» »

THERMALTAKE Hladilniki v ESSEDI

THERMALTAKE Hladilniki v ESSEDI

Lucio ::

Kot že naslov pove vam sporočam, da so na ceniku v ESSEDI-ju Blue orb in Super orb.
Je pa tudi res na jih trenutno nimajo na zlogi.
Tudo cene so kar zanimive.

luni ::

Lucio ja in? Tako Blue Orba kot Super Orba dobis ze tudi pri nas...
Artificial Intelligentia

Lucio ::

To je samo informacija, da so jih dobili tudi tam, ker vem da veliko ljudi kupuje pri njih. Ker do sedaj so imeli samo bedne hladilnike.

Ker večina kupi nad vrednostjo za povračilo IVE, jih tako lahko dobiš 20% ceneje.

Ponavljam, JUST AN INFORMATION

alien-w ::

hja, v slo se se ne dobi. Ali pac? Kje? Drgac jih pa dobijo v petek v Mlacomu.

Lucio ::

Mogoče kdo ve kolko je cena Blue Orba v Mlacomu, ker ga v ceniku še ni???

Alec999 ::

v Mlacomu bojo zacel Blue Orb-e enkrat po 12:00 uri prodajat .. k jih se niso iz skatle vn dal :'(



v ESSEDI je Blue Orb 1850 SIT

v Amerki je 3000 SIT

v Mlacumu je ?



tko da boste vedl kdaj vas bojo nategnl pr ceni Blue Orb-a

ABX ::

Luni: novica je super! Meni Essedi je dosti bližji kot Mlacom. Da v razliki o cenah niti ne omenjam. so nižje cene v essedi kot nabavne cene v Sloveniji (brez DDV in brez marže). Tragično za vas, dobro za obalo :)

Lucio ::

Hvala vsem za podporo,

Mimogrede tudi meni je dosti bližje do ESSEDIJA (živim 2 km od IT meje:D) kot Mlacom.

Pa še cene so neverjetno nižje.

Alec999 ::

jp cena Blue Orb-a pri Mlacom-u me je vrgla iz tira...
4050 SIT ... mislm mal pretiravajo ... sy kupu sm ga usen :D ampak za ta dnar bi raj kj druzga na voodoo-ja prsranfu (tko kot pravjo lepota ima svojo ceno v Sloveniji se posebi visoko)

Alec999 ::

Lucio >> teb se pa splace Blue Orb-e uvazat v Slovenijo pa po 3 cuke prodajat ;)

Lucio ::

Skoraj skoraj se mi bi res splačalo:D.

Kaj menite?

StarY ::

Sam na Essedijevem ceniku "In Arrivo" pomeni, da jih se nimajo... ko jih bodo dobil bi znala bit druga cena.

alien-w ::

ufff 4000SIT!!! matr so dragi! pa se prevelik je! se mi kr na PCI slot nasloni, ko dam kartico notr. Aja, pasta je pa full u redu. Boljsa je kot tista iz conrada. pa še thermaltape se dobi zravn.

Alec999 ::

tist termal tape sux.... dons se zbudim .. pa hvala bogu ni blo elektrike 5 ur .... pa przgem racunalnik ... pa neki ropota pa pogledam pa Blue Orb dol padu (zy sm dov vezice gor pa neki ni cist uredu.. pomoije ventilator zadeva spodnjo vezico) .... une nogce tud ne pridejo v postev k jih dobis zraven k lukne niso pravilno zvrtane (to sm na sreco ze prej vedu)...

hoces dat Blue Orb-a na sredino chipa ... pa ugotovis da ne mors .. pa ze tko ne pokrije celga chip-a ... pol sm mogu 3x ga gor nalept ... k se je wedno zadel v spodnjo PCI rezo ... pa se glasen je v P.M. (najglasnejsi ventilator v mojem comp-u) hmmm pomoje da ce mas voodoo 3 da se ti ne splaca Blue Orb-a kupt :'(

P.S.
Drgac sm pa Voodoo3 2000@3000 brez blema navil na 183 Mhz in to s termal trakom .. pa se bi lohka sam raj nism ... k je bla spodna stran Voodoo-ja prevec vroca

dobra lastnost BlueOrb-a je v tem da zraven odlicno hladi tudi ram od graficne

Alec999 ::

alien-w >> kako si ga ti pol pritrdu gor?

alien-w ::

men je sel gor s tistimi fedrčki. Se čist lepo prileže gor. Je pa res, da ne pokrije ceuga GPUja. samo temp je se vedno kar precej nižja, kot prej.Pasta pa rula.

luni ::

Lucio heh sej nisem mislil s tem nic slabega :)

BTW za 4K je Blur Orb mega predrag in se ga po moje ne splaca kupovat! Mislim, take cene so pa res brezveze, ker ni nobenega smisla da je zadeva drazja od Golden/Chrome Orba, ce imata slednja precej vec materiala v sebi in vecje vente in vse. Stoopid.
Artificial Intelligentia

alien-w ::

ja luni, sam kle dobis zravn se pol plunka termalne paste, pa termaln trak, pa konektor za molex. :D

Alec999 ::

Spet sm mel jutranje presenecenje ... 8-O .. tko odsranfam voodoo-ja .. pa pogledam .. pa un termaln trak sam na enmu koncu drzu gor Blue Orb-a :D drugje je blo pa 2 mm zraka umes .... tko da sm hitr dol spucu tist sran** od termal traka ... pa namazu polovico unga belga plunka :)) ... pa pritrdu ... une nogce gor (P.S. jst sm une nogce mel ukol obrnene .. pa so se v ventilator zadele)... pa je blo preglasno pa sm na 5V fu** pa je se wedno najglasnejsi ventilator v ohisju :(





zy k mam te nogce gor se mi Blue Orb zadane v spodnji PCI slot.



alien-w ::

jest mam vent lepo kr izkloplen. temp je se vedno nizja kot prej, k je biu ta star gor. Zdej mam pa itaq take vhodne vente, da mi bo compa u luft uzignl!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri nakupu

Oddelek: Kaj kupiti
191347 (1213) Area_51
»

Pomankljivosti Blue Orb - a

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
271553 (1195) Evil|One
»

Ugodno BLUE orbi

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221805 (1357) Tzar
»

blue orb na plato

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141434 (1268) texhex
»

kje dobiti blue orba??

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
192568 (2260) mojsterpeter

Več podobnih tem