» »

2 miske

2 miske

Cr00k ::

dobu sm ps/2 mis, mam pa ze na com...in sm dal ube notr pa nc ne dela...zakaj ne morm imet 2 miske...??...da bi lohka...u dvoje c&C spilal...:)))))))))))))

andrej ::

seveda delata dve miski, samo ti to nic ne koristi ker imas samo _en_ miskih kazalec/kurzor, tak da ne mores nic kaj igrat:D

Tr0n ::

Jaz uporabljam COM misko za navadno delo v Winsih, ps/2 + ps2rate pa za igranje Q3, kjer je potrebna posebna natancnost :).

Shershen ::

jaz pa sem mel eno miško na ps/2, intelli mouse pa mam na usb, pa sem po enem času odklopil. pač nevidim razloga, zakaj bi imel dve miški :\

PeTe13 ::

ena miška zadostuje:)
Capitalism stole my virginity!

Shershen ::

ena miška zadostuje, če je le dobra :D

darh ::

men ni ratal spljoh usposobt ps2 & com... mi je pa ratal 2x com suposobt-... sm spilu setlerse ( une taprve ) in to split screen !!!
Excuses are useless! Results are priceless!

Kovax ::

Mnja... tole z dvema miskama je kr problem... Z enim frendom sva enkrat to probavala nardit, da bi lahko v 3D studiu z modulom Dynamics kontrolirala predmet v vseh 3 dimenzijah naenkrat... sam nama ni uspelo... vsaka miska zase je delala... nikakor pa nista hotli obe naenkrat... Tko da ce kdo zvoha kaksno resitev te zadeve... bi mu bil tud jaz hvalezen :)

shadow ::

hmm .. cist odvisn zakaj rabs ... ampak jast mam podobno kot tron eno mis za spilat pilot ps2 in eno za vse ostalo marble (isto ps2 sam da je na konverterju in pociva na com portu) ... sicer ne vem kasne misi mas ti ampak moji dve sta obe od logitecha .. poleg tega pa uporablam se logitech mouseware 9.0 tko da ... lahko za vsako mis svoje nastavitve dam pa to ... in sploh je ql met dve misi :) .... aja pa se to kokr sm jast seznanjen dveh kurzorjev ne bos mel nikol .. oz. mislm da so settlersi al civilization edina izjema .. sam not sure .. to sm slisu od kolega ki spila te spile ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dve tipkovnici

Oddelek: Pomoč in nasveti
81063 (947) bosmla
»

Logitech MX1000 (nova tehnologija mišk) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1088064 (5425) SnakeBite
»

Optična Miška

Oddelek: Strojna oprema
221197 (984) Blisk
»

Dve tipkovnici bi se dalo???

Oddelek: Strojna oprema
201945 (1641) Area_51
»

Pretorijančev prvenec (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
524507 (4507) Paramedic

Več podobnih tem