» »

K7S5A Pro ali IWill KK266-R Plosca - Katero kupiti...

K7S5A Pro ali IWill KK266-R Plosca - Katero kupiti...

umetnic ::

:\ Ok, frajerji...na voljo imam ti dve plosci, IWilovo dobim malenkost ceneje....:D

k7s5a pro
Iwill kk266-R


Rabim pa ATA100 podporo
SDRAM podporo
in pa noter moram stlacit D1600 (tu sem najbolj zamisljen)


Kaj naj vzamem....oboje je novo....0:)

Zanima me namrec ce mi bo sploh delal duron 1600 v katerikoli teh dveh plat....:\ :\


Tnx, pa Keep up the good work!! >:D

dejan

-------------------
gumitvist.com
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.
  • spremenilo: umetnic ()

boštjan ::

seveda ti bo delal duron,a jaz ti priporočam še eno plato,asrock K7S8XE R3.0 SIS748 FSB400, K7, 3x DDR,1x400, 1x AGP8X, 5x PCI, LAN, 6 kanal sound,4+2 USB 2.0, ATX za 13k

umetnic ::

:)) :)) Whatta speed....hvala za nasvet...sam imam se dva 128 MB SDRAM-a za ponucat....tko da rabim se SDR rezo/e... :\

--------------
gumitvist.com
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: umetnic ()

boštjan ::

aja sorry,sem spregledal da rabiš plato s sdr podporo.no saj ddr tudi več ni drag,recimo 256MB pc400 te pride okoli 11200,tako da bi skupaj dal 25k, za plato in rame

steiner ::

Po moje je brezveze vztrajat na sdr, ker boš slejkoprej šel na ddr. Been there.
Če pa ne gre drugače, pa definitivno Elitko. Meni je služila zelo dobro.
AXP @ 2186 , AXP @ 1608 Mhz folding for Team 10824

umetnic ::

Itak....sej fora je sam to, da SDR cipe ze imam...in se mi ne splaca menat za DDR....tko, da me zanima sam kera plata od teh dveh bi se bolj razumela z d1600....dobim pa Iwillovo KK 266 za 4 jurcke cenej....ohisje potem zapecatim....in zadeva sluzi izkljucno net/divx/word potrebam... :D


torej...elitka al iWill ?:\

-------------------
gumitvist.com
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: umetnic ()

steiner ::

SIS 735 vs. KT133A, Elitka bo hitrejša. Bo pa Duron delal normalno, čeprav ga plata mogoče ne bo spoznala za Durona. link
AXP @ 2186 , AXP @ 1608 Mhz folding for Team 10824

Cranchi ::

definitivno ecs men je sluzila 2 leti in je bla super in super je tudi delovala s 400 mhz ddr rami in amd 2.6

umetnic ::

Ql....Hvala za trud :)

Zdej samo se najt to elitko....Mlacom pravi, da pride sele po novem letu....tko, da.... :\

pa Keep up The good work!

:)) :P ;) 8-)


----------------------
GumiTvisT
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

Mavrik ::

Zavedaj se pa, da ima ta Elitka en bug v BIOSu in se ni sposobna zbuditi na 166MHz FSBja. Tako na njej odpadejo vsi Athloni hitrejši od 2400+.
The truth is rarely pure and never simple.

steiner ::

Zato pa v winsih dvigneš fsb. Dela ko šus :D .
AXP @ 2186 , AXP @ 1608 Mhz folding for Team 10824

Mavrik ::

Meni na moji Eltiki to ni uspelo (računalnik zmrzne ob poskusu spremembe FSBja).
The truth is rarely pure and never simple.

steiner ::

Mogoče te pa procesor omejuje. A imaš Palominota? Men je delal na 12,5 x 166 BP.
Pomaga pa tudi, če daš rebro dol z chipseta in odstraniš tist selotejp vmes nadomestiš s kako termalno pasto.
AXP @ 2186 , AXP @ 1608 Mhz folding for Team 10824

Vikking ::

odsvetujem ECS k7s5a Pro,,, nerešljivi problemi,,, procesor je mogu delat pri nižji frekvenci da ni zamrznu... naredu vse po navodilih,, da bi delalo,,, nikakor,,, ostalo je samo lotanje nekih uprov na plato... hvala lepa za tako plato, sm jo raje prodal pa kupu 2x dražjo pa nimam nobenih problemu,,, nikol več Ecs oz. kak pocen skropucalo vsaj kar se tiče plate ne...

boštjan ::

steiner,upam da si videl,da si odg. na temo,ki ma zadnji odg. 27. prejšnega leta. drugač pa si sam lastim k7s5a in teče normalno.trenutno pa so asrockove plate IN za mali keš

zlobcek ::

Em jest takisto nimam nobenih problemov z elitko. Sicer ni pro, je navadna

dela ko sus

steiner ::

Vidu, vidu. Sej mesec ni tolk velik časa :D . Nekatere Elitke od 166 mhz loči heatsink mod, to sem hotel dodati.
Sem bil pa tudi sam zelo zadovoljen z Elitko, stabilna, nikjer ni nič sralo, edino občasno resetiranje biosa je bilo zoprno.
AXP @ 2186 , AXP @ 1608 Mhz folding for Team 10824

boštjan ::

resetiranje biosa je bilo pri meni tudi,baterija bolj švoh


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Online nakup iz ZDA -raport

Oddelek: Kaj kupiti
395536 (4423) mlav
»

Epox BLUETOOTH (100m)

Oddelek: Kaj kupiti
11983 (830) umetnic
»

Ali sta procesorja za v smeti?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101205 (936) umetnic
»

Naj mi PLS nekdo prevede besedo Refurbished

Oddelek: Šola
6975 (856) umetnic
»

Kako do Metrojeve kartice!?

Oddelek: Kaj kupiti
112875 (2578) bmen

Več podobnih tem