» »

USB 2.0 je ali ni

USB 2.0 je ali ni

Xplicit ::

Mam en problem

Zanc je bil kolega pri men in je s seboj prinesu prenosni disk, katerga se prikljuc na USB
ker pa sem imel Win XP BREZ SP1 mi ni hotel podpirati USB 2.0 in je javil 'napako' NOT A HIGH-SPEED INTERFACE al neki u tem smislu. Zdej sm pa koncno instaleru SP1, sam nimam diska tle da bi sprobu ce vse normalno deluje. Me pa zdej zanima a je kaka moznost da preverm ce je vse lepo in prav tko kot bi mogl bit - USB 2.0, da ne bo kolega spet skor za brezveze sm hodu.

sm gledu u computer management ce kje kej pise, sam nism nc najdu

Xplicit ::

btw - MB naj bi podpiral USB 2.0

Lith ::

TOČNO, plošča podpira USB 2.0, samo instaliraj (če imaš klicaje pod device manager) s CDja od plošče USB20 in PRAVILNO VKLJUČI USB kabel (od diska) v ploščo, ker niso vsi priključki na plošči 2.0 ampak tudi 1.1, tako da poglej v navodila plošče kateri so 2.0
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Big_Al ::

V bistvu ne rabiš driverja, samo izberi reinstal driver, malo počakaj pa bo. Lahko pa je seveda finta tudi v nepodprtem USB2 vhodu!

romario ::

ma isto plošči in moralo bi ti brez SP1 podpirat usb 2.0.

probaj z najnovejšimi driveri

Xplicit ::

ja sej fora je v tem ker ko instaliram une driverje od MB (tist k sm zravn dobu na cd-ju) mi javi da usb 2.0 ne bo delal dokler ne instaliram SP1. trenutno pa nimam diska da bi sprobu ce deluje. sej zato pa sprasujem ce je mozno na kaksen drug nacin ugotovit ce zadeva deluje (ne da bi priklopu disk)?

Xplicit ::

romario - ce te prav zastopm mas isti MB

a so vsi USB 2.0 al so kateri 'samo' 1.1 in ce slucajno ves kateri?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB1.1 : USB2

Oddelek: Strojna oprema
91663 (1445) `ripper`
»

priklop naprav na USB in zamrzovanje pc-ja...

Oddelek: Pomoč in nasveti
141394 (1162) Duhec
»

USB (2.0)

Oddelek: Pomoč in nasveti
51423 (1333) lebang1
»

Zunanje ohisje+pekac,tezave z bufferjem,a kdo ve?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151027 (907) Realman
»

USB 1.1, USB 2.0 in Firewire

Oddelek: Strojna oprema
91369 (1230) Xplicit

Več podobnih tem