» »

Slo-Tech v SWPower

Slo-Tech v SWPower

Koci ::

Evo če vas zanima kaj o Cyber Fest v Piranu piše v zadnjem SWPowerju (računalniška revija)

Cyber Fest Piran - Portorož
Kljub študntov občine Piran je med 2. in 4. marcem organiziral (KŠOP) multimedijski spektakel Cyber Fest Piran - Portorož. No, ja, celoten dogodek je bil daleč od tega, da bi lahko rekli, da je spektakel. Čeprav je bil prvi občutek vzpodbuden, kar se tiče urnika, tekmovanje overlockarjev, lan party, kramarski sejem..., je bila realnost popolnoma drugačna. Sobotni del se je začel z zamudo, organizirano v dveh majhnih prostorih, kar je povzročalo velik problem obiskovalcem. Začelo se je s tekmovanjem v navijanju računalnikov... No temu, bi težko rekli tekmovanje, kvečjemu srečanje slovenskih nadobudnih overclockarjev, ki so razkazovali svoje dosežke. Celotnemu dogodku še je nato zagodlo slabo vreme.
Vsa stvar je bila predvajana tudi preko interneta...Po šesti uri popoldan pa se je celotno dogajanje preselilo na cyber žur v diskoteko Tivoli, ki je trajal do jutranjih ur.


No ja, kakšnega lektorja bi si na SWP že lahko nabavili:"...še je nato zagodlo slabo vreme..." he,he

whatson ::

ne samo lektorja... tudi druga stroka jim manjka, saj kot je znano je ta revija na najnižjem nivoju v Sloveniji...
swp sux... that is the fact...

MRtwister ::

lektorja imajo, napake so pomoje od kocija. Revija pa spostuje slovenscino in sploh ni na tako nizkem nivoju.

whatson ::

to o nizkem nivoju sem mislil predvsem na strokovnost... skratka revije ne izžareva profesionalnosti.. :\

Dalmatinc ::

Ah kera revije je pa sploh strokovna v Sloveniji poleg Jane & Lady, mogoče Lord>:D

R0K ::

moj pes:D

ABX ::

Sredinska stran na Slovenskih novicah :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

abcde7 ::

Ja sej pravm! Če bi šli Slo-tech:SWP bi slo-tech zih zmagu! Lejte: zastonj je, izveš vse kr rabš, pa še okolja ne onesnažuješ ko vržeš stran revijo...:D

whatson ::

SWPja in slo-techa pa ja ne moremo primerjat.. slo-tech je itak the best ona..
saj so strokovne slovenske revije; Monitor je dobra strokovna revija... sam včasih ma svoje fora.. in včasih je boring.. isto je tud z Jokerjem... v JOkerju je pač malo preveč iger in izajebancije.. ampak vsakega problema se odlično lotijo... :\

Koci ::

mogoče je kakšna nenamerna napaka pri zamenjavi kakšne črke, ne pa v besednem
redu. Sej to niti ni važem. Revijo tudi sam kdaj kupim in je kr okej ker je na cd-ju veliko iger in programov.

MaverickT ::

SWP je čist qul, pišejo še skoraj najbolj Slovensko (še monitor jih pekaša), Kar se pa tiče tem se mi pa zdi, da bi lahko v SWP šoli začeli govoriti še o čem drugem ne samo o obdelavi slik v računalniški temnici, ker to vsak zna. Drugač sem pa jaz naročnik že 3 al celo 4 leta, pa morm priznat, da revija vsekakorvsak mesec pridobiva na vsbinski ravni. Aja še to, uvod vsaj kaj pametnega pove ne pa v jokerju kjer prebereš tisto stran pa ti ni nič jasno!

element ::

Jest sm za Jokerja, sm naročen na natlačenkoTM (joker dvd), in maš gor od filmov do špilov, progyjev za 4gb... SWP mi pa nikoli ni bil pri srcu. Slo-techa in SWPja pa ne moremo primerjat, ker slo-tech ni revija, če pa bi že, bi pa itaq zmagu slo-tech. :D Aja, še vprašanje: Zakaj bi kupovali npr. kakšne computer news, če pa itaq vse novice že na slo-techu zveš zastonj :)))! Samo za ceno kavice in časopisa na dan. >:D

El Diablo ::

MojMikro !!!8-)

El Diablo ::

Ko boš vse računalniške novice zvedel na Slo-Techu bo Luni bogat človek. Do takrat pa kupite kako pametno računalniško revijo!
P.S.: Oj omejenci, omejenci!!!>:D

PaJo ::

Pa ne no tako z hudimi ven hodit, vsak ma pravico do lasne izbire:D
Ceprav je najbolse tako da preberes vse slo revije pa se nikomur ne zameris, aja pa seved na slo-tech tudi nesmes pozabit:\
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

element ::

Ma ja, sej jest nabavim Računalniške novice, SWP, Joker, PC Gamer... >:D Pa še slo-techa dnevna doza, pa sm obveščen... :D

R0K ::

jst kupim ponavad pc gamer zaradi iger in opisov, druge novice so pa bol ko ne zvem itak na slo-techu:)

Tomi ::

Fantje, tema ni bila namenjena temu, da bi razpravljali o revijah, ker se takšne stvari prehitro sprevržejo v prepir.
metrodusa.blogspot.com

luni ::

El Diablo ce mi bos se naprej sabotiral Slo-Tech bom tvojega forca spravo v slabo druzbo! >:D
Artificial Intelligentia

abcde7 ::

A ni tukj tud demokracije...:D

Hepan ::

Nocem bit nevljuden ali karkoli...ampak ali ti whatson sploh ves kaksni ljudje delajo pri SWP!?


p.s. glede lektorja se pa popolnoma strinjam

Luka Percic ::

Osebno sem tudi za JOKER, čeprav včasih kakšno hudo popvejo:O. Tisti ki ne razume vsebino dotične revije, naj povem da je treba najprej prebrati enih par št. te revije. Šele takrat bo začel uživati (beri: zajebancije se vežejo na več št. revije). Natlačenka je pa res dobra. Da se razumemo; jazst sem nevtralen (beri: rad imam :8) tako Joker kot tudi slo-tech!)!

luni ::

Zakaj se mi pa zdi da eni nekako gledate, da je Slo-Tech proti "pravim" revijam. Tu nimate kaj, normalno da poleg Slo-Techa kupujete tudi papirnate revije, to se ne bo spremenilo se kar nekaj let.
Artificial Intelligentia

Luka Percic ::

Nekoč sta se dva (LordFebo-Joker, nevem kdo-slo-tech) kregala na Joker-jevem forumu. Vendar se nista kregala kot osebi, vendar kot Slo-tech vs Joker.:\ Pa tudi na tem forumi se marsikaj govori.:\ Upam da me razumeš kaj hočem povedati.:\

luni ::

ja, kregal sem se jaz, ampak okoli cisto tehnicne zadeve, in sicer celeron2 vs pentium3... normalno je potem, da zadeva malo preraste zacetne okvirje, toda upam da vecjih zamer ni bilo

zelo rad pa bi izvedel, kaj se govori po forumih... enlighten me
Artificial Intelligentia

Luka Percic ::

Eno veliko slabost ima ta slo-tech;((. NEMOREŠ GA NEST V WC IN GA TAM V MIRU PREBRAT!;((:|

Sergio ::

Luka Veliki: ma ni res... mam prjatla, k ma Compaq Ipac pa motorolo z infrared... pa lahko tut na wcju ;)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

blue96 ::

ja slo tech res ni v skretu, tako kot swp.

no, je pa stvar, ki dela na misko in tipkovnico, hehe:D
.

abcde7 ::

SWP ni u skretu, sej je čist cool, sam predrag!!! Drgač se pa SWP niti kosat ne more s Slo-techom!!!8-)

Pretorijanec ::

Slo-tech lahk tut neseš na skret! Sprintaš pa je.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Revija SWP - ozadje

Oddelek: Pomoč in nasveti
152989 (1929) d4vid
»

Vaše mnenje o SLO računalniških revijah (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
667075 (5371) bluefish
»

Katera računalniška revija je najboljša? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
816585 (5750) Freak
»

Katero revijo

Oddelek: Loža
342138 (1853) bluehacker
»

Racunalniske revije..? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
526223 (5793) --Switch--

Več podobnih tem