» »

Geil rami

Geil rami

sharp ::

No v glavnem v Eventusu prodajajo te rame in sicer pc3500 2x512mb dual channel za 70 jurjev,kaj vi mislite o teh ramih,čeprav me vleče bolj na Kingstonovo stran,vendar jih nikjer ne dobim (512mb modul),povejte kaj mislite....

Dr_M ::

kaj je narobe z corsair in twinmos rami??
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

sharp ::

Mel oboje,nisem pričakoval 300fsb-ja samo da pa na 200fsb komaj delujeta tadva rama pa tudi ne,vsaj za Corsairja ne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sharp ()

Dr_M ::

hm...zdej je dvoje mozno. da plata pa rami niso bli glih najbol kompatibilni, al je pa plata bl tko...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

boštjan ::

tudi sam se nagibam h geil ramom,ker moji kingstoni HX,ne grejo dlje kot 420MHz

sharp ::

Katere Hyperje pa imaš?

boštjan ::

3200 2x256.no saj grejo do 225FSB-sinhrono,samo te moram CPU interface izključit in pade spominka prepustnost

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

DjTonic ::

Niti ni tak slab score za 3200 rame. Drugače pa je veliko odvisno tudi od pomnilniških čipov ;)

boštjan ::

po pravici sem pričakoval več kot pa samo 420MHz,glede na to da so to kingstoni HX

VASkO ::

pa ni cudno, ce pa na NF2 laufate

to so plate krive in ne RAMi!!!

pa dajte si to ze enkrat dopovedat, kriv je NForce2 in ne RAM.

meni sicer moj Kingston ValueRAM DDR333 dela na 223mhz DC, CPU interface enabled na 7-3-2-2.0 2.8V, dalje pa mislim, da je plata kriva, ker nobeni nizji timingi ne pomagajo in zaradi tega mi tudi noben boljsi RAM ne bo pomagal. to je pac downside na NF2 platah (vsaj na teh NF2 ultra 400).

boštjan ::

vasko glede da maš ti ddr333 in value ram je to super o/c in kot kaže s tvojo plato ni nič narobe.kako pa lahko dosti folka na nf7-s s KHX prav raztura?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

Dr_M ::

ocitno eni z veseljem mecete dnar stran. dejte ga men raj kej, rad bi si novo plato kupu.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

VASkO ::

boštjan, probaj RAM na kaki P4 plati s 875P cipsetom ne pa na NF2. NF2 je ovira in ne RAMi.

to, da za OC na NF2 menjavate corsaire za KHX in potem se za GeIL, je res vstran metanje denarja... kriv je pac NF2, ki je zlo picky

moras met sreco, da dobis kombinacijo, ki se pusti navijat

sem mel 8RDA+ v1.1 in sedaj imam ze drugo Abitko v2.0, ker je prva crknila sama od sebe nekega jutra pri vklopu masine. Komaj na tej se RAM pusti navijat, na prejsnjih dveh platah pa ni in ni slo cez 205mhz.

Sem opazil, da imam na tej abitki stabilnejse in visje voltaze kot na prejsnji. tukaj mi 3.3V niha med 3.23-3.28V, na prejsnji pa od 3.10-3.24V. Pomoje je problem tu.

boštjan ::

meni glavne linije ne nihajo,so take kot morajo bit. šit zdaj pa res ne vem kaj naj nardim:'( .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Geil rami (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
844950 (3363) Fury
»

Nakup pomnilnika za 40k

Oddelek: Kaj kupiti
241931 (1572) mloncar
»

Corsair Twinx XMS pc3200 512mb se ne navijajo*?

Oddelek: Navijanje
241732 (1383) BaRtMaN
»

timingi 2.2.2.7 na hyperx 3200 ne delajo niti na 190FSB*10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
664078 (3394) boštjan
»

Iščem dobre - res dobre RAMe (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1309115 (6843) WhiteWolf

Več podobnih tem