» »

Rentacar Slovenija

Rentacar Slovenija

Okapi ::

Pri nas še nisem najemal avta - kateri bi bil najbolj ugoden (ponudba je velika, pa bi si malo olajšal iskanje, s kakšnim dobrim nasvetom;) ). Rabim za en teden za čez Novo leto, za na Hrvaško.
  • spremenil: Okapi ()

Vazelin ::

Saj maš izračune na strani rent a car hiš. Avant, Hertz, Avis... Jaz sem do sedaj rabil Avis in Avant.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Okapi ::

Ja, ampak je treba vsako posebej pogledati - kot rečeno, bi naredil selekcijo glede na priporočila.;)

Tilen ::

Predvsem pazi na zavarovanje, da ne bo na koncu kaj drugega dosti večji strošek, kot najem.

Lumpi namreč ne popravljajo poškodb na vozilih (samo premije črpajo od vsakega) in če nimaš full zavarovanja, ti potem lahko rečejo, da si ti povrzočil te poškodbe. Skratka, poslikaj, če so kakšne poškodbe v kolikor ne boš zakupil polnega paketa.

Nas so tako hoteli nahecati na Tenerifih. Še dobro, da smo imeli polno zavarovanje, sicer bi bili stroški enormni.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Vazelin ::

Mogoče gre potem bolj za lokacijo prevzema. Avant je tam na Dunajski pri WTC, Avis v Centru.

Pa seveda polno zavarovanje (da nimaš nobene odbitne franšize) najem precej podraži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Dixidoov ::

Predlagam Renty - rent a car.

lp

Invictus ::

Tilen je izjavil:


Lumpi namreč ne popravljajo poškodb na vozilih (samo premije črpajo od vsakega) in če nimaš full zavarovanja, ti potem lahko rečejo, da si ti povrzočil te poškodbe. Skratka, poslikaj, če so kakšne poškodbe v kolikor ne boš zakupil polnega paketa.

Temu je namenjen pregled avta pred najemom. Da se popišejo vse poškodbe.

Ko sem sam najemal avto na Madeiri, je bila tista slika avta čisto rdeča. Mi je bilo rečeno, da ni več treba, ampak sem kar do konca vse pregledal.

Ko sem ga pripeljal nazaj, sem dobil samo VISA slip nazaj. Ni šel avta niti gledat, samo papirje je podpisal, da je vse v redu...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vazelin ::

Ja s tisitm iz avto hiše greš okoli avta pred najemom. Poglej malo za praske, vdrtine.

Morda nasvet: če avto najemaš v mraku in je torej slabša vidljivost ti skoraj sigurno ne bodo težili če ga vrneš s kako prasko.

Kaboom ::

Ne vem zakaj so v Sloveniji tolko dražji najemi avtomobila... Letališče Gradec in Budimpešta imata vsekakor vedno ceneje - tudi če potem doplačaš 10-25€ dnevnega pribitka na potovanje v Slovenijo in južneje.

www.holidaycars.com in tudi kayak iščejo po večih naenkrat?
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Steinkauz ::

https://www.billiger-mietwagen.de/cars/...

Glej le, da imaš dovolj limita na kreditni.
Zavarovanje je preko 3rd party, kar pomeni, da v primeru nesreče, ti rent a car pobere denar, potem pa ti billiger povrne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Steinkauz ()

Bye ::

Kupi poceni avto in zavaruj preko wiz-a, potem pa prodaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najem avtomobila v tujini in kreditna kartica

Oddelek: Na cesti
4110276 (1102) Tidule
»

Rentacar v Italiji

Oddelek: Na cesti
426437 (3904) weasel
»

Najcenejši rent a car

Oddelek: Loža
257186 (3121) ziga1000
»

Najem avtomobila na Irskem in njihov excess payment 1500€

Oddelek: Na cesti
185776 (2811) HappyPills
»

Sicilija - najem avta

Oddelek: Na cesti
93445 (3137) Steinkauz

Več podobnih tem