» »

Kako do Metrojeve kartice!?

Kako do Metrojeve kartice!?

umetnic ::

Zelim pridobit Metrojevo Kartico (baje so gori fajne cene, pa samo 1 ura je iz ljubljane), pa me zanima, katere pogoje moram izpolnjevat, ker baje ne izpustijo vsakega noter?!

Jo je kdo v zadnjem casu pridobil, in ve kaj vec o tem?

Keep up the good work :D

www.gumitvist.com
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.
  • spremenilo: umetnic ()

prismo ::

Včasih je bil pogoj da si bil potjetnik (s.p., d.o.o., d.n.o. ..)
Če maš pa kakšnega poznanega pa lahko greš z njegovo kartico!

umetnic ::

...tole sem izbrskal na metro.at:

Za pridobitev kartice je potrebno

1. Your filled in customer
information form (14,3 kB)

2. Photo ID
e.g. Driving licence or passport -
for identification

3. Proof of trading
(e. g. trading licence or a provisional
statement that your
company has been registered)

4. Proof of the latest turnover-tax-payment
(not older than 3 months) - can be
brought in later

and go to the Customer entrance at the
METRO Cash & Carry store.

Your information is keyed in and your METRO Cash & Carry card is printed immediately.




Sedaj pa me zanima kaj bi v slovenscini pomenila 3.. in 4. zadeva...

JE kdo to pred kratkim gor nesel?!
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

Ziga Dolhar ::

3 -- potrdilo o registrirani dejavnosti [verjetno izpisek iz registra]
4 -- potrdilo o plačilu davka [podjetja]

Se mi zdi, da sem zadel ;).
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

sash ::

pred časom so v sloveniji obstajali ljudje, ki so ti to porihtali dobesedno za pivo, le papire si mogo imet - pa še ti niso rabili biti čist veljavni, ker tako sem do nje tud sam prišel (firma je pač pisana na nekoga drugega, karica pa na mene), bom vprašal doma če še obstaja kje cifra od tega tipa.

Sicer pa sem bil zraven ko je kolega to urejal sam, pa če znaš nemšk greš enkrat tja pa ti vse lepo povedo (vsaj takrat so blili precej prijazni) - če pa imaš srečo pa naletiš tam še na kakega ki zna slovensko :D
--------------------
Think different...
TOROiD Group

snow ::

Oče mi je pravil, da so dobili te kartice za razna društva... npr. čebelarsko društvo nekje iz Hrvaške in podobne :))
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

umetnic ::

Sash, kej srece s cifro?!....Ziggga, mojoje bo kr tocno ja...Snow...v bistvu lahk dobi kdorkoli drug sam fizicna oseba ne...me prou zanima kake cene majo....glede na to omejitev... baje posiljajo prospekte na dom vsakih 14 dni...tko, da ni treba skos gor hodit...
LP, dejan


-----------
www.gumitvist.com
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: umetnic ()

hani ::

Najlažje je, če poznaš kakega privatnika ali firmo, ki to kartico ima in ga prosiš, da ti posodi. Jaz vedno tako naredim in ni nobenih problemov.

sash ::

samo na tak način še vedno nimaš svoje kartice, boljša reštev je da če je že tako dober da ti jo posodi, pa mu reči še da ko gre enkrat tja naj tam reče da mu naredijo še kakšno na tvoje ime (ker lahko imaš več kartic na isto firmo in različna imena)
--------------------
Think different...
TOROiD Group

bmen ::

Metro v Gradcu je en velik poden!

Če nisi gostilna ali kaj podobnega boš umrl od dolgčasa. Makaroni v 50 kilskih pakiranjih, poper po 1 kg , po 2 kg....

Za računalničarje precej nezanimivo ;-)

lep pozdrav
bmen

DjTonic ::

bmen tudi za računalničarje se najde velikozanimivih stvari:D Tam v drugem nastropju zaviješ desno in naravnost ter prideš do Multimedijskega dela ;). Ko sem bil prejšnji petek v Gradcu sem šel prvo v Metro-ja pol pa v Mediamarkt, ki je res zakon! Če greš v Graz definitivno obišči mediamarkt ;)

bmen ::

Ja saj sem bil na tem oddelku, pa razen par televizij in VCR jev XY znamk ter par računalnikov niso imeli nič pametnega (tudi cene se mi niso zdele nič veleprodajne (za kar naj bi bila ta štacuna tudi narejena). Res so imeli v akciji par artiklov ampak - ko vprašaš, kje jih imajo je bil odgovor prodali - ne bo več. (konkretno sem iskal HP laserjet 1010 ki je bil v katalogu 199? = cca 45.000 SIT (+ Mwst). Če prišteješ če DDV in potne stroške (Postojna - Gradec in nazaj) se zadeva tudi če švercaš ne splača.

Splača se mogoče štajercem, ki jim je gradec blizu. Nam ostalim pa večinoma ne. Mediamarkt pa je nekaj povsem drugega - resna štacuna z elektroniko (in ostalo kramo ki paše zraven) - ne pa METrooo .

PS enodnevno kartico dobiš tudi če si član mednarodne policijske organizacije IPA ;-). Torej pelji s seboj svojega najljubšega policista pa boš lahko kupoval ceneje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

K7S5A Pro ali IWill KK266-R Plosca - Katero kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
17977 (767) boštjan
»

Online nakup iz ZDA -raport

Oddelek: Kaj kupiti
395556 (4443) mlav
»

Epox BLUETOOTH (100m)

Oddelek: Kaj kupiti
11988 (835) umetnic
»

Ali sta procesorja za v smeti?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101212 (943) umetnic
»

Naj mi PLS nekdo prevede besedo Refurbished

Oddelek: Šola
6981 (862) umetnic

Več podobnih tem