Forum » Pomoč in nasveti » Rent a car - poskodba na avtu
Rent a car - poskodba na avtu
Junip ::
Zdravo, kolega je pred kratkim rental avto pri ljubljanski firmi. Vzel ga je za cel mesec. Ko ga je vrnil, mu je bilo rečeno, naj ga samo postavi v garažo, agenta od firme ni bilo zraven. Sedaj pa dobi email od njih, da so na avtu poskodbe/praske na zadnjem odbijacu, podkrepljeno z njihovimi fotkami in sporocilom, da ga bodo bremenili za cca 1000 evrov. Kolega je naredil fotke avta pred in po prevzemu, vendar jih nima vec shranjenih na telefonu. Po 20 dneh mu jih, ce jih ne shrani v namenski album, avtomatsko brise. Meni vse to mocno smrdi po nategu.. Mail so mu poslali tri tedne potem, ko je avto ze vrnil, v zivo, pravijo, se ne rabijo pogovarjati, vsa korespondenca poškodbe naj bi potekala preko maila. Kolega je nemski drzavljan, slovenscina mu, seveda, ne gre..
Kurzweil ::
Glede na to, da nima več slik, mislim, da nima prav veliko možnosti, da dokaže svoj prav.
Zakaj za boga bi imel nekdo nastavljeno, da mu po 20-ih dneh izbriše slike? Saj pa imaš na enem average telefonu za leto/dve prostora, tudi če slikaš slike v 4k resoluciji.
Me pa radovednost, kakšen avto/odbijači so to, da so vredni 1000€...
Zakaj za boga bi imel nekdo nastavljeno, da mu po 20-ih dneh izbriše slike? Saj pa imaš na enem average telefonu za leto/dve prostora, tudi če slikaš slike v 4k resoluciji.
Me pa radovednost, kakšen avto/odbijači so to, da so vredni 1000€...
bm1973 ::
Se bo pač 1x naučil kako se renta avto.
Šolnina 1000 EUR.
Šolnina 1000 EUR.
Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje.
Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet
skrivljen, biča vajen in željan! [Ivan Cankar]
Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet
skrivljen, biča vajen in željan! [Ivan Cankar]
fikus_ ::
Napisi kateri rentacar, da se ga ognemo.
Kaj pa kakšno zavarovanje, ga ni bilo?!
Kaj pa kakšno zavarovanje, ga ni bilo?!
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!
Junip ::
Car..iz. Zavarovanja ni vzel, polozil je depozit in zdaj mu hocejo trgati od depozita.
Pac, ima tako nastavljeno, da se mu ne nabira 'krama' na telefonu.
Vsega skupaj nekaj prask, vsak avtoličar bi to zrihtal za 100 eur.
Pac, ima tako nastavljeno, da se mu ne nabira 'krama' na telefonu.
Vsega skupaj nekaj prask, vsak avtoličar bi to zrihtal za 100 eur.
fikus_ ::
Če je odbijač popraskan, potem avtoličar popravi celega in računa na polno, kar pa je precej več kot nekaj 100€.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!
karafeka ::
Napisi kateri rentacar, da se ga ognemo.
Kolikor vem, je to poslovna praksa vseh teh podjetij.... pa če si kriv ti ali pa je bil kdo pred tabo.
Se bo pač 1x naučil kako se renta avto.
Šolnina 1000 EUR.
In kako se to dela, gospod? :)
Zgodovina sprememb…
- spremenil: karafeka ()
Kurzweil ::
Golden rule je seveda, da avto pregledaš res temeljito, kolikor si površen, toliko več možnosti je pač, da se ti to zgodi, če kaj opaziš, opozoriš takoj...
Potem seveda vse poslikaš, nekateri rent a car appi tako zahtevajo, da uploadaš "360 stopinj" slike okrog avta in notranjost... je pa seveda fino, da ne izbrišeš teh slik... in če avto, ko ga pripelješ nazaj še enkrat poslikaš, pa sploh... in seveda, da tudi takrat ne pobrišeš slik...
Torej 20 dni je imel slike... vmes ni nihče rental avto, ki bi se pritožil? Ker če je bil nekdo vmes in ti ni takoj javil, potem se odgovornost preloži na naslednjega, ki seveda tudi takoj ob prevzemu skrbno pregleda, da ne pade odgovornost nanj.
Tole je žal res bila šola, ki je nekaj stala... sedaj pa naj samo še reče, da je onem, ki mu je posodil avto napisal, da nima več slik in da mu je šele nato to naredil?
Ne bi niti šel na to, če je rent-a-car firma nategunska, kar je seveda možno in da to počne redno, ampak takoj ko je kolega pobrisal slike oz. mu jih je telefon, je to vse brezpredmetno... mogoče pa samo kolega ni dobro pogledal in je že prejšnji naredil praske... vse to so ugibanja, tako da je brezveze, da tule sprašuješ ljudi, če ni ne za enega, niti za drugega, nekih resnih dokazov oz. slik.
Zdej, če bo že ravno šlo na servis, naj kolega vsaj zahteva račun in vse ostalo, da je avto sploh bil na servisu, da model ne mejava odbijače
Bi pa znalo biti, da se je z vsem strinjal v nekem disclaimerju, ki ga tako kot večina itak ni prebral in je teh 1000€ pač nek znesek, ki je določen tudi za najmanjše napake.
Glede na to, da nima več slik, tako brezveze ugibat, obsojat in pametovat... žal, je naredil veliko neumnost, da mu briše slike po 20 dneh, kar zelo težko razumem, zakaj bi to storil, ampak, že ve... sedaj še toliko bolj.
Potem seveda vse poslikaš, nekateri rent a car appi tako zahtevajo, da uploadaš "360 stopinj" slike okrog avta in notranjost... je pa seveda fino, da ne izbrišeš teh slik... in če avto, ko ga pripelješ nazaj še enkrat poslikaš, pa sploh... in seveda, da tudi takrat ne pobrišeš slik...
Torej 20 dni je imel slike... vmes ni nihče rental avto, ki bi se pritožil? Ker če je bil nekdo vmes in ti ni takoj javil, potem se odgovornost preloži na naslednjega, ki seveda tudi takoj ob prevzemu skrbno pregleda, da ne pade odgovornost nanj.
Tole je žal res bila šola, ki je nekaj stala... sedaj pa naj samo še reče, da je onem, ki mu je posodil avto napisal, da nima več slik in da mu je šele nato to naredil?
Ne bi niti šel na to, če je rent-a-car firma nategunska, kar je seveda možno in da to počne redno, ampak takoj ko je kolega pobrisal slike oz. mu jih je telefon, je to vse brezpredmetno... mogoče pa samo kolega ni dobro pogledal in je že prejšnji naredil praske... vse to so ugibanja, tako da je brezveze, da tule sprašuješ ljudi, če ni ne za enega, niti za drugega, nekih resnih dokazov oz. slik.
Zdej, če bo že ravno šlo na servis, naj kolega vsaj zahteva račun in vse ostalo, da je avto sploh bil na servisu, da model ne mejava odbijače
Glede na to, da nima več slik, tako brezveze ugibat, obsojat in pametovat... žal, je naredil veliko neumnost, da mu briše slike po 20 dneh, kar zelo težko razumem, zakaj bi to storil, ampak, že ve... sedaj še toliko bolj.
c3p0 ::
Slike pred/po so nujne. Še vedno jih imam od dopustov 5 let nazaj (se mi ne da brisat). Tako da, tu je storil hud fail.
Bi pa pričakoval tak dopis v nekaj dneh, ne v 3 tednih, tu zadeva smrdi. V tem času je lahko poškodbo povzročil kdorkoli, tudi če je avto stal in ni bil rentan.
Bi pa pričakoval tak dopis v nekaj dneh, ne v 3 tednih, tu zadeva smrdi. V tem času je lahko poškodbo povzročil kdorkoli, tudi če je avto stal in ni bil rentan.
karafeka ::
Kako boš podvozje slikal? Pa kar tako nekaj počez slikat tudi ni dovolj. Mora bit dokaj natančno poslikano, da te potem ne lovijo na nekih "pikicah od kamenčkov".
feryz ::
Če prav zastopim, je dopis dan po več kot dvajsetih dneh? A so normalni?
Kar kupite nov avto in pojdite čez 20 dni nazaj v avto hišo, da so vam prodali avto s praskami.
Brez veze, zavrne naj s pritožbo.
Btw, kilometri so? Oddani, trenutni?
Kar kupite nov avto in pojdite čez 20 dni nazaj v avto hišo, da so vam prodali avto s praskami.
Brez veze, zavrne naj s pritožbo.
Btw, kilometri so? Oddani, trenutni?
Jure14 ::
Za sabo imam cca 100 najemov pri Avant2Go, pa kakšnih 10 na turističnih destinacijah po EU (Portugalska, Sicilija, Kreta, Ciper,...)
Pri Avant2Go denarnico polnim s paketom za 300€, ki ima 0 odbitne franšize.
Včasih pred najemom poslikam kakšne res očitne poškodbe na avtu, še nikoli težav.
Pri najemih v tujini pa vedno rezerviram in plačam (samo) najem avta preko neta, pri kakšnem posredniku, zavarovanje pa vedno na šalterju, direkt pri izposojevalcu. Vedno full kasko, 0 odbitne, "boli me k., jaz sem na dopustu" zavarovanje.
Parkrat so ob vračilu avto poslikali, tudi našli kakšne praske, ki jih menda ob prevzemu ni bilo, ampak zavarovanje vse krije.
VEDNO pa sem slike z označenimi "poškodbami" na mail dobil še isti dan.
Po kakšnem tednu dni pa na kartici sprostijo še rezervacijo za morebitne prometne prekrške.
Pri Avant2Go denarnico polnim s paketom za 300€, ki ima 0 odbitne franšize.
Včasih pred najemom poslikam kakšne res očitne poškodbe na avtu, še nikoli težav.
Pri najemih v tujini pa vedno rezerviram in plačam (samo) najem avta preko neta, pri kakšnem posredniku, zavarovanje pa vedno na šalterju, direkt pri izposojevalcu. Vedno full kasko, 0 odbitne, "boli me k., jaz sem na dopustu" zavarovanje.
Parkrat so ob vračilu avto poslikali, tudi našli kakšne praske, ki jih menda ob prevzemu ni bilo, ampak zavarovanje vse krije.
VEDNO pa sem slike z označenimi "poškodbami" na mail dobil še isti dan.
Po kakšnem tednu dni pa na kartici sprostijo še rezervacijo za morebitne prometne prekrške.
c3p0 ::
Kako boš podvozje slikal? Pa kar tako nekaj počez slikat tudi ni dovolj. Mora bit dokaj natančno poslikano, da te potem ne lovijo na nekih "pikicah od kamenčkov".
Seveda natančno, vsaka šipa, luč, felna, posebaj, odbijač, ogledala... Vsaj 50 slik + video. Stane koliko? Nič, 5 minut časa.
Podvozje je jeba, ampak kar sem slišal/bral horror zgodbic skozi leta, se nobena ni tikala podvozja. Večinoma so scami glede prask, ki so bile že prej in avtohiša tega seveda ne popravi nikoli, jih pa dodobra izkoristi, večkrat vnovči.
Kurzweil ::
Jure14 ::
Uh, nenatančno napisano.
Avant2Go po Sloveniji, pa kakšnih 10 najemov po tujini, večinoma GoldCar ali Sixt.
Avant2Go po Sloveniji, pa kakšnih 10 najemov po tujini, večinoma GoldCar ali Sixt.
V-i-p ::
...Kolega je naredil fotke avta pred in po prevzemu, vendar jih nima vec shranjenih na telefonu. Po 20 dneh mu jih, ce jih ne shrani v namenski album, avtomatsko brise...
Blablabla. Noben telefon ne dela tega.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!
Zgodovina sprememb…
- spremenil: V-i-p ()
ZveeZ ::
Ce je rent a car res poslal mail sele 20+ dni po vrnitvi vozila bi v tem casu morala biti rezervirana sredstva ze zdavnaj sproscena.
V tem primeru, bi jaz blokiral kartico, narocil novo za 30€ in pustil, da firma sama na sodiscu dokazuje mojo krivdo/odgovornost.
V tem primeru, bi jaz blokiral kartico, narocil novo za 30€ in pustil, da firma sama na sodiscu dokazuje mojo krivdo/odgovornost.
shmandi ::
Če ima tako hud telefon, da mu slike zbriše natančno en dan preden jih bi rabil, pa mu verjetno tudi par jurjev ne bo težko dat za škodo...
kamiKaZaA ::
Za kateri telefon gre, da na spletu preverimo, če drži tista bosa o samodejnem izbrisu po 20. dneh? In zakaj so z reklamacijo avta čakali 21 dni? Reklamira se v roku parih dni. To je praksa. Ker po 2 ali 3 tednih se lahko marsikaj zgodi.
To je v glavnem še ena trol tema.
To je v glavnem še ena trol tema.
Steinkauz ::
Če greš na depozit brez full insurance (kar je gotovo daleč najcenejše) vzameš zravn kakšno pozavarovanje https://www.worldwideinsure.com/car-hir... za par eur na dan in si krit.
bastadu ::
MadMicka ::
Tudi, če je razbil odbijač. Gre se za škodo. Vsak rentacar je kasko (zelo verjetno) in potem je podjetje upravičeno le do morebitne odbitne franšize, kar pa verjetno ni 1.000 EUR.
Zgodovina sprememb…
- spremenil: MadMicka ()
c3p0 ::
Nič ni razbil, ker gre za trol temo. Excess dostikrat je 1000 EUR in tudi več, sploh pri cheap rentals. Morda pa komu da lekcijo za vnaprej, če ne druga.
Steinkauz ::
Če imaš pozavoranje (in se vseeno izogneš nategu dragega zavarovanja ponudnika rent a car) ti je vseeno koliko je excess.
OK.d ::
...Kolega je naredil fotke avta pred in po prevzemu, vendar jih nima vec shranjenih na telefonu. Po 20 dneh mu jih, ce jih ne shrani v namenski album, avtomatsko brise...
Blablabla. Noben telefon ne dela tega.
Če imaš gor naloženo app. Dumpster se tudi to da.
LPOK.d
kamiKaZaA ::
...Kolega je naredil fotke avta pred in po prevzemu, vendar jih nima vec shranjenih na telefonu. Po 20 dneh mu jih, ce jih ne shrani v namenski album, avtomatsko brise...
Blablabla. Noben telefon ne dela tega.
Če imaš gor naloženo app. Dumpster se tudi to da.
Vprašat se je treba zakaj ni bilo reklamacije 3., 5., 7., 8., 10., 13., 14., 17., 19. dan? Zakaj se je čakalo 21 dni? Je to praksa za takšne reklamacije? Ne, ni. In to je potem dokaz, da si je OP vse skupaj izpislil iz čistega dolgčasa in odprl še eno trol temo na Slo-tech. Ribice pa grizete na ta trol. In uspelo mu je zaradi vas, kateri ste se mu pustili potrolati.
c3p0 ::
SVGA ::
Zdravo, kolega je pred kratkim rental avto pri ljubljanski firmi. Vzel ga je za cel mesec. Ko ga je vrnil, mu je bilo rečeno, naj ga samo postavi v garažo, agenta od firme ni bilo zraven. Sedaj pa dobi email od njih, da so na avtu poskodbe/praske na zadnjem odbijacu, podkrepljeno z njihovimi fotkami in sporocilom, da ga bodo bremenili za cca 1000 evrov. Kolega je naredil fotke avta pred in po prevzemu, vendar jih nima vec shranjenih na telefonu. Po 20 dneh mu jih, ce jih ne shrani v namenski album, avtomatsko brise. Meni vse to mocno smrdi po nategu.. Mail so mu poslali tri tedne potem, ko je avto ze vrnil, v zivo, pravijo, se ne rabijo pogovarjati, vsa korespondenca poškodbe naj bi potekala preko maila. Kolega je nemski drzavljan, slovenscina mu, seveda, ne gre..
Dve leti nazaj je bila kolegica iz ZDA v LJ in najela za več dni avto, na isto foro so jo izsiljevali po vrnitvi. Ne spomnem se imena firme, vem pa da je vzela avtomatika takrat. Je na moj nasvet ignorirala in to je bilo to - konec zgodbe. Isto svetujem tvojemu kolegu, naj se ne pusti nategniti.
c3p0 ::
Ignorirala kaj? Ne rabijo tvoje potrditve, lahko ti kar trgajo in tudi to storijo. Zato pa je obvezna kreditna kartica in rezervacija sredstev.

WizzardOfOZ ::
Standardna praksa rentacarjev, kadar ne vzameš najvišjega zavarovanja.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!
Bartol ::
Pri prevzemu avta moraš 'težiti' in na prevzemni zapisnik navesti še tako majhno prasko in karkoli, kar odstopa od brezhibnega. Nikakor se ne pustiti prepričati z 'ah saj ni nič, tega pri vrnitvi ne upoštevamo'. Večinoma je sedaj prevzem z nekimi aplikacijami in uploadanjem fotk, kjer je nujno potrebno shraniti lokalno kopijo, saj se znajo uploadi čudežno izgubiti in postati nedostopni. Vrnitev avta mora biti obvezno v prisotnosti predstavnika, ostalo ima potencial za dodatne stroške.
Jure14 ::
Al pa plačaš 50€ več zavarovanja za en teden, pa te boli briga.
Ja pi**da, plačaš 3000€ za avion pa apartma, pa 2000€ za hrano in karte, potem pa šparaš 50€ na zavarovanju?
Ja pi**da, plačaš 3000€ za avion pa apartma, pa 2000€ za hrano in karte, potem pa šparaš 50€ na zavarovanju?

WizzardOfOZ ::
To tudi meni ni jasno. Premium zavarovanje vzameš, pa lahko avto vrneš totalko in ne bo treba nič plačat.
Pride malo dražje, ampak še vedno ceneje kot razni zahtevki za 1k€ potem.
Pride malo dražje, ampak še vedno ceneje kot razni zahtevki za 1k€ potem.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!
Steinkauz ::
Kako malo dražje.
Jst dam ponavadi med 10 in 20eur na dan za rent a car. Kaka španija izven sezone clo 8 eur na dan.
Za full insurance hočejo potem pa še 20-40 eur na dan.
To je več kot duplo.
Torej 10 dni rentala je to 200-400eur več.
Pozavarovanje bi blo pa 50eur.
Imaš sicer res več dela, če pride do škodnega primera, samo realno maš zelo redko kej.
Jst dam ponavadi med 10 in 20eur na dan za rent a car. Kaka španija izven sezone clo 8 eur na dan.
Za full insurance hočejo potem pa še 20-40 eur na dan.
To je več kot duplo.
Torej 10 dni rentala je to 200-400eur več.
Pozavarovanje bi blo pa 50eur.
Imaš sicer res več dela, če pride do škodnega primera, samo realno maš zelo redko kej.
c3p0 ::
Al pa plačaš 50€ več zavarovanja za en teden, pa te boli briga.
Ja pi**da, plačaš 3000€ za avion pa apartma, pa 2000€ za hrano in karte, potem pa šparaš 50€ na zavarovanju?
Odvisno kje si. Je lahko hitro tudi 50€ na dan, za "premium paket".
WizzardOfOZ je izjavil:
To tudi meni ni jasno. Premium zavarovanje vzameš, pa lahko avto vrneš totalko in ne bo treba nič plačat.
Pride malo dražje, ampak še vedno ceneje kot razni zahtevki za 1k€ potem.
In potem se zbudiš s prstekom v... Vsako poškodbo moraš takoj prijavit. Če si vozil pijan ali ocenijo, da si bil malomaren, boš kar lepo plačal, ne glede na vse in tudi več kot excess.
Zgodovina sprememb…
- spremenil: c3p0 ()

WizzardOfOZ ::
Do sedaj nisem še nikoli nič prijavljal. Vsaj v normalni državi ne. Saj to plačaš s premium zavarovanjem.
Vedno samo avto nazaj pripeljem, pa ključ vržem v nabiralnik in to je to. Nazadnje sem ga z razbito prednjo šipo pripeljal. Kamen priletel na makadamu v prednjo šipo. Razpoka nekje 13cm velika. Nobenega kompliciranja.
Res pa še nikoli nisem vzel avta za 8 do 15€ na dan, ampak nekje 10 do 15x več.
Vedno samo avto nazaj pripeljem, pa ključ vržem v nabiralnik in to je to. Nazadnje sem ga z razbito prednjo šipo pripeljal. Kamen priletel na makadamu v prednjo šipo. Razpoka nekje 13cm velika. Nobenega kompliciranja.
Res pa še nikoli nisem vzel avta za 8 do 15€ na dan, ampak nekje 10 do 15x več.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!
Zgodovina sprememb…
- predlagala izbris: Junip ()
Junip ::
Se zopet javljam... ne, ne gre za trol, žal. Hvala vsem za nasvete in predloge. Zdaj so pojasnili zakaj so toliko časa čakali s škodnim zapisnikom.
Poslali so ga na napačni email (tiskarski škrat). Naj bi ga poslali že dva dni po vrnitvi vozila ampak na zahtevo, naj ga prepošljejo še enkrat
iz Sent Items mape, se niso odzvali.
Poslali so fotke poškodbe, narejene z njihovim telefonom. Originalne in z vključenimi metapodatki na dnu slike. Zdaj imam pa eno prošnjo: je kdo med vami
lastnik Iphone 15 (15 Pro), ki bi pripel tukaj primer fotke z vključeno opcijo metapodatkov, kot npr. na tej sliki?
https://e.pcloud.link/publink/show?code...
Poslali so ga na napačni email (tiskarski škrat). Naj bi ga poslali že dva dni po vrnitvi vozila ampak na zahtevo, naj ga prepošljejo še enkrat
iz Sent Items mape, se niso odzvali.
Poslali so fotke poškodbe, narejene z njihovim telefonom. Originalne in z vključenimi metapodatki na dnu slike. Zdaj imam pa eno prošnjo: je kdo med vami
lastnik Iphone 15 (15 Pro), ki bi pripel tukaj primer fotke z vključeno opcijo metapodatkov, kot npr. na tej sliki?
https://e.pcloud.link/publink/show?code...
MrStein ::
Glavno vprašanje je: ali ga držijo za jajca?
Torej, a imajo še njegov depozit? Rezervacijo na kartici?
Če ne, jim naj pove "denar preštejte pri blagajni, poznejših reklamacij ne upoštevamo".
Da so poslali na napačen email, je njihova napaka.
Glede fotk, a a kolega trdi, da tistih poškodb ni bilo?
Torej, a imajo še njegov depozit? Rezervacijo na kartici?
Če ne, jim naj pove "denar preštejte pri blagajni, poznejših reklamacij ne upoštevamo".
Da so poslali na napačen email, je njihova napaka.
Glede fotk, a a kolega trdi, da tistih poškodb ni bilo?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

endelin ::
Najbolje je avto prevzeti zvečer ko je slabša vidljivost.
Ali se vzame all inclusive zavarovanje potem ti je vseeno kaj vrneš
Ali se vzame all inclusive zavarovanje potem ti je vseeno kaj vrneš
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Hertz prodaja 20.000 električnih vozil, ker se ljudje preveč zaletavajo (strani: 1 2 )Oddelek: Novice / Ostale najave | 34008 (13046) | Gregor P |
| » | Rentacar v ItalijiOddelek: Na cesti | 8925 (6392) | weasel |
| » | Najem avtomobila na Irskem in njihov excess payment 1500€Oddelek: Na cesti | 7077 (4112) | HappyPills |
| » | Rentacar SlovenijaOddelek: Loža | 1778 (1545) | Bye |
| » | Najem avtomobila za nekaj mesecevOddelek: Na cesti | 7225 (6213) | Red_Mamba |