» »

Napake v skriptah (Primoz)

Napake v skriptah (Primoz)

Loki ::

OK, nasel sem dve napaki:

1. Pri podpisu se pojavljajo \ pri dolocenih znakih (glej moj podpis, to je blo dodano avtomatsko, jest nisem imel nic s tem).

2. Ce mas odprta dva okna IE (ne vem za ostale), pa ce v enmu das reply, poj pa med posiljanjem preklopis na drugega (ki je recimo v zadnjih 24h oknu), in kliknes na link do enega topica, se bo odgovor prikazal na tej strani, namesto na prvotni.

I left my wallet in El Segundo

Tomi ::

Sicer nisem Primoz, vendar ti lahko na drugo vprašanje odgovorim..
Druga napaka je že dolgo znana in se je ne da ( zaenkrat) odpraviti.. Je pač tako, da pošlji deluje na prvo odprto temo, pri čemer pomaga samo previdnost..
metrodusa.blogspot.com

element ::

Roberto, to skos delam, pa se mi to še ni zgodil, aja, uporabljam IE 4.x ne vem točno ker. :))

darh ::

no da kr tukej povem, da ne bom brezveze novga threada odpritu... pa itak je verjetn kdo ze pojamrou cez to....

dj primoz.. dj se potrud pa samo eno funkcijo dodej pri prikazu komentarjev pri novico.... use kar rabs je nl2br(); !! oz ne vem jest kako mas ti to resen.. sam men gre blazno na zivce, ker se ne vidjo newlajni v komentarjih !!!!
Excuses are useless! Results are priceless!

Lunik ::

Pa še tole je. Ko vstavljaš smeškota al pa karkoli drugega, ti html ukaz vstavi na konec tvojega pisanja in ne tja kjer imaš postavljen kurzor.

darh ::

ja to pa itak... s tem sem se tud jest ze ukvarju... mislm da se z JScriptom sploh ne da tega nardit, da bi ti med tekst ustavlou.... sory... no can do..
Excuses are useless! Results are priceless!

Lunik ::

sej se tut men zdi da ne gre :)Samo mogoče bi se pa dalo :\

Primoz ::

Popravjeno vse razen Roberto's no.2. Ta bo odpravljena enkrat med prvomajskimi počitnicami (verjetno).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

darh ::

no zdej k vidm da mas popad pridnosti, ti se neki nalagam...



ko daš popravljanje posta, ti notr v TEXTAREA nameče tud BR tage... te lohka zamenjas sam z nr, kaj pravs ?

ps:

aja.. pa še neki bi lohka naredu... pr forumu pa tud pr komentarjih... da se avtomatsko postav kazalcek :) v input feeld, če odpiraš novo temo v naslov teme, če pa sam odgovarjaš pa kr na textarea...

da se ne boš praskou kako to nardit:
document.form.IME_FEELDA.focus()

dole vrstico daš v BODY tag na event onLoad

gut luck... heh
Excuses are useless! Results are priceless!

Primoz ::

brji so zrihtani...

I think so...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Huey P ::

Primoz, mene pa zanima zakaj si spremenil način vstavljanja smeškotov? Npr.: Prej je bilo, da si kliknil z miškinim kurzorjem, zdaj pa se ti pojavi tisti prst (roka). Prej je bilo, da ko si vstavil so animacije smeškotov na desni strani delovale dalje, zdaj pa je tako, da ko enkrat klikneš na kateregakoli smeškota animacije vseh smeškotov na desni strani izginejo. Seveda smeškoti animirajo v postu ampak ne animirajo, ko pišeš post in si kateregakoli že kliknil...

Upam, da si vsaj približno razumel kaj hočem povedati.
:8):8)


..::DOOM III: The Legacy::..

Primoz ::

To da smajli niso animirani je :D izključno napaka IEja.... Smajle sem premaknil iz gumbov (kjer jih po standardu ne sme biti) v linke (kjer so lahko)....
There can be no real freedom without the freedom to fail.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšnih sprememb si želite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
928105 (6480) Bor H
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68744062 (25928) Ziga Dolhar
»

Opravičilo

Oddelek: Novice / Obvestila
432404 (2404) cryptozaver
»

prvi komentar (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
649636 (5691) Ziga Dolhar
»

Napaka pri komentarjih

Oddelek: Slo-Tech
5965 (862) Huey P

Več podobnih tem