» »

Ne delovanje prijave

Ne delovanje prijave

[MYTiX] ::

Mojmu prjatlu , ki je prjavljen z nickom bryant8 se mu niče prijavt na slo-tech od kar je menjal geslo. Po vpisu uporabniškega imena in gesla ga vpraša za aktivacijsko kodo, ko jo vpiše ga pošlje nazaj na stran za vpis usernamea in gesla. Kako naj reši ta problem?

Primoz ::

Pravilno naj vnese aktivacijsko kodo :) Pa ni menjal gesla temveč email.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

[MYTiX] ::

Hvala za za odgovor.

Torej,
Meni pa je reku da je zamenjal geslo. V glavnem kako mislis naj vnese aktivacijsko? On jo je kopiral iz mejla in potem pastau v polje na slotechu.

ADF ::

Ko smo že pri prijavah: Navkjlub temu, da sem že dvakrat vklopil samodejno prijavo (z "izvedi" opcijo), mi ne deluje.
Pa nisem brisal cookijev, zgodovino ali podobno.
Kaj bi še lahko bilo ?

Primoz ::

Preberi kaj klikaš ane...

samodejna prijava da/ne

ONEMOGOČI samodejno prijavo povsod izvedi ... le kaj to naredi -- ja ONEMOGOČI jo :))
There can be no real freedom without the freedom to fail.

ADF ::

Auch.

Maxtor ::

No, tudi meni ne deluje samodejna prijava in to kake 3 dni. Spreminjal nisem ničesar, ne pod nastavitvami na slo-tech, ne na svojem računalniku.

Sem probal izbrisat Cookije in se prijaviti ter ponovno vklopiti samodejno prijavo, vendar ne deluje.

Imam w2k SP4 in IE6 sp1. Kaj bi bilo lahko narobe. Enako se dogaja tudi mojemu kolegu (plavko61), le da ima on w2k sp4 in ie6 brez sp.

kaj mi je storiti?

ahac ::

ne uporabljat IE..
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

fAtso ::

k smo ze glih pri priavah. meni pa ko ime in geslo vspisem pritisnem prijavi mi vrze kot da stran ne obstaja! potem moram pritisniti back in refreshati stran, ampak tudi ne rata vedno. Kaj bi bilo lahko narobe?

Tomi ::

Meni na IE6 z SP1 na WinXP dela povsem normalno. Res je parkrat samo izklopilo samoprijavo, samo sem vključil nazaj in dela normalno.
metrodusa.blogspot.com

Maxtor ::

Jaz sem že vsaj 10x vklopil nazaj avtomatsko prijavo, pa še vedno ne deluje.

Da ne bi več uporabljal IE pa ne pride v poštev. Sem sprobal Mozillo pa je IE kljub svojim bugom še vseeno boljši, vsaj za mene.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako se naredi da se PC avtomatsko zažene,

Oddelek: Strojna oprema
8942 (711) pr25012
»

Samodejna prijava?

Oddelek: Slo-Tech
342366 (1620) darh
»

Spremembe

Oddelek: Novice / Obvestila
321936 (1936) rc-car
»

Prijava

Oddelek: Slo-Tech
111074 (857) Primoz

Več podobnih tem