» »

Avto - Kasko

Avto - Kasko

abcde7 ::

Imam vprašanje glede kaska. Zanima me, ali se pri avtomobilu starem 10let splača imeti kasko:\ ... mislim, če zbiješ blatnik, luč oz. narediš totalko dobiš nazaj toliko denarja, da si popraviš avto nazaj na prvotno stanje?:\ In od cesa je odvisna visina rente pri kasku oz. visina placila zavarovanja kasko, ker ga še nikoli nismo imeli?

p

MadMicka ::

ti kr stop do najbližje zavarovalnice in se pozanimi.... samo, da bi plačeval kasko za avto vreden par sto tisoč sit, to je pa tud nonsens. Pa niti ne verjamem, da bi ti ga dal.

p.s.: kaj misleš zavarovat avto in potem naredit totalko? :D

zlabo ::

Ja čist odvisno od avta. Menda ne boš šel kasko zavarovat enga yugota vrednega 50kSIT>:D Se pa najdejo tudi avtomobili, ki so toliko stari in imajo še ceno (avto mora bit pomojem vreden vsaj ene 2-3mio SIT da se ti splača)

LP, zlabo

Alan Ford ::

Se ne splača , ker v primeru nesreče dajo malo , pa še dva plačilna razreda greš gor. Vem iz svojega primera , ko so mi ukradli avto. Avto sem kupil nov i po skoraj dveh letih so mi ga ukradli. Zavarovalnica mi je dala 2.350.000 SIT , avto je pa bil vreden (če gledamo rabljena vozila) okoli 3.300.000 SIT. Zato raje ne zavaruj stari avto , če že pri novem toliko zgubiš. Pa še čudno te gledajo ko prideš po svoj denar.
Become a programmer and never see the world!

abcde7 ::

Avto je vreden okoli 1,7mio... in so kar dragi rezervni deli (MB C180) bo pa letos star 10let, čeprav je res ful ohranjen...

Zato me zanima, pač če zbijem luč al pa blatnik in bo škode 100k npr. če realno to dobim? Sem pa tud mladi voznik - in če plačam ta dodatek?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zavarovanje na dogovorjeno vrednost ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5910432 (9088) AndrejO
»

Še kasko zavarovanje ali ne? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10630563 (28583) D3m
»

Pobeg pri nesreči (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6817805 (14445) Keyser Soze
»

Uveljavljanje škode iz KASKO police- podrobnosti....

Oddelek: Loža
317351 (6104) St235
»

Kraja avtoradia (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7336550 (35599) Zheegec

Več podobnih tem