phoebus ::

Sam kako je pa temu modelu na linku ki ga je dal owca lohka vleklo zrak noter? A ni mel dobro začepene posode? In pol se sekira da ni dobra konfiguracija ker vleče noter zrak???
To je kot bi testiral radiator pri odprtem oknu in ugotovil da je s starim bolj toplo :\ :\ :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodno hlajenje in vaši nasveti!!!???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
382897 (2131) Eddy
»

Kratka anketa glede črpalk in blokov

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
353029 (2440) MasterMiG
»

Test črpalk Maxi-Jet MJ 750, Hydor LS 20 in Hydor LS 30 (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
838852 (6564) Jackass
»

Rezervoar VS T-clen

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311733 (1096) Fury
»

Dober radiator in pumpa?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
331566 (1282) Fury

Več podobnih tem