» »

Epox BLUETOOTH (100m)

Epox BLUETOOTH (100m)

planetparty ::

Kolegu sem naročil, da mi naj prinese iz Lj omenjeno stvar, danes zvečer me zove, da nimajo v Mlacomu, zdaj pa rabim hiter odgovor, kje se da še to ali od kakšne druge firme dobiti USB BLUETOOTH, ki ima class 1 oz lovi na 100m

Res je nujno, ker se mi kolega vrača, pa mu nujno moram sporočiti.

Hvala za odgovore!

Samson ::

Pozabi na Epox-a in njegovih 100m...sam ga posedujem in ne lovi niti 6m
:O)
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

MadMax ::

Samson:
Imaš prav navedenega Epoxa? Pa na drugi strani? Telefon?
Morda bi delal na 100m, če bi tudi na drugi strani imel enako zadevo z močnejšim signalom.

Telefoni, slušalke in podobna krama ne more delat na 100m, ker ta krama nima dovolj močnega oddajnika.
Za povezavo med dvema class 1 modrima zobkoma pa morda malo večja razdalja ne bi bila ovira?
Že kdo probal?
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

MadMicka ::

Imajo v Harvey Norman pri BTC-ju. Lovi 100 m, sam rabš dva taka, en stane mislm da 14 k.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

umetnic ::

Pozabi na Harvey, BOF ipd stacune...tam kupuje neinformiran folk, ki ponavadi kupi v prvi stacuni.... karkoli sem iskal, vse je bilo tam najdrazje...tja hodim jaz samo oci past....

9k stane MSIjev USB2BT v Megahitu....lovi pa baje do 200m ( ce je to sploh mozno)...trenutno ga imam na mizi in je se zapakiran....pa tudi se enega nimam da bi ti lahko to v praksi potrdil...noja pomoje vseeno ne mores zgresit s temi 9k....saj imas Class 2 ponavadi po tej ceni...sicer sem pa za tega MSIja prebral nekaj testov in tudi podpora naj bi bila dobra....

Peace!


-------------
gumitvist.com
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

Samson ::

Epox USB dogle BT-DG02A, kupljen v Mlacomu za mislim da 7.800 ali 8.700. Kar se pa tice povezave, je res da sem testiral na T610, kar verjetno potrjuje MadMax-ovo teorijo.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

planetparty ::

Hvala vam za tako hitre odgovore, sem našel na nakupavanje.net enega, za 11.900, samo zdaj še preverim na hitro pri mehahitu, imam pa Sony Ericsson T610, Mlacomu pa hvala lepa, da niso imeli na zalogi:D, bi naredil slab nakup, čeprav piše polek 100m (vem, da je to teoretično, ali vseeno bi moglo iti malo več kot le 6m;( )

planetparty ::

umetnic:
če si nekje blizu, povej kak se obnese tista MSI stvar

planetparty ::

Sem pravkar rezerviral MS-6967, pa še na videz izgleda zelo dobro, prodajalec je rekel, da lovi 30m (teoretično 200m), kar me spoh ne moti

swar ::

Mlacom je tkointko znan da vec kot 50% izdelokov ki jih imajo na ceniku,nimajo na zalogi oz. narocijo ko je povprasevanje...

Caligula ::

Meni slusalke HBH 30 in T68i, ce ni nic vmes, neseta nekako do 30m. Cim je kaj vmes je pa vse drugace.

Drugace pa ce koga zanima, ma JAE WI FI access point kartice po 5k po komadu.

Je kdo probal?

LP

umetnic ::

MSIja se nisem utegnil sprobat...ce zelis ti ga lahko posodim...0:)

-----------------
gumitvist.com
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: umetnic ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

K7S5A Pro ali IWill KK266-R Plosca - Katero kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
17976 (766) boštjan
»

Online nakup iz ZDA -raport

Oddelek: Kaj kupiti
395555 (4442) mlav
»

Ali sta procesorja za v smeti?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101212 (943) umetnic
»

Naj mi PLS nekdo prevede besedo Refurbished

Oddelek: Šola
6980 (861) umetnic
»

Kako do Metrojeve kartice!?

Oddelek: Kaj kupiti
112885 (2588) bmen

Več podobnih tem