» »

Discman 20k-30k ??

Discman 20k-30k ??

N-E-O ::

dejte bit tok prjazni, pa mi prosm povejte tocno (model) katerga discmana se bi splacal kupit v rangu
od 20k do 30k SIT ??

Potrebujem pa podporo MP3 predvajanju, dovolj antišoka, radio po možnosti.
Hvala za nasvete,
Follow the white rabbit.

Poldy ::

En cd z mp3-ji, baterije, pa v trgovino. Preizkusi nekaj modelov pa se boš še najlažje odločil. Predvsem bodi pozoren na kvaliteto zvoka.

Pa v Vikendu imaš opis treh (jaz ga ne najdem).

Odsvetujem ti Sony firmo, ker ima težave z branjem posnetih cd-jev.

Phoebus ::

poldy jaz imam sonyja in mi dela BP s posnetimi, tudi RW CDji tako da nevem od kje ti ta podatek? D-NE 700 (CD & MP3 & Atrac)

N-E-O ::

v bistvu sm ze bil v big bangu, kjer majo priblizno vsaj 20 modelov različnih discmanov...
in ce sprobas vsakega posebej, se ti vse zdi enako..

zato bi prosil za tocen model... ce ima kdo kaj izkusenj...
hvala,

Phoebus ::

aja neo glede nakupa pa:
priporočam ti da greš v banga (LJ) in poiščeš prodajalca teh zadev ki tko en mičken napol škili (ne vem kako mu je ime). Ta model je ti bo znal ZARES svetovat kaj vzet za svoj denar in te ne bo silil da neki kupiš.
Naprimer: kupoval sem slušalke pa sem vprašal kaj mi priporoča za nekih 10-15 kosov, da sem si ogledal A in B, da kaj pravi...je reku nej ne kupim tega in nej počakam en teden da bojo dobil C ker se zares splača. Sem počakal in sem zadovoljen.
Ali pa...sem šel po novega discmana in mi je znal svetovat tako kot se gre, vzel si je čas, vse razložu, ipd (pa imam discmane od pamtiveka in se spoznam na elektroniko ampak je vseen velik tko fajn povedal).
Pa večkrat tut če sm šou samo za adapter me je opozoru kaj nej pazim (npr. da ne bo ČB slika pri TV-out ipd),....

Tako da idi do njega, povej kolk denarja si pripravljen dat in kaj bi rad, pa ti bo znal povedat.

Drugi prodajalci (pa ne samo BB ampak tudi drugje, sej sem si discmana npr. ogledoval v več štacunah in tudi v BB ene 2x) ti tam pojamrajo kaj ima kateri in skomigajo češ da neve da on bi A ampak je B tut kul tko da bi B ampak bi A ampak da se ti odloč....klinc pa tak svetovalc ki še sam neve kaj bi kupu :-D

N-E-O ::

hvala ti, zares si se potrudil... blo bi zlo lepo ce bi bil blizje LJ..
tk pa je razdalja 100km, tk da že za bencin gre prevec :P ...
ja vem, vecina prodajalcev kr tk neki bluzi v tri dni.. kar ze vsi trikrat vemo :D .....

tko, da se iscem ta pravega...

pow ::

Kupil sem podobnega sam juja dražjega kot na tem naslovu, je pa imel vse...polnilesc za v avto, polnilec za v 220v, kaseto za v avto radio, dalinca, dve baterije za filat, ima dovolj anti šoka,slušalke..Praši če ga majo še pa ga probi (čeprav ni od 20K-30K)

Edina slabost je da mu mal počas dojema, pa milsim da komadov ne izpisuje, čeprav piše da jih--no nism čist zihr

http://www.com-shop.com/article.asp?Art...

lp

Fury ::

http://www.bigbang.si/shop/?M=i&SH=2&IT...

Tale je (po mojih raziskavah in testih) ultimatni player za tok kesa. Jest mam sicer ZV1 k je 50k, ampak tist je blo darilo - prej sem si hotu tega kupt, ko sem razmislu o nakupu :)

N-E-O ::

Fury -
tale model Aiwa XP-ZV 551 ima priložen AC adaptor, vendar je brez baterij za polnjenje...
to torej pomeni, da lahko samo dokupim baterije za polnit... in jih polnim s tem adaptorjem??

ne piše tudi koliko sekund antišoka ima.. gledal sem že na aiwini strani... mogoce ves kaj o tem??
Ali poznas kaksen podoben aparat, ki podpira tudi fm radio?? Namreč potem bi popolnoma ustrezal mojim zahtevam..


Pow -
tale tvoj discman podpira tudi VCD (video cd) predvajanje?? Ali ni to format za gledanje filmov?? Razlozi mi kaj vec o tem...

LP,

Fury ::

Kako nima baterij? Mogu bi met.. al prov PISE da jih ni? Baterije so pac standarna oprema, tko da ce ne pise nic, pomen da so :)

Za radio pa ne bi vedu, ker se nism zanimu (radio sux za moje pojme - slovenski radio je totalno v kurcu, razen radia student in SLO3 :))

N-E-O ::

navadne baterije najbrz dobis zraven... onih za polnit pa ne (vsaj tako pise)...
lahko pogledas na strani
http://www.eu.aiwa.com/en/compare.php?c...
primerjalno tabelo dveh discmanov, kjer vidis da ce kupis ta model ne dobis zraven "rechargeable battery"...

baterije za polnit si pa tako lahko potem posebej dokupim, sam mislim da 2 staneta okoli 2000sit...

ZANIMA ME, CE SI ZIHER, DA JE TA DISCMAN SUPER (glede na ceno)...
ter da si gledal tudi ostale firme in ugotovil da je ta dober?? Potem ga bom kupil...
Follow the white rabbit.

Fury ::

Ok, krneki, ocitno res nima za filat? Kr neki. Sploh ne vem ce lahko filas not.. prvo se pozanimi. Totalno cudn. Drgac pa sm jest gledu kr dost playerjev sam je blo to 1 let nazaj - tehnologija napreduje, ampak ne vem kok se je kej spremenil :)

Ne bom ti reku da zdej pa to kup ker je najbols - ni nujno da je. Pejt ke, pa rec nej ti pokaze vse playerje v temu price rangu, vzam vsakega, dej not cd in tresi k debil, da vids ce preskoc :) Men aiwa se v zivljenju ni preskocu - med tekom, hojo, kolesarjenjem, nikol...

-snayper- ::

zakaj bi kupu cd-player
jst bi zdaj si kupu raj mp3-player velik bul zadeva>:D

Fury ::

Gres na potovanje in mas lahko sab samo 256mb mp3jev? Oz. placas k debil za une kartice... zato sem jest kupu CD MP3 player :)

N-E-O ::

ej fury, dans sm si kupu tist discman, ki si mi ga priporoču... aiwo...
namreč v bigbangu so meli za okol 20k sit sam 3 discmane... in vse tri sm tut sprobu, jih tresu k debil :) in res se je Aiwa izkazala kot najboljsa, ima tudi ocitno boljsi zvok od Philipsa, menda uporablja kvalitetne Sonyjeve komponente, ima 100s antišoka...

res pa je, da mors baterije za filat sam kupt (zdrzijo pa cez 30 ur, polnilec ni potrebno kupovat - ga dobis zraven) ... 2 bat. staneta 3k... tk da me je vse skup prslo cca 25k... s 3% gotovinskim popustom...


zdej lahk sam pograbim cd-je pa spakiram na balkan na more :)) uzivite pa hvala za pomoc... lp,:))
Follow the white rabbit.

Fury ::

A, ql da se da filat not v discmanu. Sej pol itak ni panike! No, sem vedu da bo aiwa ql :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prenosni CD/mp3 player (iRiver vs. Sony)

Oddelek: Kaj kupiti
101808 (1708) zee
»

MP3 Discman

Oddelek: Kaj kupiti
6871 (790) N-E-O
»

kateri discman(z mp3 podporo)? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
604352 (3724) Klemenn
»

kateri MP3 player?

Oddelek: Kaj kupiti
141069 (908) Blisk
»

MP3 playerji

Oddelek: Kaj kupiti
91569 (1352) DrSergioDJ

Več podobnih tem