» »

Ali je firma LEVEL ONE uredu za hub, switch, router...

Ali je firma LEVEL ONE uredu za hub, switch, router...

Dr X ::

Pozdravljeni!

Zanima me kakšna se vam zdi firma LEVEL ONE za hub, switch, router. Ali je kvalitetna?

Že v naprej se vam zahvaljujem za odgovor.
Nič ni nemogoče.

TribesMan ::

Jest mam njihov router, delo ko šus. Brez vsakih problemov.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

swar ::

Mislm da so cist v redu za navadnega userja

Caligula ::

Tudi pri nas to vse fino laufa. PA se value for money so.

boom-bar ::

Zlo uredu so.
Sicer me mal jebe njihov print port ampak če bi mel router skos pržgan bi blo bol.

ocena 4/5
Legalizirajte mehke droge!!!

SkIDiver ::

Jz mam dve mrežni karti 10/100 UTP in delajo perfektno. Pa še pocen so ble. 2,5k sit po komadu novi z garancijo v štacuni. Najcenej v tistem času.

nicjasno ::

vsa moja mrezna oprema (3 mrezne, switch in router) je od level one in dela vse ko sus.

ar4743 ::

Jaz bi ti raje priporočal Alied Tellesyn, kar uporabljam sedaj in dela veliko bolje od Level One, kar sem uporabljal prej, to govorim za ruter, ostala oprema pa mi še do sedaj ni delala nobenih problemov, uporabljam pa 8 portni switch.

2nemesis ::

Tudi jaz sem imel probleme z level-one routerjem.
Pri večjem številu uporabnikov je začel kar bluzit.
Switch in mrežne pa delajo OK.
Router kupi pri firmi (ne na bovjšem trgu) - zaradi supporta, ter garancije in problemov na katere lahko naletiš.

ali3n ::

Imam 8-portni switch, dela ok, sam ko je ful obremenjen (5 in več, polet), se hoče malo pregrevat;
zadeva je rešena z enostavno modifikacijo (večji hladilnik -> mal pobrskaj po forumu...).
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

svejk ::

jaz mam njihov router, pa ob veliki uporabi p2p zadeva pocepne. za navadno srfanje je zadeva ql. firmware tudi ni variante nadgradit, sicer je to bolj odvisno od modela do modela se mi zdi...

nicjasno ::

Jaz z level one routerjem (1405tx) tudi pri uporabi p2p nimam problemov. Vsuval se je, ampak ko sem izklopu dhcp, ki ga itak ne rabim, ker imajo vse 3 gajbe doma fiksni ip, je zacel delat ko svicarska urca. Switch pa imam level one 5 portni.

nojus ::

1402 router lavfa k urca.
4 compi od tega je bil 1 server za web , ftp, mail, dns (24/7) in nibenih problemov. Tudi p2p lavfa fajn. Imam pa adsl 2mbit
sovražim Gargamela.

TribesMan ::

Men ta router dela BP. Uporabljam tudi bittorrent in na trenutke mam vzpostavljenih več kot 300 connectionov pa vse pali ok. Tud če so zraven še ostali trije računalniki na netu in ircu ni panike. Jest morem kar na les potrkat, saj mi zaenkrat služi 100% odlično.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

bmandelj ::

no ja
tud men je delalo prez problemov natanko 13 mesecev (8 portni hub)
potem pa naenkrat dela samo se ce so vse mrezne nastimane na 10Mbs in to ravno ko je iz garancije
na 100mbs se sicer se nekaj trudi ampak kopira 500MB file okrog 4 ure tj. slabs kot adsl

je pa res da je poceni


LP Brane
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

LuckyMato ::

Imam njihov router, acess point in brezžično mrežno kartico. Do sedaj brez problemov, razen pri p2p programih. Potem pa sem dal max. povezav na fajl na 250 in sedaj dela vse bp. :)

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Postavitev mreže v pisarni

Oddelek: Omrežja in internet
202209 (1733) TESKAn
»

Kateri router?

Oddelek: Kaj kupiti
213605 (2763) nejck
»

Router mi štekne...

Oddelek: Omrežja in internet
121570 (1334) strle12
»

Rešeni problemi z Ruterjem

Oddelek: Strojna oprema
201522 (1171) Cuoresportivo
»

Kateri router? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
555197 (3927) plavko61

Več podobnih tem