» »

Katere BT slusalke za Nokio 6600?

Katere BT slusalke za Nokio 6600?

Primoz78 ::

Zanimam se za nakup blue tooth slusalk a nevem katere naj izberem. Ce ma kdo kaj izkusenj bi prosil za mnenje...niham med Nokia HDW-2 (katere ne hvalijo prevec po spletu) ter Sony Ericsson HBH-65 ( nevem ali so sploh kompatibilne z Nokio 6600)...vsako mnenje je dobrodoslo...


Lp Primoz

Tomi ::

Poglej še test BT slušalk v zadnjih Telekomunikacijah. Mislim, da je ene 8 slušalk, in bi moral najti nekaj zase.
metrodusa.blogspot.com

||_^_|| ::

Jst sm mal gledu par tednov nazaj, moj favorit so ble logitechove BT, ampak sm na koncu ugotovil da tega ne rabim:)

profii ::

dobre so baje sonyEricssonove, logitech in neke jabra tud hvaljo(nevem kksna kvaliteta je to).
sonyEricssonove so združlijve tud z nokijami(vsaj tako pravijo).

lp

para-site ::

Logitech ruls:D

morphling1 ::

Jep kolega ma Logitechovo in seka, ful dober zvok in predvsem ergonomija, tako enostavno se da na uho in predvsem nemoteče stoji tam.
Ta je btw sprobal večino omenjenih slušalk in je pristal na Logitechovi.

Aja do boste vedeli o čem govorim Logitech® Mobile Bluetooth® Headset
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Zgodovina sprememb…

Primoz78 ::

Sem imel v mislih Logitech-ove ali pa Sony Ericsson HBH-65 sam SE ne podpirajo glasovnih ukazov baje pa se ful drage so proti Logitech-ovim. A mogoce kdo ve ce Logitech podpirajo glasovne ukaze?

Lp Primoz

morphling1 ::

Ja, voice dial dela.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gaming Slušalke

Oddelek: Pomoč in nasveti
445599 (3902) darkz
»

Logitech G430 - Glasnost porazna..

Oddelek: Zvok in slika
152493 (1977) iDare
»

Slusalke

Oddelek: Kaj kupiti
458220 (7210) Verma
»

Nokia N900 postaja PlayStation, Android na XPerii X1

Oddelek: Novice / Konzole
3712262 (11338) LordPero
»

Epox BLUETOOTH (100m)

Oddelek: Kaj kupiti
11988 (835) umetnic

Več podobnih tem