» »

kateri discman(z mp3 podporo)?

kateri discman(z mp3 podporo)?

1
2
»

@ljash ::

jah, sej pravm, da je zgleda moj meu tovarniško napako. Drgač če bi mi delou antišok pr Denverju, bi ga gvišn ubdržou (problem pr tem modelu je le, da ma polnilc le za nikelj kadmijeve baterije).

drgač pa če jih majo še kej, vam priporočam, da jih sprobate v Interšparu..

Zheegec ::

Še kakšna trgovina kjer imajo Funky-ja? Očitno imajo samo Powerplus, pa v Velenju in Mariboru;((
Powerplusova stran pa ne dela;((
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

@ljash ::

poglej na www.acord-92.si (oni drgač prodajajo samo firmam)

Fury ::

accord = veleprodaja
powerplus = maloprodaja

zadevi sta v isti bajti.

dela ::

jas mam enga srebrnega PINE-a T-300 al nekaj takega z antišokom pa sm ga kupu pred enim letom v comtronu za 13k (takrat so še bli razni waiteci po 30k, nevem kolko so zaj)
pa ma 45 za audio CDje anti šoka pa za empetrije ma enih 10 sekund pa laufanje sploh ne pride v poštev (sem si ga probal pritrdit na hrbet, bok, v žep nič ni šlo)
hoja gre z audio CD komot z MP3 pa tu pa tam neha.drugač pa zaj po enem letu ni še nix narobe razen vhod za jack na remotu je malo zmajan oz. je slab kontakt tak da ponavadi špila samo en kanal (remote na 2 dela razpada pa če bi ga zalimal bi blo pomojem vredi) ker ko slušalke direktno v diskmena vklopim je vredi.Polnilne Baterije pa držijo polne okoli 3,5 ur čeprav bi naj 10 samo to me niti ne moti oz. sem pričakoval ker tako pač je z rechargable baterijami (pač če greš kam kupiš tiste dve navadne baterije pa maš 20 ur mir). Drugač pa sn mel pred tem enga sonyja (brez MP3ja) pa je bil pravi obup čeprav so pravli za ta model da naj bi bil dober. Anti šok bi naj bil 45 sek. v resnici pa bilo kak si mignu ruknu itd je neho špilat. baterije pa so po enm letu držale samo še 45 minut. Tak da pine sploh ni slaba stvar (vsaj jas mam take izkušnje).
Pa nasploh je za nakup diskmena več kot 20k dat za moje pojme brezveze ker na poti verjetno nisi skoz pa tud basa ni nobenega >:D
mah odloči se sam:D

Zheegec ::

Sem v Big Bangu kupil Aiwo - za 29K in zadeva seka0:) Ima G-protection od Sonyja in je preživel shock test pred prodajalcem brez kakršnegakoli zatikanja:D

[edit] To je tisti zgoraj na slikci provided by bmw-f10:)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

jerry2000 ::

Jaz sem pa danes v Celovcu kupil Philips Expanium za 8cm CD-je:

http://www.audio.philips.com/found.asp?...

Zadeva kratko malo res seka! Zadeva ima samo 9 X 9 cm in 180g in je po velikosti primerljiva sonyjevim discmanom na minidisc...

Ta napravica imam možnost nadgraditi firmware na nove zapise, ima 480 sekund skip protection (čeprav tudi ko je izključen in tresem 100 na uro nič ne preskakuje)...

Poleg tega deluje kot polnilec baterij, ker če imaš notri NimH baterije in daš v polnilec, ti jih napolni :-)))

Ne vem ali je 2 X 3mW moči veliko, ampak na glasnosti 10 ne morem poslušati (rad imam naglas)...

Pravo olajšanje po defektnem Mlacomovem Inno AX MP3, ki je škripal ko sem dal na več kot 10 glasnost (imel je 30 stopenj), ves čas je preskakoval tudi pri navadni uporabi, slušalke je imel bedne...

Ni primerjave! Žal tudi ne v ceni, ta vragec je bil 200 Euro :-( Jaz sem dal 35 manj, ker sem vzel razstavni, malo oprasnjem model :-)

Skratka kvaliteta zvoka je pač meni (subjektivno seveda) super. Pa sem precej sitem za te stvari, čeprav nisem pravi audiofil, ta ne posluša mp3...

Pozdrav

Jerry

@ljash ::

ALLIEN3001: Dobra je ta aiwa, aneda? Jst sm jo tud testiru pred prodajalcem, pa je vse tud pretrpela. Doma jo pa gonm do konca (hodm, tečm...), pa vse prenese. Zlo trpežna ženska skratka...:\

tAhIoN ::

Ali kdo ve kako se CD predvajalnik PHILIPS EXP 320 obnese.. v BOFu se ga dobi za 19900 sit....

Zheegec ::

Bmw-f1; Ja, prow huda stwarca je :D Mi res ni žal 30K. Edino slušalke se mi zdijo bolj tako-tako, bom moral ene nove kupit, ker te hreščijo (basi), če je preveč naglas.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Klemenn ::

erm:

mam tut tega comtronovega:

-ne dela mi un izhod za slušalke
-slušalke so en kurc (dela velik lepš z drugimi slušalkami)
-antishok je kr ok, nisem pa še sprobal ga niti, neki tut naštimat ne znam :D
-baterij mi tut ne fila

pa ena čudna je tut, da mi recimo pesem prehitro zaključi, na koncu recimo zmanjka 2-3 sekunde pesmi in kr na naslednjo vrže. najprej sem mislu da je cd kriv zdej pa vidm da je kriv mp3player...nesem jz to kr nazaj :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Discman 20k-30k ??

Oddelek: Kaj kupiti
151238 (1071) Fury
»

MP3 Player (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
525700 (4594) Boky
»

MP3 Discman

Oddelek: Kaj kupiti
261979 (1539) urkoman
»

kateri MP3 player?

Oddelek: Kaj kupiti
141072 (911) Blisk
»

MP3 playerji

Oddelek: Kaj kupiti
91577 (1360) DrSergioDJ

Več podobnih tem