» »

Načrt za subwoofer kišto ?

Načrt za subwoofer kišto ?

-MiS- ::

Bolj kot googlam in brskam po netu manj najdem primernega,... Iščem pa naslednje: načrt za izdelavo škatle za dvojni subwoofer, tak da sta obrnjena eden proti drugem, pa me zanimajo kje pridejo kaksni prekati znotraj škatle,...? Prostornino sem zračunu kakšna nej bi bila, zdej rabim pa se sam kakšen načrt da bi vidu kok vso zadevo zmetat skupi ?

A ma kdo kej ustrezno podobnega (kakšen načrt imam v mislih) na domačem disku, če je že kdo kej takega doma delu ? Naj mi prosim poslje na mail al pa objavi tukaj na forumu.

Hvala,...:)

iskra ::

Pojdi na avtoakustika.com

Včlani se v forum in povprašaj mojstre oz. preglej podobne teme - verjemi, tu ti lahko pomagajo!

-MiS- ::

sem povprašal tudi tam, sam nimajo nobenga konkretnga načrta,... pomagal pa so mi ze z raznimi nasveti,...

iskra ::

Hmmm... Imam enega kolega, ki se ukvarja s tem vendar je trenutno na Japonskem ... :\ Kako se že reče tej varianti subwooferjev? Hiperbarični ali kako? Subwooferja sta obrnjena drug proti drugemu in "igrata" v nasprotni fazi? Ko gre eden noter, gre drugi ven ... ?

Poglej če dobiš kaj o tem na netu ... Kaki programčki za izračun in to ... :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iskra ()

KraP ::

poznam programcek bassbox6 z njim si dolocis skatlo in ostale karakteristike portov izracuna ti tocno za tvoje zvocnike


LP KraP

-MiS- ::

programcek sm najdu,... sem zracunu parametre sam kak nacrt bi mi prav prisu, ce je kdo kje kaj nasu ?:\

wince ::

Tej kombinaciji se rece push-pull ;)

-MiS- ::

pa ma kdo kaksen nacrt za to zadevo, al pa je kateri od vas ki bi mal vec vedu o tej zadevi ? :\

CaqKa ::

mislim da ima foter to v avtu... al ima zvočnik z dvojno tulajov... sej nevem...
nekje v oddelku je tema od tornado boya.. poišči jo.. evo jo Domača izdelava zvočnika :->

Trancedeejay ::

Bom slikal to v enem izmed mojih DEMO zvocnikov(ko je zvocnik v prerezu,pa posljem na mail.
Have a nice Day

Matt

THX ::

tranceedeejay: če ti ni prevelik problem bi te jst tud za slikco prosu... ferbec pa to :D
še mail

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: THX ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Domača izdelava zvočnika :-> (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
17236283 (19742) čuhalev
»

Domača izdelava ojačevalca

Oddelek: Zvok in slika
162731 (2262) Primorec
»

Kateri ojačevalec od Marantza?

Oddelek: Zvok in slika
223878 (3552) THX
»

SubWoofer

Oddelek: Zvok in slika
152513 (2187) DOLF
»

NAREDITI WOOFER?

Oddelek: Zvok in slika
223829 (3510) gripen

Več podobnih tem