» »

Slusalke

Slusalke

Kiddo ::

Lep pozdrav. Imam tezave s slusalkami med igranjem igric/poslusanjem glasbe me zacne boleti pri usesih in je zelo neprijetno.Nosim ocala in zaradi tega boli ker mi slusake tiscijo okvir v blizini usesa. Imam slusalke Logitech G230 rad bi pa da ki predlagate neke slusalke ki bi jih lahko nosil skupaj z ocali.

nyler ::

steelseries siberia v2 so kolegu, ki ima očala odgovarjala tudi, če jih je nosil po 5-6 ur (pa tudi zelo dobre slušalke so).

Lp

Kiddo ::

nevem ce si lahko privoscim tako drage slusalke

BorutK-73 ::

Če imaš slušalke veliko časa gor, se splača nabavit dražje. Pri cenejših te ušesi bolijo.
Poglej še za Seennheiser.

Zgodovina sprememb…

Kiddo ::

verjamem ja da se splaca drazje.Js rabim slusalke ki me nebi bolelo pri vecurnem nosenjo. Ce mogoce veste katere bi se splacele kupiti v takih pogojih kjer nosis zraven tudi ocala.Seenheiser sm gledal pa nism najdel nekih ki bi saj zgledale udobne pri bosenjo z ocali

denis9 ::

Kiddo povej najprej budget

Kiddo ::

Dav bi okrog 100€ ce se res splaca drugace pa manj kot je bolje je :)

tam okrog 100€ bi dav ce bi se res splacalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kiddo ()

galu ::

Kiddo je izjavil:

nevem ce si lahko privoscim tako drage slusalke


Stanejo od 65€, pri sosedih...
Tako to gre.

Kiddo ::

v katerih trgovinah so taksne cene . Pogledal sem samo pri eni slovenski kjer je bila cena 114€

RejZoR ::

Omisli si leče, pa boš lahko vse uporabljal enako kot normalni ljudje. Sam imam očala zgolj kot backup, drugače pa leče 18-20 ur na dan. Čista milina. Btw imam čist iste slušalke in so čist fajn, samo očal ne smeš imet. Oz če jih že imaš imej take s fleksibilnim okvirjem, ki ga lahko zvijaš. Se zauheljni nosilci lepo ukrivijo pod slušalkami in je kul.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Alexius Heristalski ::

Ker leče so pa zastonj.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

RejZoR ::

Torej imel bi luksuz udobja ampak ne bi dal nič zato. Kera stvar na svetu pa deluje tko? Če bi vedel kaj sem zamujal vsa leta brez leč, bi si jih omislil že povsem na začetku. Če ti to ne pove ničesar pol pa imejte očala in iščite druge slušalke...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Kiddo ::

lec nebi imel. Obistvo mi te slusalke ki jij imam trenutno niso niti malo vsec pa se boli me po 2 urah uporave zhornji del glave kjer je tista rdeca gobica

MStrix ::

Super slušalke in zelo udobne, vsaj moje mnenje, je pa res da ne uporabljam očal.

http://www.corsair.com/en-ca/vengeance-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MStrix ()

galu ::

Kiddo je izjavil:

v katerih trgovinah so taksne cene . Pogledal sem samo pri eni slovenski kjer je bila cena 114€


V mojem postu (tale: klik) je 5 besed - ena od teh je link, ki vsebuje točno te informacije.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Kiddo ::

galu sploh nisem opazil linka :) pisem s telefona ker sem trenutno na pocitbicah

kaksne so pa cene postnin iz tujine?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kiddo ()

MStrix ::

Poštnine so nekje 13€ + odvisno od trgovine

Preveril in najceneje kar sem jih našel je 87€ z poštnino

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MStrix ()

Kiddo ::

poslji mi link pri kateri trgovini je to placa se samo postnina carine ni vec?

denis9 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: denis9 ()

MStrix ::

Nazadnje ko sem kupoval pri Computerunivers sem plača 13€ poštnine. Carine pa že dolgo ni več. Drugače pa preden kupiš SteelSeries Siberia v2, se dobro informiraj, saj so nekaj časa imeli težave tako z zvokom, kot z mikrofonom. Zato sem tudi predlagal Corsair.

Opkow ::

MStrix je izjavil:

Super slušalke in zelo udobne, vsaj moje mnenje, je pa res da ne uporabljam očal.

http://www.corsair.com/en-ca/vengeance-...

Mi lahko prosim poves koliksen je notranji premer prostora od enega roba pene do drugega?
Je prostor okrogel ali ovalen?

MStrix ::

je bolj okrogla kot "jajčasta" oblika, premer pa žal trenutno jih nimam pri sebi, ker sem v službi. Ampak meni pokrije komplet ušesa in so mi super.

sandmat ::

če lahko hijackam temo: kolega išče bluetooth slušalke, primarno uporabljene za skype sestanke in delo (verjetno tudi za glasbo, ampak ne iz vidika "audiofilije"). Kakšen price range se splača gledat, je kak specifičen model priporočljiv? iščem nekaj, kar bi morda bilo dobavljivo v slovenskih trgovinah, da bi lahko preizkusil (kako stojijo na glavi, ne toliko zaradi zvoka).

Hvala za priporočila!

brodul ::

Jaz sem imel isti problem in imam sedaj in-ear slusalke. Neke Sony, reda 15 eur.

Edini problem je, da ne slisim okolice, kar je kdaj motece v sluzbi.
Pretending to be a mature adult is so exhausting.

MStrix ::

sandmat je izjavil:

če lahko hijackam temo: kolega išče bluetooth slušalke, primarno uporabljene za skype sestanke in delo (verjetno tudi za glasbo, ampak ne iz vidika "audiofilije"). Kakšen price range se splača gledat, je kak specifičen model priporočljiv? iščem nekaj, kar bi morda bilo dobavljivo v slovenskih trgovinah, da bi lahko preizkusil (kako stojijo na glavi, ne toliko zaradi zvoka).

Hvala za priporočila!



Greš do najbližjega BigBanga in se malo razgledaš, kaj pa ponujajo pa nimam pojma

sandmat ::

seveda ;) zanima me predvsem, če že kdo uporablja kak model, ki ga lahko priporoči.

MStrix ::

Razer Hammerhead

Matevz96 ::

Da ne odpiram nove teme ;)

Iščem slušalke, ki se bodo primarno uporabljale za skype, gaming. Kupujem v rangu 100 €, kaj je po vaše best buy v tej kategoriji?

Po hitrem pregledu na mimovrste so mi v oči padle naslednje:

Sennheiser PC 323D
https://www.mimovrste.com/slusalke-in-m...

Logitech G35
https://www.mimovrste.com/naglavne-slus...

Logitech G430
https://www.mimovrste.com/slusalke-in-m...

SteelSeries Siberia V2
https://www.mimovrste.com/slusalke/stee...

MStrix ::

Za ta denar bi osebno priporočal Kingston Hyperx Cloud zelo zelo zelo dobre slušalke in neverjetno udobne.

Insan3Lik3 ::

imel sem G35 in so več kot odlične, po kakšnem letu se blazinice zrabijo ampak lahko naročiš nove, blazinico ki je med slušalkami in glavo na vrhu pa dobiš rezervno, al dve celo
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

MStrix ::

Žal so moje izkušnje z Logitech stvarmi zadnja leta bolj slabe sploh pa z slušalkami saj že ko jih primeš v roke imaš občutek da se bodo razpadle. Moja izkušnja pač

Insan3Lik3 ::

ja če gledaš tiste poceni ja, mel sem veliko različnih logitechovih stvari, ampak če vzameš boljše stvari je velika razlika, g35 ko jih primeš u roki maš filing da jih ne moreš polomit, ali pa g930 ki so praktično iste samo brezžične, 100x sem videl kako jih en streamer (phantomlord) meče v zrak, v mizo, na tla pa nevem kaj use pa mu delajo še zmeri ;((
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

MStrix ::

no vsake toliko je pa lepo slišat da Logitech ni šel čisto v K....:))

Matevz96 ::

Koliko se vam zdi pomembno da je zvok 7.1?

Insan3Lik3 ::

Matevz96 je izjavil:

Koliko se vam zdi pomembno da je zvok 7.1?


za fps igrce in filme je zakon, za druge stvari je pa stereo bolse, na g35 je stikalo na levi strani slusalk lahko preklapljas
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

Matevz96 ::

Zdaj se nekak odločam med Sennheiser in g35 kaj menite?

MStrix ::

Sennheiser

Insan3Lik3 ::

nimam pripombe za g35 ampak če bi se zdej spet odloču namesto tebe bi uzel sennheiser, veliko slabše ne morejo bit, prej boljše
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

Verma ::

Tudi mene zanima, kot je že Matevz96 vprašal, katere slušalke priporočate za okoli 100€. Namenjeno bodo predvsem skypu in igram in morajo biti udobne. Zelo rad bi vzel Sennheiser PC 323D, pa me skrbi da niso dovolj velike in udobne kot ostale. Še rajši pa Sennheiser G4me zero,ki delujejo res velike in masivne, take kot hočem, vendar so povsem izven bugeta.

MStrix ::

Najboljše slušalke za cca 100€ so kingston HyperX Cloud, poglejte si malo review-e fenomenalne slušalke za ta denar.

Insan3Lik3 ::

matevz a pol si kupu kej?
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

Matevz96 ::

Vzel sem sennheiser, zvok se mi zdi odličen, morda bi bile lahko malo večje ampak za ta denar 4/5

Insan3Lik3 ::

hvala za feedback
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

zugar ::

Zanima me a je vreden tega denarja,G PAD 8.3 IPS 16GB/2G LG LGV500.AHUNBK QUAD-209,99€

Insan3Lik3 ::

zugar je izjavil:

Zanima me a je vreden tega denarja,G PAD 8.3 IPS 16GB/2G LG LGV500.AHUNBK QUAD-209,99€


si malo faliu temo? :P
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

Verma ::

Malo z zamikom odgovarjam. Po review-ih res zelo hvalijo kingston HyperX Cloud, ampak nekako me ne prepričajo, predvsem glede znamke, bi rajši vzel sennheiser, katerega zelo hvalijo. Zelo so mi všeč sennheiser G4me zero, vendar nekoliko predlage, klasičen PC 323D model pa se mi zdi plastičen in poceni. Bi že imel doma model HD 518, pa nima zraven mikrofona, kateri pride dostikrat prav za kakšen skype pogovor.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
132550 (2262) iDare
»

Gaming slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6114449 (12609) dottor
»

gaming slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8510259 (8826) r3dkv1c4
»

Slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
244245 (3358) 6151
»

Slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
283741 (3034) -THX-

Več podobnih tem