» »

BS Player

BS Player

Dax ::

Hi!

Ena težavica. Imam divx.... ki ima dvojno sinhronizacijo, in edino s čimer ga lahko gledam je Bs PLayer.

Zdej pa problem: ko ga zaženem, javi da ne podpira artihmetic streching... mam voodooo3 in c466@583. Mislim, media player normalno odkodira zadeve... medtem ko bs player šteeeeka in to res šteeeeka.

Any ideas?

Aja, DirectX & 1.07 gonilniki so že gor...

10x

JXS ::

v nastvitvah pod "divx;-)" daj cpu quality na 0. mogoče bo pomagal.

teac ::

OK, jaz mam tude en problem! Ko hočem naložit podnapise, mi jih ne zazna: piše NO SUBTITLES!!! Podnapise mam v formatu *.sub al pa *.txt. Zazna mi samo en podanpis, ki ga mam na enem CD-ju. Kaj je to!!!

LP:D

JXS ::

v Bsplayerju obstajata 2 načina kako predvajalnik zazna podnapise. en je da imaš v isti mapi kot divx podnapise z enkim imenom (npr. matrix.avi in matrix.sub). Drugi pa je da z desnim gumbom miške klikneš na player in izbereš "naloži podnapise", kjer poiščeš datoteko z podnapisi.

teac ::

No, jaz uporabljam drugi način. Torej z desnim miškinim gumbom. Pa mi vseeno ne zazna podnapisov. To se mi dogaja odkar sem gledal film Final Destination, kateri je imel podnapise na CD-ju. Potem sem jih normalo naložil...in sedaj mi drugega podnapisa kot od Final Destination z CD-ja noče prepoznat oz. mi napiše no subtitles. Pa saj me to niti ne moti ker nimam podnapisov, samo včasih pa bi res rad mel zraven še podnapise. Če ima kdo kako idejo, kaj je narobe...........
LP:D

JXS ::

teac: probi odstraniti in ponovno namestiti bsplayer, mogoče bo pomagal.

jos69 ::

Uporabljajte MicroDvD pa ne boste mel težav.:P:P:P:P

JXS ::

jos69: MicroDvD je imaveliko slabšo sliko kot bsplayer, poleg tega pa je glede na bsplayer preveč zakompliciran:(

matevzm ::

MicroDVD po moje nima slabse slike. Je malce problematicen pri overlayih, upam, da bo to odpravljeno. Kar se uporabnosti tice, mi je najboljsi MicroDVD, ima pa BSPlayer eno unikalno prednost: zna preskociti slabe frame, kar je drugace zoprno..

teac ::

Sem že probal na novo inštalirat BSPlayerja okoli....100x. Pa nič...:(

Dax ::

Ja... in jst mam quality na 0, pa vseeno ne pomaga, media player pa dela gladko... ne gettam.

pivmik ::

Tudi meni je stekalo.
Nastavi si stevilo barv v Windowsih na 16 bit(65000barv)
Jazst sem imel najprej nastavljeno na 24bit, ko pa sem dal na 16 bit pa mi je BSPlayer delal cisto gladko.
LP, Gregor GRE^

CaqKa ::

pozdravljeni !

tak moj prvi post....

Dax idi na doom9.org pa si dol potegni ac3pack.zip al nekaj takega .... pa fajn je tudi ce instaliras intervideo dvd player

lp CaqKa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Divx podnapisi v WIN2000

Oddelek: Pomoč in nasveti
141160 (983) zile
»

win 98 + bsplayer: ni podnapisev

Oddelek: Zvok in slika
151500 (1366) LojzePek
»

The Playa

Oddelek: Zvok in slika
271777 (1419) Binji
»

DivX player za podnapise in cel zaslon!

Oddelek: Zvok in slika
272332 (1779) zile
»

Podnapisi in avi?

Oddelek: Zvok in slika
132398 (2178) matevzm

Več podobnih tem