» »

katere driverje za ATI radeona 9600 pro?

katere driverje za ATI radeona 9600 pro?

DMX ::

Kateri dirverji so boljši ATI Catalyst 3.9, 3.8 ali najnovejši OMEGA driverji? Je v driverjih kakšna razlika pri navijanju?
Hvala

Lp

Big_Al ::

a to si že pregledal???

Caligula ::

OMEGA 3.9

Google!

DMX ::

Caligula

Kak si inštaliram te omega driverje? imel sem inštaliranega catalysta 3.9 potem pa sem inštaliral omego pa mi je comp resetiralo ker je pač potrebno in ko sem nazaj v winse priso sem imel resolucijo 640x480 pa grafika je bila unknown pa monitor je bil unknown pol pa sem zopet catalyste naložo pa je blo ok. Zdaj pa me samo zanima kaj morem najprej nardit. Catalyste deinštalirat in potem Omego inštalirat al lahko kar preko?je to zadnja vezija omege 2649?

Hvala

Caligula ::

VEDNO kadar instaliras kake driverje prej odinstaliraj stare driverje.
Se da tudi po kmecko kar pocez vedno ampak slej ko prej se ti bodo zacele cudne stvari s compom pol dogajat.

Lepo stare odinstaliraj, restartaj in nalozi omego in bi moralo biti vse OK, resolucijo pa nastimas s klikom na ikonco omega desno spodaj na zaslonu.

Avtomatsko se ti instalira tudi radclocker, ki ti v display properties omogoca tudi navijanje RAMa in clocka.

Pa navadi se delat system restore pointe.
Ti bi resilo rit kdaj, ce tega ne pocnes ze tako.:D

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave radeona z Viinim chipsetom?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81946 (1874) TheJack
»

najhitrejši driverji do sedaj za R8500

Oddelek: Strojna oprema
71044 (853) TribesMan
»

Vivo na Radeon 9000

Oddelek: Zvok in slika
231552 (1338) polde66
»

Koliko je default multiplayer pri Bartonu 2500+??? in problem pri navijanju radeona 9

Oddelek: Navijanje
7887 (826) KameHameHa
»

Omega vs. Catalyst

Oddelek: Novice / Grafične kartice
152880 (2880) freejack

Več podobnih tem