» »

PIII 700 na 933

PIII 700 na 933

Mr.B ::

Uspel sem naviti PIII 700 /100 MHz na 933MHz/133Mhz.
Zadeva šopa brez problema. Plata je microstarr 6337 . Samo malo sme premaknil jumper pa je šlo.

Prvi testi s sandro 2000 pod Win2k so pokazali naslednje :
CPU Dhrystone 2569 MIPS
CPU Whenstone 1260 MFLOPS
ALU/Memory Bandwidth 309 MB/s
FPU/Memory Bandwith 333 MB/s
intiger MMX 2931 it/s
Floating-Point SSE 3954 it/s

Sicer je pr idel temperatura 37 ° C če pa zalaufam CPU stability test 6.0 za ogrevanje procesorja pa se dvigne po 8 minutah na 49°C , Kuler imam Golden orb.

Rabil bi priporočilo , za manjše znižanje temperature pri polni obremenitvi , recimo na 45°C , ali ima kdo kakšne ideje , ki ne vsebujejo raznih termo členov.

Najlepša hvala za odgovore.
:8)
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

element ::

Jest sm naredu prepih! čez ohišje, da je temperatura ohišja=temperature zunanj. En 12x12 vent v spredn del, enga 12x12 v zadnji del, luknjice navrtal, pa jih priklopil na 17v. Zdej skoz ohišje tok piha, da je kr čudn. No, zelo lepo hladi, temperatura je padla za 7°c. Drugače bi lahko si tud kakšen bolši kuler proca nabavu. Arctic silver II TP med proc in kuler dal, sam si reku, da teh stavari ti ne sploh, pol ignoriri zadn stavk, jest sam povem, kaj je najbolš (to je h2o, hehe SUB-ZERO). :D

Binji ::

CPU Dhrystone 2569 MIPS ??? Jst sm mel na D700@945 2800 pa neki.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Mr.B ::

Moram zadevo pretesterati pod Winme , zato ker mi je 3Dmar 2001 pokazal rezultat nekaj čez petsto, to pa z Geforce 2 ni možno. Tako ko se bom lotil testeranja bom poslal zadeve.;(
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

abcde7 ::

A veste kva je naredu en šmeks: navu je comp odprl kišto pa ventilator zraven dav!!!8-O

Mate ::

Ahm.. pobrusi golden orba... se bo poznalo kasne 3-4 stopinje... vsaj pr meni se je (piii600@800)

Mr.B ::

Velka vrjetnost , da se je toliko segrevu je v tem , da ni bil vredu gor dan , ker ko sem ponovno monteral golden orba z dodatnim procesorjem , je temperatura padla za dobrih 10 stopin . Tako mislim ,da je bil problem tu.

Testeral sem ga tudi na 980 MHz -jih in dela BP. PRi več pa začne plata štrajkat , ker noče zaznati nobenih diskov. To se je dogajalo že takrat , ko sem imel processor še na 100 MHz.
:8)
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Jst ::

MrB: ful mejhne razultate mas!
jst mam cII600@928
in v sandri 2001 dobim

CPU Dhrystone 2469 MIPS
CPU Whenstone 1250 MFLOPS

Jst ::

aja pa jst mam tud w2k

element ::

Jst, a je tolk težko prtisnt popravi, al moreš nujno 2 posta zaporedno delat? :\



No, pomoje je to zarad diska, da se ne da bl navit kerga pa maš?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SiSoft SAndra rezultati za procesorje (arithmetic, MM) (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
815064 (3478) billy
»

Sandra 2002 rezultati in vaša mnenja ter nasveti

Oddelek: Pomoč in nasveti
51129 (998) SisQ
»

Rezultati v Sandri in 3DMarku2001

Oddelek: Strojna oprema
121083 (883) tha_man
»

Kt266A lastniki!!!

Oddelek: Navijanje
5921 (720) AnWar
»

Mislm HUDO! C2 700 -> 1178 YUPI!

Oddelek: Navijanje
91110 (857) Nemelk

Več podobnih tem