» »

6600

6600

goku :) ::

Pozdravljeni!

Razmišljam o nakupu nokie 6600! Zanima me kaj menite o tem telefonu vi? Posebaj me zanima mnenje lastnikov
Navijanje je kamen modrosti

Mediator ::

Telefon je 1A!Slaba stran je le prešvoh baterija in pa še cena trenutno...drugače ga pa res priporočam, meni ni žal za nakup, sam upam da ga ne zgubim kot sm prejšnega;((

V-i-p ::

Se strinjam z Counterjem. Tudi meni ni žal nakupa. Telefon je odličen. Baterija pa je morebiti res malo prešvoh, še posebej če recimo nonstop nekaj brkljaš po njem, bo dva dni max zdržala, drugače pa kakšne 3, več ne. Ima pa zato veliko plusov. Odličen zvok (slušalka, speaker), Symbian OS 7.0, velik pomnilnik, perfekten zaslon, mogoče malo "buckast" ampak to mene ne moti tako, drugače ga ne bi kupil. Zaradi OSa možnost veliko dodatnih programov ki še povečajo uporabnost gsma, skratka res odličen mobilc. Samo drag je še...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

||_^_|| ::

Telefon za vse. Šele po dveh dneh sem ugotovil da lahko tut telefoniram z njim, tok me je prevzel:) kupu sm si 256MB kartico, installu mp3 player,skor neomejene možnosti maš, stvar je računalnik v malem. Edino baterija, težko sm se navadu vsak drug dan filat ampak sm vzel v zakup:)

tec ::

Jest sem tud maximalno zadovoljen. Ni kej povedat, kar se niso. Baterija je slaba stran, drugace seka..no, vsake toliko ga je dobro resetirat :-)

||_^_||: kok si daw za 256mb kartico in kje si jo kupil?

||_^_|| ::

kupu sm jo v nemčiji, cena je bla pa okol 70€ se mi zdi.

c00L3r ::

Moj ata ga ma zdaj kaki mesec in pol in ti lahko povem da je telefon res najboljše kaj lahko zdaj kupiš. Najbolj je meni všeč S60 platforma saj imaš res malo morje aplikcaj in iger, zraven tega pa še ma razširljiv pomnilnik. Jaz bi ga takoj kupil, če le nebi bil tak drag.

gigaherz ::

Razmišljam o nakupu in imam zato nekaj vprašanj: A je res, da se pogosto sesuva? in ali je res, da je zelo počasen? Drugače pa mislim, da je dober telefon!
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

Stallone ::

Črticamož: kje si jo dobil za 70€?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Stallone ()

V-i-p ::

A je res, da se pogosto sesuva?


Nikakor. Če delaš po pameti, se ti ne bo nikoli sesul. Je pa odvisno tudi od tega, tako kot pač recimo pri winsih, odvisno kak program gor daš in kaj on dela, oz. kako globoko v sistem telefona gre. Tu zna včasih kak program resetirat telefon. Ampak preverjeni programi ti bodo lepo služili.

ali je res, da je zelo počasen?

Hja, jaz sem to opazil samo ob zagonu (tako kot pri winsih). Ko se ti naložijo izbrane aplikacije in programi, je prvič mogoče malo bolj počasen, potem pa ko ti meni itd... laufajo v ozadju, pa takoj prideš do njih. Mene ne moti...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Lunik ::

kako je s povezljivostjo s pcjem?
je priložen kak kabel?
je priložen 32mb memory card?

a dela z navadnimi bluetooth vmesniki, nekje sem prebral da deluje samo z nokiino bluetooth opremo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lunik ()

profii ::

nima priloženega nobenega kabla samo cd z programi (pc-suite).
jst sm jo z malo komplikacijami uspel povezati z kompom preko bluetootha in zdej dela bp.
zravn dobiš 32mb kartico.

lp

tec ::

Najmanj tezav je z MSI bluetooh adapterjem. Ko sem ga jest kupoval, sem se malo pozanimal in noben se ni imel z njim tezav. Stane nekje okoli 9k, vendar res ni nobenih problemov. Sam pa uporabljam ene starejse in "lite" gonilnike, ki ne namestijo polno neke odvecne sare zraven, ampak samo potrebne stvari.

||_^_|| ::

stallone: tuki

tec ::

||_^_||: Si jo narocil ali si jo sel tja iskat?
Ker ce hodis kaj tam okoli, bi te jest prosil ce kupis eno. Gre se mi predvsem zato, da je kartica prej sprobana.

tAhIoN ::

mene pa zanima kje se dobi ustrezne programe za to nokio.. in kako se jih potem nalozi gor.. npr. Mp3 player..?

lp

Primoz78 ::

poglej si osebna sporocila...

Lp Primoz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia C7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7114582 (8387) Mikec17
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227122083 (30909) Kunte
»

Blackberry Storm 9500 - izkušnje ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
346691 (4172) uninc
»

Kaj menite o SGH-Z150?

Oddelek: Mobilne tehnologije
191820 (1177) kriko1
»

digitalni fotoaparat

Oddelek: Kaj kupiti
172097 (1849) Fizikalko

Več podobnih tem