» »

Win XP oziroma format C:

Win XP oziroma format C:

ficko1 ::

Sicer ne vem, če je problem direktno povezan z Win XP pa vendar. Končno sem se odločil 'presedlati' na XP-je in sem se podviga lotil :)) Namen sem imel formatirati disk in na frišno potem naložit XP-je. Prej sem imel gor Win 98.
Vstavil sem cd not in setup se je zagnal. Kot prvo mi ni hotl XP-je inštalirat na C: ker da so tam že windowsi (98). Če pa sem že hotel dati na C: pa mi ni hotelo izvršiti formata, kar pa ni dobro saj je disk že 'zapacan' in je zelo potreben formatiranja.
Dolgovezim. Skratka, zdej mam na C: XP-je ampak bi rad formatiru C:, kar pa mi ne dopusti. Sem se postavil tudi v 'command prompt' (ob tem da sem XP-je laufal iz D:) in napisal format c: pa je nekaj delalo ampak pred koncem izjavilo, da format ni mogoč.
Upam, da bo kdo razumel ta problem, ki sicer pomoje ni glih zlo velik ampak tečen, in podal kakšno dobro rešitev
Hvala vsem!

Dr_M ::

mas sluajno virus warning u biosu uklopljen??
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tr0n ::

Hmm, WinXP setup bi ti moral ponuditi opcijo za formatiranje aktivne particije, na katero bos instaliral sistem.

Drugace je pa vedno dobro imet kaksno Win98 startup disketo in disk rocno formatirat.

ficko1 ::

Tr0n, to mi vsi pravjo ampak ne vem no... Men je sam konvertiral iz FAT v NTFS.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

namestitev windows 98

Oddelek: Operacijski sistemi
261587 (1204) far cry
»

formatiranje diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
353364 (2188) teedy
»

Težave pri Inštalaciji Win Me

Oddelek: Pomoč in nasveti
10913 (789) Lith
»

Kako pogosto na novo nameščate sistem?

Oddelek: Operacijski sistemi
301698 (1021) govno
»

Inštalacija WinXP ->100 prvič

Oddelek: Pomoč in nasveti
141673 (1453) recoil

Več podobnih tem