» »

LCD monitor s TV tunerjem Prestigio 190T

LCD monitor s TV tunerjem Prestigio 190T

iskra ::

Zanima me, če ima že kdo ta monitor in kakšne izkušnje ima z njim! Predvsem me zanima, kako se obnese vgrajen tuner ter slika pri 'filmih iz rožic' oz. DVDjih in kako se kaj obnese za igre?

Nikjer na strani nisem uspel zaslediti, če ima ta zadeva DVI ... :\

dodatek: monitor sem si uspel na hitro ogledati v eni trgovini vendar nisem zasledil DVI kabla ... za 177kSIT pri Mlacomu se mi zdi stvar dokaj ugodna.

Če kdo ve še za kakšen 19" LCD zaslon z vgrajenim TV-tunerjem ter daljincem v tem cenovnem rangu, naj kar lepo napiše ;)
  • spremenil: iskra ()

MEDENA ::

ejga OGROMNA TEMA

Vse o LCD od A-Ž

Wox ::

Ga ma moj kolega. Zadeva ma lepo sliko. Smo se mal igral in ghostinga ni blo opazit. DVI-ja nima. Ma pa vgrajeno TV kartico in daljinec in za silo zvočnike. TV slika je dobra. Oblika je stvar okusa. Firma je ruska. Po mojem mnenju vreden denarja.

iskra ::

Mene konkretneje zanima ta model ... Sploh pa je tista tema veliko preobširna, da bi se sedaj pritikal vanjo. :\

Na Mlacomovi strani sem prebral, da ima Hyundaiev LCD -- je to dobro ali slabo? :\

Ali obstaja še kak podoben monitor z vgrajenim TV-tunerjem za ta denar? Vsaka informacija dobrodošla :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung SyncMaster T240HD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12524135 (14823) OK.d
»

TV tuner

Oddelek: Strojna oprema
152083 (1943) iKlancar
»

LCD Monitor na TVOut ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
71521 (1390) KontraCepec
»

Acer Aspire 7520G - TV tuner! A dela na navadno anteno?

Oddelek: Pomoč in nasveti
92861 (2707) Alexius Heristalski
»

LCD TV kot monitor?

Oddelek: Strojna oprema
83996 (3857) T(he) Boss

Več podobnih tem