» »

Abit BH6

Abit BH6

NightHawk ::

A kdo ve kej vec o tej plati pa ce bi se celerona 400 dal dobr navit s to plato.

Loki ::

Jest mam to plato, zadeva je dokaj dobra.
Mam tut celerona 400, navitega na 450 (vec ne gre, dokler si ne nabavim blue orba - at least I hope so).
I left my wallet in El Segundo

matevzm ::

BH6 je lepa plata, ni vec nova, a se vedno je dobra. Smola za OCjanje je, da ima samo 66, 75, 83 in100MHz, tako da bos imel pri navijanju lahko tezave. 400 ni znan kot dober za OCjanje, 366 so bile dokaj dobre, nart tem (dokler ni prisel Celeron2) pa bolj slabo.

NightHawk ::

Roberto ti k mas to - a se da voltaza spreminjat iz biosa?

Loki ::

Yep, nice and smoothly.
I left my wallet in El Segundo

OZZY ::

NAvit ti ga bo uspelo na 75 fsb mogoče na 83, če bojo ostale komponente zdržale povišano hitrost vodila.. Vsekakor pa poskrbi za dobro hlajenje.

NightHawk ::

75???
To mam ze zdej z AH6. Jest sm mislu d bi dau na 100 fsb?
Misls d nebi slo?

`DoC ::

jst mam abitko BH6 pa celkota 366@567 gor je pa gorb pa en vent k not u kiblo piha...
FSB je pa na 100

lp
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

twosocks ::

Khm, BH6 ima tudi 112MHz in še kaj več...seveda SS bios...
Imam C600@900 brez dodatnega hlajenja, samo retail hladinik v midi ohišju, kjer je zelo malo prostora...tok, da se na BH6 ne da ZLO lepo navijat...aja pa vopltažo tut po mili volji...
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

Shadowman-x ::

Če želiš OC C-I 400 na 600, moraš vedeti teden izdelave. Če je pravi, ga spolirat, vstavit dobro termalno pasto, poskrbeti za dobro hlajenje, zvišati voltažo procesorja pa tudi I/O voltažo za 0.1 V ne bi bilo slabo zvišati.
Sedaj pa razmisli in se loti dela ali pa ne?!?

NightHawk ::

OK s kero plato bom pa c400 najbl lah naviu (ce bi bla lah abit) Be6?

Aja pa kako pogledam tedn izdelave pa kaksn more bit d je dobr?

PIKINET1 ::

Z EPOX BX-6 FSB NASTAVLJAŠ PO ENA1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NA CELERONA NE BOŠ NATAKNIL BLUE ORBA AMPAK GOLDEN ORBA ZA CELERONE OZ. FCPGA, AMPAK GRE 100% NA 500 MHZ TUDI Z NAVADNIM HLADILNIM SISTEMOM!!!!!

MRtwister ::

blue orb>:D>:D>:D


Abit bh6 je ql plata, samo nov bios rabis, c400 naj bi ti sel na 500, s sranjem tudi na 600

Loki ::

Twosocks kako izves teden izdelave?Aja jest mam celerona 400 in Gorba, pa ma se zmerej dost placa.Ja MRTwIster tocno tako, blue orb, ker se mi voodoo 3 segreje tolko, da ne mores gor roke drzat za 20 sekund.

Se en vprasanje mam
V starih casih, ko se nisem ime Gorba, mi je sistem kamot bootnil na 500 (83 FSB, voltaza 2.1-2.3) ampak se je po par minutah (odvisno od voltaze) sesul (pravzaprav zmrznil sredi dela). Zdej, ko sem nabavil Gorba in mrezno, pa locka, se preden pride v Winse. Zdej v kratkem (do srede naslednjega tedna) bom nabavil blue orba, da bom videl, ce je voodoo (v3 2000) tist faktor, ki ne dopusca navitja.A kdo ve, ce bi lahko mrezna (TrendNet TE-100 PCIE) lahko kaj vplivala na stabilnost sistema?
I left my wallet in El Segundo

White ::

Jest imam BH6+ C400 na 500 že skoraj leto. (temp proc z navadnim hladilnikom 38C) Probal sem tud 600 sam mi winsi zmrznejo žeob zagonu pasemtud povečal voltažo.

ABX ::

Mrežne se precej tepejo z vmesnimi FSB-ji, amapk 75Hz vodilo ni nevem kaj. Za navijat proc ne zadoščajo nastavitev v biosu, amapk je zelo pomembna stabilnost plate.
C400 pa če se le da se izogibaj. Dosti hitrejši pc boš imel z c366, kateri se dosti lažje o/c na 550. C400 stabilno spravit na 600 je velika muka.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Loki ::

ABX to bi mi ti moral povedati pred enim letom, ko sem kupoval racunalnik.

A poj vzrok za to, da mi noce delat n 83 mhz, je mrezna kartica?
A obstaja kaksno zdravilo za to?

A tuki pozna kdo kaksen trik, da bom proc preprical, da bo sel na 600 stabilno (z zracnim hlajenjem)?
I left my wallet in El Segundo

luni ::

PIKINET1 nehaj pisat v Capsu, drugace bos delezen sankcij.
Artificial Intelligentia

yjj ::

Celerona 400 boš spravil največ na zun. vodilo 83, več pa skoraj nemogoče

hanuman ::

jest mam BH6 in P3 450 navitega iz biosa s spremenjenim fsb-jem iz 100 po defaultu na 133 in mi dela 450 na 600 brez dodatnega hlajenja samos default ventilatorjem ki je ze na procesorju. Tako imam ze ene 4 mesce ampak bi za vsak slucaj vseeno rajsi gor dal kaksnega orba, zato ob tej priliki prosim naj mi gdo pove katerega orba sploh rabim ker procesor je tisti zaprti k bom mogu lomt ohisje da pridem do njega. In se ena stvar me zanima kako lahko izzvem trenutno temperaturo procesorja ker sem slisal da BH6 nima senzorjev ki bi to merili poskusil sem ze z motherboard monitorje pa mi 5 pik ni blo jasno zakaj se gre :|:|
Quake or be Quaked

Loki ::

Men se zdi, da je SECC 1.
I left my wallet in El Segundo

Can ::

Za 83MHz vodilo sem že večkrat bral, da se odsvetuje, saj baje pri tej frek. veliko diskov pride v resonanco in sledi format c:

ABX ::

Če na 83Hz vodila ne dela zaradi mrežne, boš to zlahka ugotovil če vržeš ven mrežno in probaš brez. Mislim pa da edini o/c ki ti po uspel je z 75Hz vodilom.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Loki ::

ABX bom probal.
Na 83 bo skorej 100% delal, ker mam vse kriticne dele hlajene (graficna, procesor, tudi disk kmalu).
Na procu mam Gorba, na graficni (V 3 2000) blue orba, na disku bo pa v roku enega meseca tist hladilnik, ki je bil opisan v Jokerju kaksno leto nazaj.

Ze prej, ko se nisem imel mrezne (prav tako ne Gorba) mi je 83 FSB delal nekaj minut, nakar se je sesul (zmrznil). Tko da zdej more delat.
I left my wallet in El Segundo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje Celerona 400?

Oddelek: Navijanje
211252 (947) McWolf
»

c400@672, bodo PCI komp. zdržale?

Oddelek: Navijanje
321355 (1013) burekar
»

temperatura procesorja!!!Kje je meja!!

Oddelek: Navijanje
131363 (1069) mravla
»

Kako naviti Celerona 400

Oddelek: Navijanje
131102 (950) Ark4nge|
»

Kaj vse ste nardil z Abakom?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
263205 (2773) iCe

Več podobnih tem