» »

Modifikacija - za dosjeje X

Modifikacija - za dosjeje X

Paramedic ::

A je že kdo kaj slišal o taki modifikaciji osnovne plošče (v tem primeru Abit KT7 RAID),

ki bi zelo pospešila računalnik z nastavljanjem nekih mostičkov na osnovni plošči?! To naj bi trajalo nekaj ur

in stalo 21.000 ksit v mariboru. Naredi pa se tako, da zraven priklopiš še en računalnik in nekak nekaj nastavljaš, da se ujema.

To naj ne bi bilo navijanje, ker se pri tem ničesar ne pregreva ipd.

To sem slišal od enega prijatla, ki pa se ne spozna dobro na računalnike, zato mogoče nekatere izjave niso povsem točne.

To sem opisal tako, kakor je on opisal meni. Torej povejte mi samo, ali res obstaja taka modifikacija plošče?:|
End transmission.

whatson ::

huh... dvomim da bi bilo temu tako... nevem no... :\
približno za koliko bi pa naj zadeva pohitrila računalo?

Paramedic ::

kake 80% pravi (takrat, ko mi je govoril), ampak ne vem kaj je tu zraven mišljenoFora je, da tist, ko ma to modificirano, mu Corel dela opazno hitreje8-O8-O
End transmission.

Binji ::

Hmm.. zanimivo. Kaj pa ce mu je tip sam Defrag naredu?:D:D>:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

VASkO ::

te je tip za 1.april nategno:D

Pretorijanec ::

Pomoje no obstaja. Če bi, bi 100% Japončki to že delal. Pa ne delajo. Torej pomoje no obstaja. 100% pa ti ne pohitri za 80%!

Paramedic ::

Js sam sklepam, da se mu je zdelo ene 80%, ker se je pač nalagalo ali pa oblikovalo slike hitreje, kaj pa vem, kje se pozna. Možno pa je do so tistega, ki je dal to "modificirat" nategnli>:D.Sam, ej svašta...
End transmission.

element ::

Še nikol nisem slišal, da bi kej tazga obstajal. Hm, zihr pa ne pohitri sistema za 80%! :D>:D

_fim_ ::

hou.. to te je nekdo nasral...>:D Če bi blo to res (80%) bi blo pa res ql...kr bi lohk še pol navil na old way..hehe

3LeR. ::

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
no comment :)))

DscS ::

tvoj prijatelj se sigurno ne spozna na računalnike!!

AndrejX ::

Verjetno gre za RAID z dvema diskoma, kjer so pohitritve okoli 80% (nalaganje...)

crusader ::

80% ???? No way:D:D:D

ChiefThunder ::

ha, ha; ta je dobra :D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

AndrejX ::

element ::

Hja, tam piše, da so z raidom pohitritve od 50-100 procentne. No, ne vem, če ma to raid kakšno vrednost, če nimaš 2eh diskov. :\

XCT ::

Ja Ja to te je nasral
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

Paramedic ::

Sej me ni nasral. Sej ve da mu ne verjamem. Ampak raziskujem ali obstaja še kaka modifikacija plošče poleg "voltage hack" za abit kt7 raid, kar naj bi pohitrilo sistem. Nenazadnje pa je možno, da je MX-a spremenil v Quadrota :|. Ampak 21 ksit?
End transmission.

Baja ::

Če, bo kdo kaj zvedu, naj sporoči. Ne bi mel nič proti če bi staro dvestotko na enih 500 spravjo ;):D:D

Bungee- ::

Mogoce je pa samo RAMa vec dodal noter, ker kukr se jaz na Korla spoznam je fuuuul na ram vezan, potem pa gre res dost hitrej, ce je le-tega vec. Aja si reku dve masini skupaj itd ... a ma mogoce linuxa pa cluster ??? :\
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

Paramedic ::

Še nekaj sem izluščil ven: to delo stane 7000/uro dela, trajalo pa je tri ure->torej 21.000 sit. S tem naj bi nastavili neke jumperje na plati, ker tovarniško nastavljeno niso najbolje in če to sam nastaviš tako kot je najbolje naj bi delalo ful hitreje. Dejte še mal pomislit, če to obstaja, pa pokomentirat. ;((I don't believe it, ampak zakaj je pol hitrej in je dal 21 k za to?!
End transmission.

VASkO ::

oslarija, te je najebal. kaj mislis, da bi dal 21 jurjev za nekaj, ki ti sploh ne ve povedat za kaj?
kaj mu penezi iz riti letijo, ce ja, potem je to res naredil, drugace pa mislim, da ne

Paramedic ::

To mi je pravi SIN tisega, ki si je dal to naredit, zato ne zna o tem kej dost povedat, ker se pač ne vtikuje. Trdi pa vztrajno in ne odstopa od svojih trditev, le ve ne povsem točno. GRR!
End transmission.

luni ::

3 ure dela za prestavljanje jumperjev? kaj je kripl in je delal z levo nogo, na kateri ima en prst in pol al kaj?

edina taka finta bi bila zamenjava kvarcnega kristala, ampak to ne pohitri racunalnik, ampak da iluzijo visje frekvence
Artificial Intelligentia

malinavc ::

kje pa so sploh na KT7raid kakšni jumperji?
Jst mam KT7A brez raida pa ni ne duha ne sluha o jumperjih le za CMOS reset je mnde...
...odvisno s katere perspektive gledamo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Athlon XP + Abit KT7 .... bi šlo ali ne

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
251430 (1258) Vesoljc
»

AMD plata

Oddelek: Kaj kupiti
61010 (829) DeaDChilD
»

D600 ne morem OCat

Oddelek: Navijanje
212031 (1758) legenda
»

TB800 Kolko?

Oddelek: Navijanje
171394 (1186) A.L.T.
»

Katero plato zraven Durona 700

Oddelek: Kaj kupiti
111383 (1258) Red_Mamba

Več podobnih tem