» »

MP3 playerji

MP3 playerji

EASYdoor ::

Zanima me vase izkusnje z njimi, kaksne modele ste si kupili, prednosti slaboste, ce sploh kdo kaj ve o doticnih zadevah.

Sam si bi kupil player napa, ki ga prodajajo pri iskra racunalnikih za cca. 38 presernov.

Pa kaksni modele se da kupiti v SLO?

lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

webcreator ::

Jst mam Rio PMP 300 od tistga dneva k je pršu ven, in morm rečt, da sm kr zadovoln ... Žal mi je sam k nism takrat počaku kak tedn pa bi lahk vzel Nomada od Creativa.... Drgač pa te stvarce so zakon, dobr pa je če majo dost placa gor ... (jst mam 32 + 32, kar niti ni kej preveč tak de bo treba počas zamenjat ...) :\
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

EASYdoor ::

A ta rio deluje na flash kartice, right?
Kako pa potem to zadevo filas preko racunalnika?
Koliko denarja si dal zanjo in koliko stane danes?

Se kdo drug ki ima kak predlog?
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

Loki ::

A ves kaksen internet naslov od kaksne trgovine, ki to prodaja?
Meni ni uspelo nic najti.
I left my wallet in El Segundo

webcreator ::

Ja stvar je stala pred dobrimi dvemi leti 300 USD (200 RIO, pa 100 kartica). Danes stane 49.000 SIT pr nas (vsaj po tok so nove prodajal po Salomoncu ...).
Fajle pa uploadaš prek LPT porta (mal treba počakat, žal ...).
Če te stvar zanima sm ti jo tud jst prpravlen prodat, kar se pa tiče e-trgovin pa ne vem, jst sm takrat bil v US pa sm vzel. mejl8-)
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

Opkow ::

Meni osebno so MP3 playerji na Flash in ne vem kaksnih se ramih k majo max skupno kapaciteto 64 MB sploh vsec niso...



Mam kolega k si je kupu od Creativa Jukebox DAP in morm rec, da je zadeva raztura. Je res, da je precej draga (cca 100K SIT). Sm to je edini player na kterga lohk spravs 6 GB MP3jev (se da dobit tud model z 20 GB).

Ima svoj OS in zato ponuja nadgradnjo sistema, ce pride kak nov standard za musko ... In zadevo lohka uporabs kot medij za prenos podatkov med kalki. Prklopis ga pa na kalk preko USBja. Uporablja pa tudi zvocni procesor za efekte EAX. In po trditvi kolega, zadeva ni obcutljiva na tresljaje ... Jo uporablja pri kolesarjenju .. downhill etc.. :)



Men osebno je ta zadeva res kewl...

abcde7 ::

Na mobitelih kot so ta novi erricsson so zakon mp3 playerji! Sam stane 100 kekov!8-O

Loki ::

Killer baje, da je dost tezji od navadnega Discmana in vecji.

Ker predvidevam, da si ga ze videl, malo komentiraj.
I left my wallet in El Segundo

Opkow ::

Hm .. ja je nekolko vecji od navadnih discmanov, k so res ze uiber tenki.. :)

Velik je cca 15x13x4cm
Tezek je pa 400 g

Te podatke sm vzeu s strani Creativa.
Tok, da bojo malo bolj natancni podatki .. K tko na oko je bol relativno govort kolk kej ima k ga drzis v roki :)

Zadeva je kr dobr ergonomsko oblikovana..

Kr se tice teze je pa res kr dosti, napram discmanom.

Mislm ga nabavt, sm da mal cena pade tej novotariji.. sm moj namen je itak tak, da ga bm meu v svojem avtu... Ce si pa na bikeu, ga mas pa itak lepo v kaksni torbi spravlen. Edini sit pri tem je, da nima daljinca tk na slusalkah. K ga mas recmo pri kakem Sonyjevem discmanu... :( Za tok kesa bi ga pa ze kr nujno mogu met.

DrSergioDJ ::

hmm, jest grem zdej mogoce v nakup enga discmana, ki ma moznost tudi mp3 je rolat, cena je nekje 40k ( je iz nemčije in zato ni garancije ), sam ma pa hud antišok ( pr 128kb/sec mp3 je 100 sekund antišoka ) :D pa tak lep srebrn je pa še daljinček maš na slušalkah
...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Discman 20k-30k ??

Oddelek: Kaj kupiti
151238 (1071) Fury
»

MP3 Discman

Oddelek: Kaj kupiti
6873 (792) N-E-O
»

kateri discman(z mp3 podporo)? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
604358 (3730) Klemenn
»

MP3 Player (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
525700 (4594) Boky
»

MP3 Discman

Oddelek: Kaj kupiti
261979 (1539) urkoman

Več podobnih tem