» »

Monitor ne kaže več rdeče barve..

Monitor ne kaže več rdeče barve..

Grimlord ::

Kr naenkrat mi monitor ne kaže rdeče barve.... slika an ekranu je v modrem odtenku.. rdeča barva pa je črna.....

Kaj ja narobe ?? Se da popravit ??

Monitor je Belinea 15" star okrog 5 let
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

krucymucy ::

mozno je da je samo kabel precvikan ...

Grimlord ::

Ne. ni videt.
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

cdflip ::

Pelji v tebi bliznji servis elekronike (kaksen rtv servis) in ti bodo popravili. Lahko je potrebno samo malo pociniti v najslabsem primeru ti pa je crknila mislim da se rece "kaskada" (elektroniki help:8) )
To se je meni naredilo pred nekaj leti in mi je popravil za par 1000 sit (se ne spomnim koliko, vendar ni bilo veliko)

hojtad ::

jaz sn mel čisto iste probleme na enem ful ful starem 14" monitoru.
meni je nekaj cajta vredi delal, potem nekaj cajta ni blo pravih barv, pol pa spet vredi dalje. tak se mi je menjaval iz enega stanja v drugo včasih par ur, včasih en tedn.
včasih sn še mel v biosu pa kakih starih DOS programih al pa igrcah vse črno-belo.
enkrat sn ga neso na servis, so "baje" nekaj popravli, samo se mi je po par tednih spet začelo spreminjat.
na koncu sn ga dal eni kolegici, njej pa so po kakem tednu vse barve zginle za vedno, da je bil samo še črno-beli monitor.

pingec ::

jah men je tud to delallo pa je za to bla kriva napaka na koncu kabla tak kje gre u comp probaj mal premaknit tam pa glej ce ne pa mi je reku fotr da je nek top crknu in da je to kr drago za popravilo tko da...


LP
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

RuN ::

Če si kaj odklapljal in priklapljal kabel od monitora do računalnika si sigurno zvil kontakte na kablu od monitorja. Poglej če so vsi kontakti na kablu ravni, ali je kateri zvit.

Grimlord ::

OK PPL, hvala za pomoč... ampak..monitor je OK, dela normalno...

...izhodi na grafi so crknli...nwem zakaj...in preko tv-outa tudi posledično TV...

..tako da sem zdaj brez "moje" grafe in TVja... |O ;( ;(( :(
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mrtvi pixli

Oddelek: Pomoč in nasveti
408085 (7045) Pyr0Beast
»

Samsung SyncMaster 1200NF PROBLEM!!

Oddelek: Zvok in slika
131442 (1238) johnib
»

Monitor ne prikazuje rdeče barve.

Oddelek: Pomoč in nasveti
7977 (910) sinko999
»

Pomagajte ! Trese ku hudič. [kabelska] (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
559184 (7953) Pyr0Beast
»

monitor brez rdeče barve

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
111381 (1278) Celeborn

Več podobnih tem