» »

EU & novi internet ponudniki?

EU & novi internet ponudniki?

Tilen ::

Ali bi lahko s prihodom v EU dobili tudi kaksne nove internet ponudnike kakor se je recimo zgodilo pri mobilni telefoniji ko je pristopila VEGA? In kaksne bi bile posledice(beri storitve)? In ce bi bilo to za nas cenovno sprejemljivo?

ali3n ::

POmojem je glede na to, da ma večino kablov v lasti Telekom, predvsem od njih odvisno, kako ceno bodo dal za najem infrastrukture... se prav - bolj slabo...:\
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

kuglvinkl ::

Čakam KOmisijo kaj bo rekla. :)
Your focus determines your reallity

CaqKa ::

že že da ima telekom svoje vode ki jih pomojem nebo dal kr tak beg.. samo tukaj so še elektro... ki ima kr malo več kablov v tujino kot pa sam telekom.. pa železnice... ni telekom edini.
nadalje je vprašanje, kaj če tujina kupi telekom?:\ sranje?
bomo vidli

PaJo ::

Kak bo s temi prvzemi in podobno bomo res videli. Ampak za nas koncne kupce ni pomembno kake vode imajo veliki, pri nas je problem "zadnje milje", kakor recejo to po svetu. Tu pa ima nas preljubi Telekom se zmeraj monopol in to je treba na nek nacin odstranit ali pa se vsaj zmenit za neko pametno in fer ceno, drugace bomo zopet mi koncni kupci tisti ki bomo ostali opeharjeni;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

CaqKa ::

jaz sem pa mislil da je v "vsako" stanovanje potegnjena elektrika, voda, telefon, kabelska ter še kaj...>:D

Tilen ::

>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali moraš Telekomu plačati nadomestilo za uporabo storitev T-2 na njihovem omrežju?

Oddelek: Omrežja in internet
272733 (1795) Slo_Gamer
»

Upravno sodišče v primeru ADSL pritrdilo Telekomu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
5720074 (17784) Glugy
»

T-2 gre v stečaj (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8840531 (31569) MrStein
»

LTE - da ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5414716 (12547) celada
»

Pocenitev dostopa do ADSL za ponudnike (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10914087 (8807) micron1

Več podobnih tem