» »

mamaplata hlajenje

mamaplata hlajenje

burekar ::

moj greeny na plati je podmazan s termalno pasto, a še vedn zadeva ne deluje v redu. Problem je pa tud, da mam samo 18mm prostora v višino za hladilnik. Kaj predlogov?
Blue orb je prevelik, v Megahitu majo pa nekga Majestyja, ki je visok 17.8mm, a Majesty so dobri hladilniki?

kayot ::

Termalna pasta mora biti nanesena na procesor v tankem sloju ne v debelem, ker potem ni nič. Je še slabše.>:D
Sirni mesni!!!!!!!!!

Muflon1 ::

Reku je GREENY to pa ni hladilnik od procesorja!!

Js si z modifikacijo Blue Orba gor spravu ampak ni blo efekta očitno je čip čipseta neraven bom mogu zbrusit...

element ::

Čaki, a ti govoriš za procesor al za greenyja? No, na greenyja lahko spravš gor blue orba, sam boš mogu ga mal zbrusit. Termalno pasto pa dej čist mal gor, lih tolk, da je belo. Pa še neki. Lahko tudi, da je greeny neraven in ga boš mogu zbrusit... :))

burekar ::

Pa je Blue Orb res dober, a je bolje met Blue Orba, kot pa 2cm visoke reže? Mene zanima, če je že kdo pri Megahitu kupu majesty hladilnik za plato, in ali je z njim zadovoljen(zadeva je 5 mm nižja kot pa blue orb).

Huey P ::

burekar doma man plato Soltek SL75KAV-X, Duron 600@840, Chrome Orb... Greenyja sem dol vzel pa sem gor namestil en hladilnk od Pentium enke. Greenyja pa sem skrajšal (sem ga odrezal - s težavo) in ga naredil tako majhnega da glih paše na čišp Clock Generator. Povem ti, da se hlajenje greenyja splača, namreč svojega Durona sem spravil največ (in je bil stabilen ko skala) D600@936 MHz (144 MHz x 6.5). Imam pa res malo termalne paste na greenyju zato verjetno ne gre na 150 MHz.
Če le maš možnost si vzami en star hladilnik za 486 in P1 pa ga gor montiraj. Meni je bilo montiranje tega venta na greenya oz. čiš northbridge prava šala, saj je kot nalašč za to...

..::DOOM III: The Legacy::..

VASkO ::

dovolj bo vsako aktivno hlajenje (reze+vent), ne rabi bit blueOrb, preberi moj topic o navijanju Geforce2 pod hlajenje/modifikacije


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HELP!!! PROBLEM!!!

Oddelek: Navijanje
7945 (823) element
»

tb 1000 na 133

Oddelek: Navijanje
221593 (1450) VASkO
»

Abit BH6

Oddelek: Strojna oprema
231544 (1296) Loki
»

V3 3k Vroc kot le kaj!

Oddelek: Pomoč in nasveti
201803 (1594) alien-w
»

THERMALTAKE Hladilniki v ESSEDI

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191857 (1593) alien-w

Več podobnih tem